TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga muži SM

Podzim 2018 - 1. kolo

22.9.2018 17:00 AF001 SKH Polanka n.O - TJ Rožnov p.R.
22.9.2018 16:30 AF002 MHK Karviná - SK Žeravice
22.9.2018 16:00 AF003 Házená Uničov - Pepino SKP Frýdek Místek B
23.9.2018 12:30 AF004 TJ Sokol Luhačovice - TJ SOGOS Holešov
22.9.2018 14:00 AF005 Sokol Ostrava - TJ Fatra Slavia Napajedla
23.9.2018 11:30 AF006 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Lesana Zubří

Podzim 2018 - 2. kolo

29.9.2018 15:00 AF007 TJ Rožnov p.R. - TJ Lesana Zubří
29.9.2018 17:00 AF008 TJ Fatra Slavia Napajedla - KH Zbrojovka Vsetín
29.9.2018 17:00 AF009 TJ SOGOS Holešov - Sokol Ostrava
30.9.2018 17:30 AF010 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Sokol Luhačovice
29.9.2018 18:00 AF011 SK Žeravice - Házená Uničov
30.9.2018 14:30 AF012 SKH Polanka n.O - MHK Karviná

Podzim 2018 - 3. kolo

6.10.2018 16:30 AF013 MHK Karviná - TJ Rožnov p.R.
6.10.2018 16:00 AF014 Házená Uničov - SKH Polanka n.O
6.10.2018 12:30 AF015 TJ Sokol Luhačovice - SK Žeravice
6.10.2018 14:00 AF016 Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek Místek B
7.10.2018 11:30 AF017 KH Zbrojovka Vsetín - TJ SOGOS Holešov
7.10.2018 17:00 AF018 TJ Lesana Zubří - TJ Fatra Slavia Napajedla

Podzim 2018 - 4. kolo

13.10.2018 15:00 AF019 TJ Rožnov p.R. - TJ Fatra Slavia Napajedla
13.10.2018 17:00 AF020 TJ SOGOS Holešov - TJ Lesana Zubří
14.10.2018 16:00 AF021 Pepino SKP Frýdek Místek B - KH Zbrojovka Vsetín
13.10.2018 18:00 AF022 SK Žeravice - Sokol Ostrava
14.10.2018 14:30 AF023 SKH Polanka n.O - TJ Sokol Luhačovice
13.10.2018 16:30 AF024 MHK Karviná - Házená Uničov

Podzim 2018 - 5. kolo

27.10.2018 16:00 AF025 Házená Uničov - TJ Rožnov p.R.
27.10.2018 12:30 AF026 TJ Sokol Luhačovice - MHK Karviná
27.10.2018 14:00 AF027 Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O
28.10.2018 11:30 AF028 KH Zbrojovka Vsetín - SK Žeravice
28.10.2018 17:00 AF029 TJ Lesana Zubří - Pepino SKP Frýdek Místek B
27.10.2018 17:00 AF030 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ SOGOS Holešov

Podzim 2018 - 6. kolo

3.11.2018 15:00 AF031 TJ Rožnov p.R. - TJ SOGOS Holešov
4.11.2018 16:00 AF032 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Fatra Slavia Napajedla
3.11.2018 18:00 AF033 SK Žeravice - TJ Lesana Zubří
4.11.2018 16:30 AF034 SKH Polanka n.O - KH Zbrojovka Vsetín
3.11.2018 16:30 AF035 MHK Karviná - Sokol Ostrava
3.11.2018 16:00 AF036 Házená Uničov - TJ Sokol Luhačovice

Podzim 2018 - 7. kolo

10.11.2018 12:30 AF037 TJ Sokol Luhačovice - TJ Rožnov p.R.
10.11.2018 14:00 AF038 Sokol Ostrava - Házená Uničov
11.11.2018 11:30 AF039 KH Zbrojovka Vsetín - MHK Karviná
11.11.2018 17:00 AF040 TJ Lesana Zubří - SKH Polanka n.O
10.11.2018 18:00 AF041 TJ Fatra Slavia Napajedla - SK Žeravice
10.11.2018 17:00 AF042 TJ SOGOS Holešov - Pepino SKP Frýdek Místek B

Podzim 2018 - 8. kolo

17.11.2018 15:00 AF043 TJ Rožnov p.R. - Pepino SKP Frýdek Místek B
17.11.2018 00:00 AF044 SK Žeravice - TJ SOGOS Holešov
17.11.2018 17:00 AF045 SKH Polanka n.O - TJ Fatra Slavia Napajedla
17.11.2018 16:30 AF046 MHK Karviná - TJ Lesana Zubří
17.11.2018 16:00 AF047 Házená Uničov - KH Zbrojovka Vsetín
17.11.2018 12:30 AF048 TJ Sokol Luhačovice - Sokol Ostrava

Podzim 2018 - 9. kolo

24.11.2018 14:00 AF049 Sokol Ostrava - TJ Rožnov p.R.
25.11.2018 11:30 AF050 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Sokol Luhačovice
25.11.2018 17:00 AF051 TJ Lesana Zubří - Házená Uničov
24.11.2018 18:00 AF052 TJ Fatra Slavia Napajedla - MHK Karviná
24.11.2018 17:00 AF053 TJ SOGOS Holešov - SKH Polanka n.O
25.11.2018 14:00 AF054 Pepino SKP Frýdek Místek B - SK Žeravice

Podzim 2018 - 10. kolo

1.12.2018 15:00 AF055 TJ Rožnov p.R. - SK Žeravice
2.12.2018 16:30 AF056 SKH Polanka n.O - Pepino SKP Frýdek Místek B
1.12.2018 16:30 AF057 MHK Karviná - TJ SOGOS Holešov
1.12.2018 16:00 AF058 Házená Uničov - TJ Fatra Slavia Napajedla
1.12.2018 12:30 AF059 TJ Sokol Luhačovice - TJ Lesana Zubří
1.12.2018 14:00 AF060 Sokol Ostrava - KH Zbrojovka Vsetín

Podzim 2018 - 11. kolo

9.12.2018 11:30 AF061 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Rožnov p.R.
9.12.2018 17:00 AF062 TJ Lesana Zubří - Sokol Ostrava
8.12.2018 17:00 AF063 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Sokol Luhačovice
8.12.2018 17:00 AF064 TJ SOGOS Holešov - Házená Uničov
9.12.2018 16:00 AF065 Pepino SKP Frýdek Místek B - MHK Karviná
8.12.2018 18:00 AF066 SK Žeravice - SKH Polanka n.O

Jaro 2018 - 12. kolo

23.2.2018 15:00 AF067 TJ Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
23.2.2018 18:00 AF068 SK Žeravice - MHK Karviná
23.2.2018 17:00 AF069 Pepino SKP Frýdek Místek B - Házená Uničov
23.2.2018 17:00 AF070 TJ SOGOS Holešov - TJ Sokol Luhačovice
23.2.2018 17:00 AF071 TJ Fatra Slavia Napajedla - Sokol Ostrava
23.2.2018 17:00 AF072 TJ Lesana Zubří - KH Zbrojovka Vsetín

Jaro 2018 - 13. kolo

2.3.2018 17:00 AF073 TJ Lesana Zubří - TJ Rožnov p.R.
2.3.2018 11:30 AF074 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Fatra Slavia Napajedla
2.3.2018 14:00 AF075 Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov
2.3.2018 12:30 AF076 TJ Sokol Luhačovice - Pepino SKP Frýdek Místek B
2.3.2018 16:00 AF077 Házená Uničov - SK Žeravice
2.3.2018 16:30 AF078 MHK Karviná - SKH Polanka n.O

Jaro 2018 - 14. kolo

9.3.2018 15:00 AF079 TJ Rožnov p.R. - MHK Karviná
9.3.2018 16:30 AF080 SKH Polanka n.O - Házená Uničov
9.3.2018 18:00 AF081 SK Žeravice - TJ Sokol Luhačovice
9.3.2018 17:00 AF082 Pepino SKP Frýdek Místek B - Sokol Ostrava
9.3.2018 17:00 AF083 TJ SOGOS Holešov - KH Zbrojovka Vsetín
9.3.2018 17:00 AF084 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Lesana Zubří

Jaro 2018 - 15. kolo

16.3.2018 17:00 AF085 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Rožnov p.R.
16.3.2018 17:00 AF086 TJ Lesana Zubří - TJ SOGOS Holešov
16.3.2018 11:30 AF087 KH Zbrojovka Vsetín - Pepino SKP Frýdek Místek B
16.3.2018 14:00 AF088 Sokol Ostrava - SK Žeravice
16.3.2018 12:30 AF089 TJ Sokol Luhačovice - SKH Polanka n.O
16.3.2018 16:00 AF090 Házená Uničov - MHK Karviná

Jaro 2018 - 16. kolo

23.3.2018 15:00 AF091 TJ Rožnov p.R. - Házená Uničov
23.3.2018 16:30 AF092 MHK Karviná - TJ Sokol Luhačovice
23.3.2018 16:30 AF093 SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava
23.3.2018 18:00 AF094 SK Žeravice - KH Zbrojovka Vsetín
23.3.2018 17:00 AF095 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Lesana Zubří
23.3.2018 17:00 AF096 TJ SOGOS Holešov - TJ Fatra Slavia Napajedla

Jaro 2018 - 17. kolo

30.3.2018 17:00 AF097 TJ SOGOS Holešov - TJ Rožnov p.R.
30.3.2018 17:00 AF098 TJ Fatra Slavia Napajedla - Pepino SKP Frýdek Místek B
30.3.2018 17:00 AF099 TJ Lesana Zubří - SK Žeravice
30.3.2018 11:30 AF100 KH Zbrojovka Vsetín - SKH Polanka n.O
30.3.2018 14:00 AF101 Sokol Ostrava - MHK Karviná
30.3.2018 12:30 AF102 TJ Sokol Luhačovice - Házená Uničov

Jaro 2018 - 18. kolo

6.4.2018 15:00 AF103 TJ Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice
6.4.2018 16:00 AF104 Házená Uničov - Sokol Ostrava
6.4.2018 16:30 AF105 MHK Karviná - KH Zbrojovka Vsetín
6.4.2018 16:30 AF106 SKH Polanka n.O - TJ Lesana Zubří
6.4.2018 18:00 AF107 SK Žeravice - TJ Fatra Slavia Napajedla
6.4.2018 17:00 AF108 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ SOGOS Holešov

Jaro 2018 - 19. kolo

27.4.2018 17:00 AF109 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Rožnov p.R.
27.4.2018 17:00 AF110 TJ SOGOS Holešov - SK Žeravice
27.4.2018 17:00 AF111 TJ Fatra Slavia Napajedla - SKH Polanka n.O
27.4.2018 17:00 AF112 TJ Lesana Zubří - MHK Karviná
27.4.2018 11:30 AF113 KH Zbrojovka Vsetín - Házená Uničov
27.4.2018 14:00 AF114 Sokol Ostrava - TJ Sokol Luhačovice

Jaro 2018 - 20. kolo

4.5.2018 15:00 AF115 TJ Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
4.5.2018 12:30 AF116 TJ Sokol Luhačovice - KH Zbrojovka Vsetín
4.5.2018 16:00 AF117 Házená Uničov - TJ Lesana Zubří
4.5.2018 16:30 AF118 MHK Karviná - TJ Fatra Slavia Napajedla
4.5.2018 16:30 AF119 SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov
4.5.2018 18:00 AF120 SK Žeravice - Pepino SKP Frýdek Místek B

Jaro 2018 - 21. kolo

11.5.2018 18:00 AF121 SK Žeravice - TJ Rožnov p.R.
11.5.2018 17:00 AF122 Pepino SKP Frýdek Místek B - SKH Polanka n.O
11.5.2018 17:00 AF123 TJ SOGOS Holešov - MHK Karviná
11.5.2018 17:00 AF124 TJ Fatra Slavia Napajedla - Házená Uničov
11.5.2018 17:00 AF125 TJ Lesana Zubří - TJ Sokol Luhačovice
11.5.2018 11:30 AF126 KH Zbrojovka Vsetín - Sokol Ostrava

Jaro 2018 - 22. kolo

18.5.2018 15:00 AF127 TJ Rožnov p.R. - KH Zbrojovka Vsetín
18.5.2018 14:00 AF128 Sokol Ostrava - TJ Lesana Zubří
18.5.2018 12:30 AF129 TJ Sokol Luhačovice - TJ Fatra Slavia Napajedla
18.5.2018 16:00 AF130 Házená Uničov - TJ SOGOS Holešov
18.5.2018 16:30 AF131 MHK Karviná - Pepino SKP Frýdek Místek B
18.5.2018 16:30 AF132 SKH Polanka n.O - SK Žeravice