TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenci - JM

Podzim 2018 - 1. kolo

23.9.2018 12:15 ALA001 Sokol Nové Bránice - TJ Sokol Centrum Haná
22.9.2018 15:00 ALA003 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna
22.9.2018 15:00 ALA004 HK Ivančice - HBC Olomouc
23.9.2018 13:00 ALA005 Sokol Juliánov - TJ Sokol Velké Meziříčí
23.9.2018 17:30 ALA006 SKKP Handball Brno A - Tatran Bohunice

Podzim 2018 - 2. kolo

30.9.2018 12:30 ALA007 TJ Sokol Centrum Haná - Tatran Bohunice
29.9.2018 15:00 ALA008 TJ Sokol Velké Meziříčí - SKKP Handball Brno A
29.9.2018 16:00 ALA009 HBC Olomouc - Sokol Juliánov
30.9.2018 13:45 ALA010 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice
30.9.2018 12:15 ALA012 Sokol Nové Bránice - SHC Maloměřice

Podzim 2018 - 3. kolo

6.10.2018 09:00 ALA013 SHC Maloměřice - TJ Sokol Centrum Haná
7.10.2018 15:00 ALA014 SK Kuřim - Sokol Nové Bránice
7.10.2018 13:00 ALA016 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna
7.10.2018 17:30 ALA017 SKKP Handball Brno A - HBC Olomouc
7.10.2018 15:00 ALA018 Tatran Bohunice - TJ Sokol Velké Meziříčí

Podzim 2018 - 4. kolo

14.10.2018 12:30 ALA019 TJ Sokol Centrum Haná - TJ Sokol Velké Meziříčí
13.10.2018 16:00 ALA020 HBC Olomouc - Tatran Bohunice
14.10.2018 17:45 ALA021 Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno A
14.10.2018 12:15 ALA023 Sokol Nové Bránice - HK Ivančice
13.10.2018 09:00 ALA024 SHC Maloměřice - SK Kuřim

Podzim 2018 - 5. kolo

27.10.2018 15:00 ALA025 SK Kuřim - TJ Sokol Centrum Haná
27.10.2018 15:00 ALA026 HK Ivančice - SHC Maloměřice
28.10.2018 13:00 ALA027 Sokol Juliánov - Sokol Nové Bránice
28.10.2018 15:00 ALA029 Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna
27.10.2018 15:00 ALA030 TJ Sokol Velké Meziříčí - HBC Olomouc

Podzim 2018 - 6. kolo

4.11.2018 12:30 ALA031 TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc
3.11.2018 13:45 ALA032 Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Velké Meziříčí
4.11.2018 12:15 ALA034 Sokol Nové Bránice - SKKP Handball Brno A
3.11.2018 09:00 ALA035 SHC Maloměřice - Sokol Juliánov
3.11.2018 15:00 ALA036 SK Kuřim - HK Ivančice

Podzim 2018 - 7. kolo

10.11.2018 15:00 ALA037 HK Ivančice - TJ Sokol Centrum Haná
11.11.2018 13:00 ALA038 Sokol Juliánov - SK Kuřim
11.11.2018 17:30 ALA039 SKKP Handball Brno A - SHC Maloměřice
11.11.2018 15:00 ALA040 Tatran Bohunice - Sokol Nové Bránice
10.11.2018 16:00 ALA042 HBC Olomouc - Sokol Újezd u Brna

Podzim 2018 - 8. kolo

18.11.2018 12:30 ALA043 TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Újezd u Brna
18.11.2018 12:15 ALA045 Sokol Nové Bránice - TJ Sokol Velké Meziříčí
17.11.2018 09:00 ALA046 SHC Maloměřice - Tatran Bohunice
17.11.2018 15:00 ALA047 SK Kuřim - SKKP Handball Brno A
17.11.2018 15:00 ALA048 HK Ivančice - Sokol Juliánov

Podzim 2018 - 9. kolo

25.11.2018 13:00 ALA049 Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
25.11.2018 17:30 ALA050 SKKP Handball Brno A - HK Ivančice
25.11.2018 15:00 ALA051 Tatran Bohunice - SK Kuřim
24.11.2018 15:00 ALA052 TJ Sokol Velké Meziříčí - SHC Maloměřice
24.11.2018 16:00 ALA053 HBC Olomouc - Sokol Nové Bránice

Podzim 2018 - 10. kolo

2.12.2018 12:15 ALA056 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna
1.12.2018 09:00 ALA057 SHC Maloměřice - HBC Olomouc
1.12.2018 15:00 ALA058 SK Kuřim - TJ Sokol Velké Meziříčí
1.12.2018 15:00 ALA059 HK Ivančice - Tatran Bohunice
2.12.2018 13:00 ALA060 Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno A

Podzim 2018 - 11. kolo

9.12.2018 17:30 ALA061 SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Centrum Haná
9.12.2018 15:00 ALA062 Tatran Bohunice - Sokol Juliánov
8.12.2018 15:00 ALA063 TJ Sokol Velké Meziříčí - HK Ivančice
8.12.2018 16:00 ALA064 HBC Olomouc - SK Kuřim
8.12.2018 13:45 ALA065 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice

Jaro 2019 - 12. kolo

24.2.2019 12:30 ALA067 TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Nové Bránice
24.2.2019 17:45 ALA069 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim
23.2.2019 16:00 ALA070 HBC Olomouc - HK Ivančice
23.2.2019 15:00 ALA071 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Juliánov
24.2.2019 15:00 ALA072 Tatran Bohunice - SKKP Handball Brno A

Jaro 2019 - 13. kolo

3.3.2019 15:00 ALA073 Tatran Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná
3.3.2019 17:30 ALA074 SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Velké Meziříčí
3.3.2019 13:00 ALA075 Sokol Juliánov - HBC Olomouc
2.3.2019 15:00 ALA076 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna
2.3.2019 09:00 ALA078 SHC Maloměřice - Sokol Nové Bránice

Jaro 2019 - 14. kolo

10.3.2019 12:30 ALA079 TJ Sokol Centrum Haná - SHC Maloměřice
10.3.2019 12:15 ALA080 Sokol Nové Bránice - SK Kuřim
10.3.2019 17:45 ALA082 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov
9.3.2019 16:00 ALA083 HBC Olomouc - SKKP Handball Brno A
9.3.2019 15:00 ALA084 TJ Sokol Velké Meziříčí - Tatran Bohunice

Jaro 2019 - 15. kolo

16.3.2019 15:00 ALA085 TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Sokol Centrum Haná
17.3.2019 15:00 ALA086 Tatran Bohunice - HBC Olomouc
17.3.2019 17:30 ALA087 SKKP Handball Brno A - Sokol Újezd u Brna
16.3.2019 15:00 ALA089 HK Ivančice - Sokol Nové Bránice
16.3.2019 15:00 ALA090 SK Kuřim - SHC Maloměřice

Jaro 2019 - 16. kolo

24.3.2019 12:30 ALA091 TJ Sokol Centrum Haná - SK Kuřim
23.3.2019 09:00 ALA092 SHC Maloměřice - HK Ivančice
24.3.2019 12:15 ALA093 Sokol Nové Bránice - Sokol Juliánov
24.3.2019 17:45 ALA095 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice
23.3.2019 16:00 ALA096 HBC Olomouc - TJ Sokol Velké Meziříčí

Jaro 2019 - 17. kolo

30.3.2019 16:00 ALA097 HBC Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
30.3.2019 15:00 ALA098 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Újezd u Brna
31.3.2019 17:30 ALA100 SKKP Handball Brno A - Sokol Nové Bránice
31.3.2019 13:00 ALA101 Sokol Juliánov - SHC Maloměřice
30.3.2019 15:00 ALA102 HK Ivančice - SK Kuřim

Jaro 2019 - 18. kolo

7.4.2019 12:30 ALA103 TJ Sokol Centrum Haná - HK Ivančice
6.4.2019 15:00 ALA104 SK Kuřim - Sokol Juliánov
6.4.2019 09:00 ALA105 SHC Maloměřice - SKKP Handball Brno A
7.4.2019 12:15 ALA106 Sokol Nové Bránice - Tatran Bohunice
7.4.2019 17:45 ALA108 Sokol Újezd u Brna - HBC Olomouc

Jaro 2019 - 19. kolo

28.4.2019 17:45 ALA109 Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Centrum Haná
27.4.2019 15:00 ALA111 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Nové Bránice
28.4.2019 15:00 ALA112 Tatran Bohunice - SHC Maloměřice
28.4.2019 17:30 ALA113 SKKP Handball Brno A - SK Kuřim
28.4.2019 13:00 ALA114 Sokol Juliánov - HK Ivančice

Jaro 2019 - 20. kolo

5.5.2019 12:30 ALA115 TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov
4.5.2019 15:00 ALA116 HK Ivančice - SKKP Handball Brno A
4.5.2019 15:00 ALA117 SK Kuřim - Tatran Bohunice
4.5.2019 09:00 ALA118 SHC Maloměřice - TJ Sokol Velké Meziříčí
5.5.2019 12:15 ALA119 Sokol Nové Bránice - HBC Olomouc

Jaro 2019 - 21. kolo

12.5.2019 17:45 ALA122 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice
11.5.2019 16:00 ALA123 HBC Olomouc - SHC Maloměřice
11.5.2019 15:00 ALA124 TJ Sokol Velké Meziříčí - SK Kuřim
12.5.2019 15:00 ALA125 Tatran Bohunice - HK Ivančice
12.5.2019 17:30 ALA126 SKKP Handball Brno A - Sokol Juliánov

Jaro 2019 - 22. kolo

19.5.2019 12:30 ALA127 TJ Sokol Centrum Haná - SKKP Handball Brno A
19.5.2019 13:00 ALA128 Sokol Juliánov - Tatran Bohunice
18.5.2019 15:00 ALA129 HK Ivančice - TJ Sokol Velké Meziříčí
18.5.2019 15:00 ALA130 SK Kuřim - HBC Olomouc
18.5.2019 09:00 ALA131 SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna