Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže Žákovská liga starších žáků

Skupina I - 9.12.2017 Velká Bystřice

9.12.2017 08:30 AO041 Házená Velká Bystřice - HBC 1966 Olomouc
9.12.2017 09:30 AO042 HC Zlín - SKH Polanka n. O.
9.12.2017 10:30 AO043 Házená Legata Hustopeče - Házená Velká Bystřice
9.12.2017 11:30 AO044 HBC 1966 Olomouc - HC Zlín
9.12.2017 12:30 AO045 SKH Polanka n. O. - Házená Legata Hustopeče
9.12.2017 13:30 AO046 Házená Velká Bystřice - HC Zlín
9.12.2017 14:30 AO047 HBC 1966 Olomouc - SKH Polanka n. O.
9.12.2017 15:30 AO048 HC Zlín - Házená Legata Hustopeče
9.12.2017 16:30 AO049 SKH Polanka n. O. - Házená Velká Bystřice
9.12.2017 17:30 AO050 Házená Legata Hustopeče - HBC 1966 Olomouc

Skupina II - 10.12.2017 Břve

10.12.2017 08:30 AO001 Dukla Praha B - Dukla Praha A
10.12.2017 09:25 AO002 Házená Mělník - HK FCC Město Lovosice
10.12.2017 10:20 AO003 Liberec Handball - Dukla Praha B
10.12.2017 11:15 AO004 Dukla Praha A - Házená Mělník
10.12.2017 12:10 AO005 HK FCC Město Lovosice - Liberec Handball
10.12.2017 13:05 AO006 Dukla Praha B - Házená Mělník
10.12.2017 14:00 AO007 Dukla Praha A - HK FCC Město Lovosice
10.12.2017 14:55 AO008 Házená Mělník - Liberec Handball
10.12.2017 15:50 AO009 HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha B
10.12.2017 16:45 AO010 Liberec Handball - Dukla Praha A

Skupina III - 9.12.2017 Nové Veselí

9.12.2017 08:00 AO011 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí
9.12.2017 08:55 AO012 HC Zubří - TJ Cement Hranice
9.12.2017 09:50 AO013 TJ Nový Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
9.12.2017 10:45 AO014 TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří
9.12.2017 11:40 AO015 TJ Cement Hranice - TJ Nový Jičín
9.12.2017 12:35 AO016 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC Zubří
9.12.2017 13:30 AO017 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice
9.12.2017 14:25 AO018 HC Zubří - TJ Nový Jičín
9.12.2017 15:20 AO019 TJ Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
9.12.2017 16:15 AO020 TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí

Skupina IV - 9.12.2017 Karviná

9.12.2017 09:00 AO021 Tatran Litovel - HCB Karviná
9.12.2017 10:00 AO022 SK Kuřim - TJ S.Sl. Uherské Hradiště
9.12.2017 11:00 AO023 HBC Jičín - Tatran Litovel
9.12.2017 12:00 AO024 HCB Karviná - SK Kuřim
9.12.2017 13:00 AO025 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - HBC Jičín
9.12.2017 14:00 AO026 Tatran Litovel - SK Kuřim
9.12.2017 15:00 AO027 HCB Karviná - TJ S.Sl. Uherské Hradiště
9.12.2017 16:00 AO028 SK Kuřim - HBC Jičín
9.12.2017 17:00 AO029 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - Tatran Litovel
9.12.2017 18:00 AO030 HBC Jičín - HCB Karviná

Skupina V - 9.12.2017 Plzeň

9.12.2017 08:30 AO031 ČZ HBC Strakonice 1921 - Talent Plzeň
9.12.2017 09:25 AO032 KH Kopřivnice - Sokol Vršovice
9.12.2017 10:20 AO033 TJ Sokol Úvaly - ČZ HBC Strakonice 1921
9.12.2017 11:15 AO034 Talent Plzeň - KH Kopřivnice
9.12.2017 12:10 AO035 Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly
9.12.2017 13:05 AO036 ČZ HBC Strakonice 1921 - KH Kopřivnice
9.12.2017 14:00 AO037 Talent Plzeň - Sokol Vršovice
9.12.2017 14:55 AO038 KH Kopřivnice - TJ Sokol Úvaly
9.12.2017 15:50 AO039 Sokol Vršovice - ČZ HBC Strakonice 1921
9.12.2017 16:45 AO040 TJ Sokol Úvaly - Talent Plzeň

Skupina VI - 20.1.2018 Strakonice

20.1.2018 08:00 AO051 Házená Velká Bystřice - ČZ HBC Strakonice 1921
20.1.2018 09:00 AO052 TJ Cement Hranice - SK Kuřim
20.1.2018 10:00 AO053 Házená Mělník - Házená Velká Bystřice
20.1.2018 11:00 AO054 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Cement Hranice
20.1.2018 12:00 AO055 SK Kuřim - Házená Mělník
20.1.2018 13:00 AO056 Házená Velká Bystřice - TJ Cement Hranice
20.1.2018 14:00 AO057 ČZ HBC Strakonice 1921 - SK Kuřim
20.1.2018 15:00 AO058 TJ Cement Hranice - Házená Mělník
20.1.2018 16:00 AO059 SK Kuřim - Házená Velká Bystřice
20.1.2018 17:00 AO060 Házená Mělník - ČZ HBC Strakonice 1921

Skupina VII - 21.1.2018 Hustopeče

21.1.2018 09:00 AO061 Házená Legata Hustopeče - TJ S.Sl. Uherské Hradiště
21.1.2018 09:55 AO062 TJ Nový Jičín - TJ Sokol Úvaly
21.1.2018 10:50 AO063 Dukla Praha A - Házená Legata Hustopeče
21.1.2018 11:45 AO064 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - TJ Nový Jičín
21.1.2018 12:40 AO065 TJ Sokol Úvaly - Dukla Praha A
21.1.2018 13:35 AO066 Házená Legata Hustopeče - TJ Nový Jičín
21.1.2018 14:30 AO067 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - TJ Sokol Úvaly
21.1.2018 15:25 AO068 TJ Nový Jičín - Dukla Praha A
21.1.2018 16:20 AO069 TJ Sokol Úvaly - Házená Legata Hustopeče
21.1.2018 17:15 AO070 Dukla Praha A - TJ S.Sl. Uherské Hradiště

Skupina VIII - 21.1.2018 Nové Veselí (hráno v Ledči nad Sázavou)

21.1.2018 08:00 AO071 TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice
21.1.2018 08:55 AO072 Liberec Handball - HC Zlín
21.1.2018 09:50 AO073 Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí
21.1.2018 10:45 AO074 Sokol Vršovice - Liberec Handball
21.1.2018 11:40 AO075 HC Zlín - Tatran Litovel
21.1.2018 12:35 AO076 TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball
21.1.2018 13:30 AO077 Sokol Vršovice - HC Zlín
21.1.2018 14:25 AO078 Liberec Handball - Tatran Litovel
21.1.2018 15:20 AO079 HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí
21.1.2018 16:15 AO080 Tatran Litovel - Sokol Vršovice

Skupina IX - 20.1.2018 Karviná

20.1.2018 09:00 AO081 KH Kopřivnice - HCB Karviná
20.1.2018 10:00 AO082 HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
20.1.2018 11:00 AO083 HBC 1966 Olomouc - KH Kopřivnice
20.1.2018 12:00 AO084 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
20.1.2018 13:00 AO085 HC Zubří - HBC 1966 Olomouc
20.1.2018 14:00 AO086 KH Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
20.1.2018 15:00 AO087 HCB Karviná - HC Zubří
20.1.2018 16:00 AO088 HK FCC Město Lovosice - HBC 1966 Olomouc
20.1.2018 17:00 AO089 HC Zubří - KH Kopřivnice
20.1.2018 18:00 AO090 HBC 1966 Olomouc - HCB Karviná

Skupina X - 20.1.2018 Polanka

20.1.2018 08:30 AO091 Pepino SKP Frýdek-Místek - SKH Polanka n. O.
20.1.2018 09:30 AO092 Talent Plzeň - HBC Jičín
20.1.2018 10:30 AO093 Dukla Praha B - Pepino SKP Frýdek-Místek
20.1.2018 11:30 AO094 SKH Polanka n. O. - Talent Plzeň
20.1.2018 12:30 AO095 HBC Jičín - Dukla Praha B
20.1.2018 13:30 AO096 Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
20.1.2018 14:30 AO097 SKH Polanka n. O. - HBC Jičín
20.1.2018 15:30 AO098 Talent Plzeň - Dukla Praha B
20.1.2018 16:30 AO099 HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
20.1.2018 17:30 AO100 Dukla Praha B - SKH Polanka n. O.