Házená v TV

25. 01. 2019 17:20 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: semifinále
25. 01. 2019 20:20 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: semifinále
26. 01. 2019 20:20 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: o 5. místo
27. 01. 2019 16:30 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: o 3. místo (sestřih, živě na webu ČT)
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže Žákovská liga starších žáků

1. kolo Skupina I. Kopřivnice 9.12.2018

9.12.2018 08:00 AO041 KH Kopřivnice - SKH Polanka n. O.
9.12.2018 09:00 AO042 HCB Karviná - Sokol Ostrava
9.12.2018 10:00 AO043 Sokol Telnice - KH Kopřivnice
9.12.2018 10:50 AO044 SKH Polanka n. O. - HCB Karviná
9.12.2018 11:40 AO045 Sokol Ostrava - Sokol Telnice
9.12.2018 12:30 AO046 KH Kopřivnice - HCB Karviná
9.12.2018 13:20 AO047 SKH Polanka n. O. - Sokol Ostrava
9.12.2018 14:10 AO048 HCB Karviná - Sokol Telnice
9.12.2018 15:00 AO049 Sokol Ostrava - KH Kopřivnice
9.12.2018 15:50 AO050 Sokol Telnice - SKH Polanka n. O.

1. kolo Skupina II. Velké Meziříčí 9.12.2018

9.12.2018 09:00 AO001 TJ Sokol Velké Meziříčí - HBC Olomouc 1966
9.12.2018 09:50 AO002 SK Kuřim - HC Zlín
9.12.2018 10:40 AO003 Házená Mělník - TJ Sokol Velké Meziříčí
9.12.2018 11:30 AO004 HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim
9.12.2018 12:20 AO005 HC Zlín - Házená Mělník
9.12.2018 13:10 AO006 TJ Sokol Velké Meziříčí - SK Kuřim
9.12.2018 14:00 AO007 HBC Olomouc 1966 - HC Zlín
9.12.2018 14:50 AO008 SK Kuřim - Házená Mělník
9.12.2018 15:40 AO009 HC Zlín - TJ Sokol Velké Meziříčí
9.12.2018 17:15 AO050 Házená Mělník - HBC Olomouc 1966

1. kolo Skupina III. Lovosice 9.12.2018

9.12.2018 09:00 AO031 HK FCC Město Lovosice - Sokol Vršovice
9.12.2018 09:50 AO032 Lokomotiva Vršovice - Talent Škoda JS Plzeň
9.12.2018 10:40 AO033 SKKP Handball Brno - HK FCC Město Lovosice
9.12.2018 11:30 AO034 Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice
9.12.2018 12:20 AO035 Talent Škoda JS Plzeň - SKKP Handball Brno
9.12.2018 13:10 AO036 HK FCC Město Lovosice - Lokomotiva Vršovice
9.12.2018 14:00 AO037 Sokol Vršovice - Talent Škoda JS Plzeň
9.12.2018 14:50 AO038 Lokomotiva Vršovice - SKKP Handball Brno
9.12.2018 15:40 AO039 Talent Škoda JS Plzeň - HK FCC Město Lovosice
9.12.2018 16:30 AO040 SKKP Handball Brno - Sokol Vršovice

1. kolo Skupina IV. Liberec 9.12.2018

9.12.2018 08:00 AO011 Dukla Praha B - Liberec Handball
9.12.2018 08:50 AO012 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Centrum Haná
9.12.2018 09:40 AO013 Tatran Bohunice - Dukla Praha B
9.12.2018 10:30 AO014 Liberec Handball - TJ Sokol Nové Veselí
9.12.2018 11:20 AO015 TJ Sokol Centrum Haná - Tatran Bohunice
9.12.2018 12:10 AO016 Dukla Praha B - TJ Sokol Nové Veselí
9.12.2018 13:00 AO017 Liberec Handball - TJ Sokol Centrum Haná
9.12.2018 13:50 AO018 TJ Sokol Nové Veselí - Tatran Bohunice
9.12.2018 14:40 AO019 TJ Sokol Centrum Haná - Dukla Praha B
9.12.2018 15:30 AO020 Tatran Bohunice - Liberec Handball

1. kolo Skupina V. Úvaly 9.12.2018

9.12.2018 09:00 AO021 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Úvaly
9.12.2018 09:50 AO022 Dukla Praha A - HC Zubří
9.12.2018 10:40 AO023 C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
9.12.2018 11:30 AO024 TJ Sokol Úvaly - Dukla Praha A
9.12.2018 12:20 AO025 HC Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín
9.12.2018 13:10 AO026 Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha A
9.12.2018 14:00 AO027 TJ Sokol Úvaly - HC Zubří
9.12.2018 14:50 AO028 Dukla Praha A - C.S.Cargo HBC Jičín
9.12.2018 15:40 AO029 HC Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
9.12.2018 16:30 AO030 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Úvaly

2. kolo Skupina VI Dukla Praha A 19.1.2019

19.1.2019 09:00 AO071 Dukla Praha B - Dukla Praha A
19.1.2019 09:50 AO072 KH Kopřivnice - Sokol Vršovice
19.1.2019 10:40 AO073 HC Zlín - Dukla Praha B
19.1.2019 11:30 AO074 Dukla Praha A - KH Kopřivnice
19.1.2019 12:20 AO075 Sokol Vršovice - HC Zlín
19.1.2019 13:10 AO076 Dukla Praha B - KH Kopřivnice
19.1.2019 14:00 AO077 Dukla Praha A - Sokol Vršovice
19.1.2019 14:50 AO078 KH Kopřivnice - HC Zlín
19.1.2019 15:40 AO079 Sokol Vršovice - Dukla Praha B
19.1.2019 16:30 AO080 HC Zlín - Dukla Praha A

2. kolo Skupina VII HCB Karviná 19.1.2019

19.1.2019 09:00 AO081 Lokomotiva Vršovice - HCB Karviná
19.1.2019 09:50 AO082 TJ Sokol Velké Meziříčí - Tatran Bohunice
19.1.2019 10:40 AO083 C.S.Cargo HBC Jičín - Lokomotiva Vršovice
19.1.2019 11:30 AO084 HCB Karviná - TJ Sokol Velké Meziříčí
19.1.2019 12:20 AO085 Tatran Bohunice - C.S.Cargo HBC Jičín
19.1.2019 13:10 AO086 Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Velké Meziříčí
19.1.2019 14:00 AO087 HCB Karviná - Tatran Bohunice
19.1.2019 14:50 AO088 TJ Sokol Velké Meziříčí - C.S.Cargo HBC Jičín
19.1.2019 15:40 AO089 Tatran Bohunice - Lokomotiva Vršovice
19.1.2019 16:30 AO090 C.S.Cargo HBC Jičín - HCB Karviná

2. kolo Skupina VIII Házená Mělník 19.1.2019

19.1.2019 08:00 AO091 HC Zubří - Házená Mělník
19.1.2019 08:55 AO092 SKH Polanka n. O. - HK FCC Město Lovosice
19.1.2019 09:50 AO093 TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří
19.1.2019 10:45 AO094 Házená Mělník - SKH Polanka n. O.
19.1.2019 11:40 AO095 HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí
19.1.2019 12:35 AO096 HC Zubří - SKH Polanka n. O.
19.1.2019 13:30 AO097 Házená Mělník - HK FCC Město Lovosice
19.1.2019 14:25 AO098 SKH Polanka n. O. - TJ Sokol Nové Veselí
19.1.2019 15:20 AO099 HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
19.1.2019 16:15 AO100 TJ Sokol Nové Veselí - Házená Mělník

2. kolo Skupina IX SKKP Handball Brno 19.1.2019

19.1.2019 08:30 AO061 Liberec Handball - SKKP Handball Brno
19.1.2019 09:30 AO062 Pepino SKP Frýdek-Místek - SK Kuřim
19.1.2019 10:30 AO063 Sokol Ostrava - Liberec Handball
19.1.2019 11:30 AO064 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
19.1.2019 12:30 AO065 SK Kuřim - Sokol Ostrava
19.1.2019 13:30 AO066 Liberec Handball - Pepino SKP Frýdek-Místek
19.1.2019 14:30 AO067 SKKP Handball Brno - SK Kuřim
19.1.2019 15:30 AO068 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
19.1.2019 16:30 AO069 SK Kuřim - Liberec Handball
19.1.2019 17:30 AO070 Sokol Ostrava - SKKP Handball Brno

2. kolo Skupina X Centrum Haná 20.1.2019 - Hráno v Kostelci na Hané

20.1.2019 08:30 AO051 TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc 1966
20.1.2019 09:20 AO052 Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Telnice
20.1.2019 10:10 AO053 TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Centrum Haná
20.1.2019 11:00 AO054 HBC Olomouc 1966 - Talent Škoda JS Plzeň
20.1.2019 11:50 AO055 Sokol Telnice - TJ Sokol Úvaly
20.1.2019 13:00 AO056 TJ Sokol Centrum Haná - Talent Škoda JS Plzeň
20.1.2019 13:50 AO057 HBC Olomouc 1966 - Sokol Telnice
20.1.2019 14:40 AO058 Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Úvaly
20.1.2019 15:30 AO059 Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná
20.1.2019 16:20 AO060 TJ Sokol Úvaly - HBC Olomouc 1966