TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenci - SM

Jaro 2019 - 12. kolo

23.2.2019 12:00 ALB067 TJ Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
23.2.2019 13:00 ALB068 KH Kopřivnice - TJ Cement Hranice
24.2.2019 09:00 ALB069 HK Bystřice p.H. - Tatran Litovel
24.2.2019 13:00 ALB070 HC Zubří B - TJ Sokol Luhačovice
24.2.2019 13:30 ALB071 HC Zlín - Sokol Ostrava
23.2.2019 16:30 ALB072 Házená Paskov - TJ Nový Jičín

Jaro 2019 - 13. kolo

2.3.2019 16:30 ALB073 Házená Paskov - TJ Rožnov p.R.
3.3.2019 18:00 ALB074 TJ Nový Jičín - HC Zlín
2.3.2019 10:00 ALB075 Sokol Ostrava - HC Zubří B
2.3.2019 10:30 ALB076 TJ Sokol Luhačovice - HK Bystřice p.H.
2.3.2019 13:00 ALB077 Tatran Litovel - KH Kopřivnice
2.3.2019 15:30 ALB078 TJ Cement Hranice - SKH Polanka n.O.

Jaro 2019 - 14. kolo

9.3.2019 12:00 ALB079 TJ Rožnov p.R. - TJ Cement Hranice
10.3.2019 14:30 ALB080 SKH Polanka n.O. - Tatran Litovel
9.3.2019 13:00 ALB081 KH Kopřivnice - TJ Sokol Luhačovice
10.3.2019 09:00 ALB082 HK Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
10.3.2019 13:00 ALB083 HC Zubří B - TJ Nový Jičín
10.3.2019 13:30 ALB084 HC Zlín - Házená Paskov

Jaro 2019 - 15. kolo

17.3.2019 13:30 ALB085 HC Zlín - TJ Rožnov p.R.
16.3.2019 16:30 ALB086 Házená Paskov - HC Zubří B
17.3.2019 18:00 ALB087 TJ Nový Jičín - HK Bystřice p.H.
16.3.2019 10:00 ALB088 Sokol Ostrava - KH Kopřivnice
16.3.2019 10:30 ALB089 TJ Sokol Luhačovice - SKH Polanka n.O.
16.3.2019 13:00 ALB090 Tatran Litovel - TJ Cement Hranice

Jaro 2019 - 16. kolo

23.3.2019 12:00 ALB091 TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel
23.3.2019 15:30 ALB092 TJ Cement Hranice - TJ Sokol Luhačovice
24.3.2019 14:30 ALB093 SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
23.3.2019 13:00 ALB094 KH Kopřivnice - TJ Nový Jičín
24.3.2019 09:00 ALB095 HK Bystřice p.H. - Házená Paskov
24.3.2019 13:00 ALB096 HC Zubří B - HC Zlín

Jaro 2019 - 17. kolo

31.3.2019 13:00 ALB097 HC Zubří B - TJ Rožnov p.R.
31.3.2019 13:30 ALB098 HC Zlín - HK Bystřice p.H.
30.3.2019 16:30 ALB099 Házená Paskov - KH Kopřivnice
31.3.2019 18:00 ALB100 TJ Nový Jičín - SKH Polanka n.O.
30.3.2019 10:00 ALB101 Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice
30.3.2019 10:30 ALB102 TJ Sokol Luhačovice - Tatran Litovel

Jaro 2019 - 18. kolo

6.4.2019 12:00 ALB103 TJ Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice
6.4.2019 13:00 ALB104 Tatran Litovel - Sokol Ostrava
6.4.2019 15:30 ALB105 TJ Cement Hranice - TJ Nový Jičín
7.4.2019 14:30 ALB106 SKH Polanka n.O. - Házená Paskov
6.4.2019 13:00 ALB107 KH Kopřivnice - HC Zlín
7.4.2019 09:00 ALB108 HK Bystřice p.H. - HC Zubří B

Jaro 2019 - 19. kolo

28.4.2019 09:00 ALB109 HK Bystřice p.H. - TJ Rožnov p.R.
28.4.2019 13:00 ALB110 HC Zubří B - KH Kopřivnice
28.4.2019 13:30 ALB111 HC Zlín - SKH Polanka n.O.
27.4.2019 16:30 ALB112 Házená Paskov - TJ Cement Hranice
28.4.2019 18:00 ALB113 TJ Nový Jičín - Tatran Litovel
27.4.2019 10:00 ALB114 Sokol Ostrava - TJ Sokol Luhačovice

Jaro 2019 - 20. kolo

4.5.2019 12:00 ALB115 TJ Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
4.5.2019 10:30 ALB116 TJ Sokol Luhačovice - TJ Nový Jičín
4.5.2019 13:00 ALB117 Tatran Litovel - Házená Paskov
4.5.2019 15:30 ALB118 TJ Cement Hranice - HC Zlín
5.5.2019 14:30 ALB119 SKH Polanka n.O. - HC Zubří B
4.5.2019 13:00 ALB120 KH Kopřivnice - HK Bystřice p.H.

Jaro 2019 - 21. kolo

11.5.2019 13:00 ALB121 KH Kopřivnice - TJ Rožnov p.R.
12.5.2019 09:00 ALB122 HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
12.5.2019 13:00 ALB123 HC Zubří B - TJ Cement Hranice
12.5.2019 13:30 ALB124 HC Zlín - Tatran Litovel
11.5.2019 16:30 ALB125 Házená Paskov - TJ Sokol Luhačovice
12.5.2019 18:00 ALB126 TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava

Jaro 2019 - 22. kolo

18.5.2019 12:00 ALB127 TJ Rožnov p.R. - TJ Nový Jičín
18.5.2019 10:00 ALB128 Sokol Ostrava - Házená Paskov
18.5.2019 10:30 ALB129 TJ Sokol Luhačovice - HC Zlín
18.5.2019 13:00 ALB130 Tatran Litovel - HC Zubří B
18.5.2019 15:30 ALB131 TJ Cement Hranice - HK Bystřice p.H.
19.5.2019 14:30 ALB132 SKH Polanka n.O. - KH Kopřivnice