TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga starší dorostenci Z

podzim 2019 - 1. kolo

21.9.2019 16:00 AH001 HK BHS Starý Plzenec - TJ Jiskra Třeboň
22.9.2019 10:00 AH002 Jiskra Havlíčkův Brod - Liberec Handball
22.9.2019 14:00 AH003 TJ JM Chodov - TJ Dolní Cerekev
22.9.2019 14:30 AH004 TJ Lokomotiva Louny - 1.HC Pardubice
21.9.2019 18:00 AH005 Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice
22.9.2019 10:00 AH006 TJ Náchod - 1.HK Dvůr Králové

podzim 2019 - 2. kolo

28.9.2019 16:00 AH007 TJ Jiskra Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
29.9.2019 15:00 AH008 Lokomotiva Vršovice - TJ Náchod
29.9.2019 13:30 AH009 1.HC Pardubice - Sokol Vršovice
28.9.2019 15:00 AH010 TJ Dolní Cerekev - TJ Lokomotiva Louny
28.9.2019 15:00 AH011 Liberec Handball - TJ JM Chodov
28.9.2019 16:00 AH012 HK BHS Starý Plzenec - Jiskra Havlíčkův Brod

podzim 2019 - 3. kolo

5.10.2019 16:00 AH013 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Třeboň
6.10.2019 15:00 AH014 TJ JM Chodov - HK BHS Starý Plzenec
6.10.2019 14:30 AH015 TJ Lokomotiva Louny - Liberec Handball
5.10.2019 13:00 AH016 Sokol Vršovice - TJ Dolní Cerekev
5.10.2019 16:00 AH017 TJ Náchod - 1.HC Pardubice
5.10.2019 15:00 AH018 1.HK Dvůr Králové - Lokomotiva Vršovice

podzim 2019 - 4. kolo

12.10.2019 16:00 AH019 TJ Jiskra Třeboň - Lokomotiva Vršovice
13.10.2019 13:30 AH020 1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
12.10.2019 15:00 AH021 TJ Dolní Cerekev - TJ Náchod
12.10.2019 14:00 AH022 Liberec Handball - Sokol Vršovice
12.10.2019 16:00 AH023 HK BHS Starý Plzenec - TJ Lokomotiva Louny
12.10.2019 16:00 AH024 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ JM Chodov

podzim 2019 - 5. kolo

20.10.2019 14:00 AH025 TJ JM Chodov - TJ Jiskra Třeboň
20.10.2019 14:30 AH026 TJ Lokomotiva Louny - Jiskra Havlíčkův Brod
19.10.2019 18:00 AH027 Sokol Vršovice - HK BHS Starý Plzenec
19.10.2019 16:00 AH028 TJ Náchod - Liberec Handball
19.10.2019 15:00 AH029 1.HK Dvůr Králové - TJ Dolní Cerekev
20.10.2019 15:00 AH030 Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice

podzim 2019 - 6. kolo

2.11.2019 16:00 AH031 TJ Jiskra Třeboň - 1.HC Pardubice
2.11.2019 15:00 AH032 TJ Dolní Cerekev - Lokomotiva Vršovice
2.11.2019 14:00 AH033 Liberec Handball - 1.HK Dvůr Králové
2.11.2019 16:00 AH034 HK BHS Starý Plzenec - TJ Náchod
3.11.2019 15:00 AH035 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice
3.11.2019 15:00 AH036 TJ JM Chodov - TJ Lokomotiva Louny

podzim 2019 - 7. kolo

10.11.2019 14:00 AH037 TJ Lokomotiva Louny - TJ Jiskra Třeboň
9.11.2019 18:00 AH038 Sokol Vršovice - TJ JM Chodov
9.11.2019 16:00 AH039 TJ Náchod - Jiskra Havlíčkův Brod
9.11.2019 15:00 AH040 1.HK Dvůr Králové - HK BHS Starý Plzenec
10.11.2019 15:00 AH041 Lokomotiva Vršovice - Liberec Handball
10.11.2019 13:30 AH042 1.HC Pardubice - TJ Dolní Cerekev

podzim 2019 - 8. kolo

16.11.2019 16:00 AH043 TJ Jiskra Třeboň - TJ Dolní Cerekev
16.11.2019 15:00 AH044 Liberec Handball - 1.HC Pardubice
16.11.2019 17:00 AH045 HK BHS Starý Plzenec - Lokomotiva Vršovice
16.11.2019 16:00 AH046 Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HK Dvůr Králové
17.11.2019 14:30 AH047 TJ JM Chodov - TJ Náchod
17.11.2019 17:30 AH048 TJ Lokomotiva Louny - Sokol Vršovice

podzim 2019 - 9. kolo

23.11.2019 18:00 AH049 Sokol Vršovice - TJ Jiskra Třeboň
24.11.2019 10:00 AH050 TJ Náchod - TJ Lokomotiva Louny
23.11.2019 15:00 AH051 1.HK Dvůr Králové - TJ JM Chodov
24.11.2019 15:00 AH052 Lokomotiva Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod
24.11.2019 13:30 AH053 1.HC Pardubice - HK BHS Starý Plzenec
23.11.2019 15:00 AH054 TJ Dolní Cerekev - Liberec Handball

podzim 2019 - 10. kolo

30.11.2019 16:00 AH055 TJ Jiskra Třeboň - Liberec Handball
1.12.2019 16:00 AH056 HK BHS Starý Plzenec - TJ Dolní Cerekev
1.12.2019 13:00 AH057 Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
1.12.2019 14:00 AH058 TJ JM Chodov - Lokomotiva Vršovice
27.10.2019 17:30 AH059 TJ Lokomotiva Louny - 1.HK Dvůr Králové
30.11.2019 18:00 AH060 Sokol Vršovice - TJ Náchod

podzim 2019 - 11. kolo

7.12.2019 15:00 AH061 TJ Náchod - TJ Jiskra Třeboň
7.12.2019 15:00 AH062 1.HK Dvůr Králové - Sokol Vršovice
8.12.2019 15:00 AH063 Lokomotiva Vršovice - TJ Lokomotiva Louny
8.12.2019 13:30 AH064 1.HC Pardubice - TJ JM Chodov
7.12.2019 15:00 AH065 TJ Dolní Cerekev - Jiskra Havlíčkův Brod
7.12.2019 15:00 AH066 Liberec Handball - HK BHS Starý Plzenec

jaro 2020 - 12. kolo

22.2.2020 16:00 AH067 TJ Jiskra Třeboň - HK BHS Starý Plzenec
22.2.2020 15:00 AH068 Liberec Handball - Jiskra Havlíčkův Brod
22.2.2020 15:00 AH069 TJ Dolní Cerekev - TJ JM Chodov
23.2.2020 13:30 AH070 1.HC Pardubice - TJ Lokomotiva Louny
23.2.2020 15:00 AH071 Lokomotiva Vršovice - Sokol Vršovice
22.2.2020 15:00 AH072 1.HK Dvůr Králové - TJ Náchod

jaro 2020 - 13. kolo

29.2.2020 15:00 AH073 1.HK Dvůr Králové - TJ Jiskra Třeboň
29.2.2020 15:00 AH074 TJ Náchod - Lokomotiva Vršovice
29.2.2020 18:00 AH075 Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice
1.3.2020 14:30 AH076 TJ Lokomotiva Louny - TJ Dolní Cerekev
1.3.2020 14:00 AH077 TJ JM Chodov - Liberec Handball
1.3.2020 13:00 AH078 Jiskra Havlíčkův Brod - HK BHS Starý Plzenec

jaro 2020 - 14. kolo

7.3.2020 16:00 AH079 TJ Jiskra Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod
7.3.2020 16:00 AH080 HK BHS Starý Plzenec - TJ JM Chodov
7.3.2020 14:00 AH081 Liberec Handball - TJ Lokomotiva Louny
7.3.2020 15:00 AH082 TJ Dolní Cerekev - Sokol Vršovice
8.3.2020 13:30 AH083 1.HC Pardubice - TJ Náchod
8.3.2020 15:00 AH084 Lokomotiva Vršovice - 1.HK Dvůr Králové

jaro 2020 - 15. kolo

15.3.2020 15:00 AH085 Lokomotiva Vršovice - TJ Jiskra Třeboň
14.3.2020 15:00 AH086 1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
14.3.2020 15:00 AH087 TJ Náchod - TJ Dolní Cerekev
14.3.2020 18:00 AH088 Sokol Vršovice - Liberec Handball
15.3.2020 14:30 AH089 TJ Lokomotiva Louny - HK BHS Starý Plzenec
15.3.2020 14:00 AH090 TJ JM Chodov - Jiskra Havlíčkův Brod

jaro 2020 - 16. kolo

21.3.2020 16:00 AH091 TJ Jiskra Třeboň - TJ JM Chodov
22.3.2020 16:00 AH092 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Lokomotiva Louny
21.3.2020 16:00 AH093 HK BHS Starý Plzenec - Sokol Vršovice
21.3.2020 15:00 AH094 Liberec Handball - TJ Náchod
21.3.2020 15:00 AH095 TJ Dolní Cerekev - 1.HK Dvůr Králové
22.3.2020 13:30 AH096 1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice

jaro 2020 - 17. kolo

29.3.2020 13:30 AH097 1.HC Pardubice - TJ Jiskra Třeboň
29.3.2020 15:00 AH098 Lokomotiva Vršovice - TJ Dolní Cerekev
28.3.2020 15:00 AH099 1.HK Dvůr Králové - Liberec Handball
28.3.2020 15:00 AH100 TJ Náchod - HK BHS Starý Plzenec
28.3.2020 18:00 AH101 Sokol Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod
29.3.2020 14:30 AH102 TJ Lokomotiva Louny - TJ JM Chodov

jaro 2020 - 18. kolo

4.4.2020 16:00 AH103 TJ Jiskra Třeboň - TJ Lokomotiva Louny
5.4.2020 14:00 AH104 TJ JM Chodov - Sokol Vršovice
4.4.2020 17:00 AH105 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Náchod
4.4.2020 16:00 AH106 HK BHS Starý Plzenec - 1.HK Dvůr Králové
5.4.2020 14:00 AH107 Liberec Handball - Lokomotiva Vršovice
4.4.2020 15:00 AH108 TJ Dolní Cerekev - 1.HC Pardubice

jaro 2020 - 19. kolo

25.4.2020 15:00 AH109 TJ Dolní Cerekev - TJ Jiskra Třeboň
26.4.2020 13:30 AH110 1.HC Pardubice - Liberec Handball
26.4.2020 15:00 AH111 Lokomotiva Vršovice - HK BHS Starý Plzenec
25.4.2020 15:00 AH112 1.HK Dvůr Králové - Jiskra Havlíčkův Brod
25.4.2020 15:00 AH113 TJ Náchod - TJ JM Chodov
25.4.2020 18:00 AH114 Sokol Vršovice - TJ Lokomotiva Louny

jaro 2020 - 20. kolo

2.5.2020 16:00 AH115 TJ Jiskra Třeboň - Sokol Vršovice
2.5.2020 14:30 AH116 TJ Lokomotiva Louny - TJ Náchod
3.5.2020 14:00 AH117 TJ JM Chodov - 1.HK Dvůr Králové
2.5.2020 16:00 AH118 Jiskra Havlíčkův Brod - Lokomotiva Vršovice
2.5.2020 16:00 AH119 HK BHS Starý Plzenec - 1.HC Pardubice
2.5.2020 15:00 AH120 Liberec Handball - TJ Dolní Cerekev

jaro 2020 - 21. kolo

9.5.2020 15:00 AH121 Liberec Handball - TJ Jiskra Třeboň
9.5.2020 15:00 AH122 TJ Dolní Cerekev - HK BHS Starý Plzenec
10.5.2020 13:30 AH123 1.HC Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod
10.5.2020 15:00 AH124 Lokomotiva Vršovice - TJ JM Chodov
9.5.2020 15:00 AH125 1.HK Dvůr Králové - TJ Lokomotiva Louny
9.5.2020 15:00 AH126 TJ Náchod - Sokol Vršovice

jaro 2020 - 22. kolo

16.5.2020 16:00 AH127 TJ Jiskra Třeboň - TJ Náchod
16.5.2020 18:00 AH128 Sokol Vršovice - 1.HK Dvůr Králové
16.5.2020 14:30 AH129 TJ Lokomotiva Louny - Lokomotiva Vršovice
17.5.2020 14:00 AH130 TJ JM Chodov - 1.HC Pardubice
16.5.2020 16:00 AH131 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Dolní Cerekev
16.5.2020 16:00 AH132 HK BHS Starý Plzenec - Liberec Handball