TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 1.liga starší dorostenci

Podzim 2018 - 1. kolo

23.9.2018 15:00 AG001 Talent Plzeň - HCB Karviná
22.9.2018 14:00 AG002 HC Dukla Praha - KH Kopřivnice
23.9.2018 14:00 AG003 HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
23.9.2018 15:00 AG004 C.S.Cargo HBC Jičín - HC Zubří
23.9.2018 13:00 AG005 Liberec Handball - HC Zlín
23.9.2018 15:00 AG006 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí

Podzim 2018 - 2. kolo

30.9.2018 17:00 AG007 HCB Karviná - TJ Sokol Nové Veselí
29.9.2018 18:00 AG008 HC Zlín - TJ Sokol Šťáhlavy
30.9.2018 17:00 AG009 HC Zubří - Liberec Handball
30.9.2018 15:30 AG010 Pepino SKP Frýdek-Místek - C.S.Cargo HBC Jičín
29.9.2018 15:00 AG011 KH Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
30.9.2018 15:00 AG012 Talent Plzeň - HC Dukla Praha

Podzim 2018 - 3. kolo

6.10.2018 14:00 AG013 HC Dukla Praha - HCB Karviná
7.10.2018 14:00 AG014 HK FCC Město Lovosice - Talent Plzeň
7.10.2018 13:00 AG015 C.S.Cargo HBC Jičín - KH Kopřivnice
7.10.2018 15:00 AG016 Liberec Handball - Pepino SKP Frýdek-Místek
7.10.2018 15:00 AG017 TJ Sokol Šťáhlavy - HC Zubří
7.10.2018 15:00 AG018 TJ Sokol Nové Veselí - HC Zlín

Podzim 2018 - 4. kolo

14.10.2018 17:00 AG019 HCB Karviná - HC Zlín
14.10.2018 17:00 AG020 HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí
14.10.2018 14:00 AG021 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy
13.10.2018 15:00 AG022 KH Kopřivnice - Liberec Handball
14.10.2018 15:00 AG023 Talent Plzeň - C.S.Cargo HBC Jičín
13.10.2018 14:00 AG024 HC Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice

Podzim 2018 - 5. kolo

21.10.2018 14:00 AG025 HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
21.10.2018 15:00 AG026 C.S.Cargo HBC Jičín - HC Dukla Praha
20.10.2018 15:00 AG027 Liberec Handball - Talent Plzeň
21.10.2018 15:00 AG028 TJ Sokol Šťáhlavy - KH Kopřivnice
20.10.2018 18:00 AG029 TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
27.10.2018 12:00 AG030 HC Zlín - HC Zubří

Podzim 2018 - 6. kolo

4.11.2018 17:00 AG031 HCB Karviná - HC Zubří
4.11.2018 14:00 AG032 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC Zlín
3.11.2018 15:00 AG033 KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí
4.11.2018 16:00 AG034 Talent Plzeň - TJ Sokol Šťáhlavy
3.11.2018 14:00 AG035 HC Dukla Praha - Liberec Handball
4.11.2018 14:00 AG036 HK FCC Město Lovosice - C.S.Cargo HBC Jičín

Podzim 2018 - 7. kolo

16.9.2018 17:00 AG037 C.S.Cargo HBC Jičín - HCB Karviná
10.11.2018 15:00 AG038 Liberec Handball - HK FCC Město Lovosice
11.11.2018 15:00 AG039 TJ Sokol Šťáhlavy - HC Dukla Praha
10.11.2018 14:45 AG040 TJ Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
11.11.2018 18:00 AG041 HC Zlín - KH Kopřivnice
11.11.2018 17:00 AG042 HC Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek

Podzim 2018 - 8. kolo

18.11.2018 17:00 AG043 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
17.11.2018 15:00 AG044 KH Kopřivnice - HC Zubří
18.11.2018 15:00 AG045 Talent Plzeň - HC Zlín
17.11.2018 14:00 AG046 HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí
18.11.2018 14:00 AG047 HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Šťáhlavy
18.11.2018 15:00 AG048 C.S.Cargo HBC Jičín - Liberec Handball

Podzim 2018 - 9. kolo

24.11.2018 15:00 AG049 Liberec Handball - HCB Karviná
25.11.2018 15:00 AG050 TJ Sokol Šťáhlavy - C.S.Cargo HBC Jičín
25.11.2018 16:00 AG051 TJ Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice
25.11.2018 18:00 AG052 HC Zlín - HC Dukla Praha
25.11.2018 17:00 AG053 HC Zubří - Talent Plzeň
25.11.2018 12:00 AG054 Pepino SKP Frýdek-Místek - KH Kopřivnice

Podzim 2018 - 10. kolo

2.12.2018 17:00 AG055 HCB Karviná - KH Kopřivnice
2.12.2018 15:30 AG056 Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.12.2018 14:00 AG057 HC Dukla Praha - HC Zubří
2.12.2018 14:00 AG058 HK FCC Město Lovosice - HC Zlín
2.12.2018 15:00 AG059 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Nové Veselí
1.12.2018 15:00 AG060 Liberec Handball - TJ Sokol Šťáhlavy

Podzim 2018 - 11. kolo

9.12.2018 15:00 AG061 TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná
8.12.2018 14:45 AG062 TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball
9.12.2018 18:00 AG063 HC Zlín - C.S.Cargo HBC Jičín
9.12.2018 17:00 AG064 HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
9.12.2018 14:00 AG065 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC Dukla Praha
8.12.2018 15:00 AG066 KH Kopřivnice - Talent Plzeň

Jaro 2019 - 12. kolo

23.2.2018 15:00 AG067 HCB Karviná - Talent Plzeň
23.2.2018 15:00 AG068 KH Kopřivnice - HC Dukla Praha
23.2.2018 15:00 AG069 Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
23.2.2018 17:00 AG070 HC Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín
23.2.2018 16:00 AG071 HC Zlín - Liberec Handball
23.2.2018 14:45 AG072 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy

Jaro 2019 - 13. kolo

2.3.2018 14:45 AG073 TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
2.3.2018 15:00 AG074 TJ Sokol Šťáhlavy - HC Zlín
2.3.2018 14:00 AG075 Liberec Handball - HC Zubří
2.3.2018 15:00 AG076 C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
2.3.2018 14:00 AG077 HK FCC Město Lovosice - KH Kopřivnice
2.3.2018 14:00 AG078 HC Dukla Praha - Talent Plzeň

Jaro 2019 - 14. kolo

9.3.2018 15:00 AG079 HCB Karviná - HC Dukla Praha
9.3.2018 15:00 AG080 Talent Plzeň - HK FCC Město Lovosice
9.3.2018 15:00 AG081 KH Kopřivnice - C.S.Cargo HBC Jičín
9.3.2018 15:00 AG082 Pepino SKP Frýdek-Místek - Liberec Handball
9.3.2018 17:00 AG083 HC Zubří - TJ Sokol Šťáhlavy
9.3.2018 16:00 AG084 HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí

Jaro 2019 - 15. kolo

16.3.2018 16:00 AG085 HC Zlín - HCB Karviná
16.3.2018 14:45 AG086 TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří
16.3.2018 15:00 AG087 TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek
16.3.2018 15:00 AG088 Liberec Handball - KH Kopřivnice
16.3.2018 15:00 AG089 C.S.Cargo HBC Jičín - Talent Plzeň
16.3.2018 14:00 AG090 HK FCC Město Lovosice - HC Dukla Praha

Jaro 2019 - 16. kolo

23.3.2018 15:00 AG091 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
23.3.2018 14:00 AG092 HC Dukla Praha - C.S.Cargo HBC Jičín
23.3.2018 15:00 AG093 Talent Plzeň - Liberec Handball
23.3.2018 15:00 AG094 KH Kopřivnice - TJ Sokol Šťáhlavy
23.3.2018 15:00 AG095 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí
23.3.2018 17:00 AG096 HC Zubří - HC Zlín

Jaro 2019 - 17. kolo

30.3.2018 17:00 AG097 HC Zubří - HCB Karviná
30.3.2018 16:00 AG098 HC Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
30.3.2018 14:45 AG099 TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice
30.3.2018 15:00 AG100 TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Plzeň
30.3.2018 14:00 AG101 Liberec Handball - HC Dukla Praha
30.3.2018 15:00 AG102 C.S.Cargo HBC Jičín - HK FCC Město Lovosice

Jaro 2019 - 18. kolo

6.4.2018 15:00 AG103 HCB Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín
6.4.2018 14:00 AG104 HK FCC Město Lovosice - Liberec Handball
6.4.2018 14:00 AG105 HC Dukla Praha - TJ Sokol Šťáhlavy
6.4.2018 15:00 AG106 Talent Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí
6.4.2018 15:00 AG107 KH Kopřivnice - HC Zlín
6.4.2018 15:00 AG108 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC Zubří

Jaro 2019 - 19. kolo

27.4.2018 15:00 AG109 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
27.4.2018 17:00 AG110 HC Zubří - KH Kopřivnice
27.4.2018 16:00 AG111 HC Zlín - Talent Plzeň
27.4.2018 14:45 AG112 TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
27.4.2018 15:00 AG113 TJ Sokol Šťáhlavy - HK FCC Město Lovosice
27.4.2018 14:00 AG114 Liberec Handball - C.S.Cargo HBC Jičín

Jaro 2019 - 20. kolo

4.5.2018 15:00 AG115 HCB Karviná - Liberec Handball
4.5.2018 15:00 AG116 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Šťáhlavy
4.5.2018 14:00 AG117 HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí
4.5.2018 14:00 AG118 HC Dukla Praha - HC Zlín
4.5.2018 15:00 AG119 Talent Plzeň - HC Zubří
4.5.2018 15:00 AG120 KH Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek

Jaro 2019 - 21. kolo

11.5.2018 15:00 AG121 KH Kopřivnice - HCB Karviná
11.5.2018 15:00 AG122 Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
11.5.2018 17:00 AG123 HC Zubří - HC Dukla Praha
11.5.2018 16:00 AG124 HC Zlín - HK FCC Město Lovosice
11.5.2018 14:45 AG125 TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
11.5.2018 15:00 AG126 TJ Sokol Šťáhlavy - Liberec Handball

Jaro 2019 - 22. kolo

18.5.2018 15:00 AG127 HCB Karviná - TJ Sokol Šťáhlavy
18.5.2018 15:00 AG128 Liberec Handball - TJ Sokol Nové Veselí
18.5.2018 15:00 AG129 C.S.Cargo HBC Jičín - HC Zlín
18.5.2018 14:00 AG130 HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
18.5.2018 14:00 AG131 HC Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
18.5.2018 15:00 AG132 Talent Plzeň - KH Kopřivnice