TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 1.liga muži

jaro 2019 - 12. kolo

24.2.2019 16:00 AB067 TJ JM Chodov A - HBC Strakonice 1921
23.2.2019 17:30 AB068 Házená Velká Bystřice - SHC Maloměřice
24.2.2019 11:00 AB069 HK Bystřice p.H. - Sokol Vršovice
24.2.2019 16:00 AB071 HC Zlín - 1.HK Dvůr Králové
24.2.2019 10:30 AB072 Házená Legata Hustopeče - TJ Náchod

jaro 2019 - 13. kolo

3.3.2019 10:30 AB073 Házená Legata Hustopeče - TJ JM Chodov A
2.3.2019 17:00 AB074 TJ Náchod - HC Zlín
3.3.2019 17:00 AB076 HBC Ronal Jičín B - HK Bystřice p.H.
2.3.2019 16:00 AB077 Sokol Vršovice - Házená Velká Bystřice
2.3.2019 11:00 AB078 SHC Maloměřice - HBC Strakonice 1921

jaro 2019 - 14. kolo

10.3.2019 16:00 AB079 TJ JM Chodov A - SHC Maloměřice
9.3.2019 18:00 AB080 HBC Strakonice 1921 - Sokol Vršovice
9.3.2019 17:30 AB081 Házená Velká Bystřice - HBC Ronal Jičín B
10.3.2019 11:00 AB082 HK Bystřice p.H. - 1.HK Dvůr Králové
10.3.2019 16:00 AB084 HC Zlín - Házená Legata Hustopeče

jaro 2019 - 15. kolo

17.3.2019 16:00 AB085 HC Zlín - TJ JM Chodov A
16.3.2019 17:00 AB087 TJ Náchod - HK Bystřice p.H.
16.3.2019 17:00 AB088 1.HK Dvůr Králové - Házená Velká Bystřice
17.3.2019 17:00 AB089 HBC Ronal Jičín B - HBC Strakonice 1921
16.3.2019 16:00 AB090 Sokol Vršovice - SHC Maloměřice

jaro 2019 - 16. kolo

24.3.2019 16:00 AB091 TJ JM Chodov A - Sokol Vršovice
23.3.2019 11:00 AB092 SHC Maloměřice - HBC Ronal Jičín B
23.3.2019 18:00 AB093 HBC Strakonice 1921 - 1.HK Dvůr Králové
23.3.2019 17:30 AB094 Házená Velká Bystřice - TJ Náchod
24.3.2019 11:00 AB095 HK Bystřice p.H. - Házená Legata Hustopeče

jaro 2019 - 17. kolo

31.3.2019 16:00 AB098 HC Zlín - HK Bystřice p.H.
31.3.2019 10:30 AB099 Házená Legata Hustopeče - Házená Velká Bystřice
30.3.2019 17:00 AB100 TJ Náchod - HBC Strakonice 1921
30.3.2019 17:00 AB101 1.HK Dvůr Králové - SHC Maloměřice
31.3.2019 17:00 AB102 HBC Ronal Jičín B - Sokol Vršovice

jaro 2019 - 18. kolo

7.4.2019 16:00 AB103 TJ JM Chodov A - HBC Ronal Jičín B
6.4.2019 16:00 AB104 1.HK Dvůr Králové - Sokol Vršovice
6.4.2019 11:00 AB105 SHC Maloměřice - TJ Náchod
6.4.2019 18:00 AB106 HBC Strakonice 1921 - Házená Legata Hustopeče
6.4.2019 17:30 AB107 Házená Velká Bystřice - HC Zlín

jaro 2019 - 19. kolo

28.4.2019 11:00 AB109 HK Bystřice p.H. - TJ JM Chodov A
28.4.2019 16:00 AB111 HC Zlín - HBC Strakonice 1921
28.4.2019 10:30 AB112 Házená Legata Hustopeče - SHC Maloměřice
27.4.2019 17:00 AB113 TJ Náchod - Sokol Vršovice
27.4.2019 17:00 AB114 1.HK Dvůr Králové - HBC Ronal Jičín B

jaro 2019 - 20. kolo

5.5.2019 16:00 AB115 TJ JM Chodov A - 1.HK Dvůr Králové
5.5.2019 17:00 AB116 HBC Ronal Jičín B - TJ Náchod
4.5.2019 16:00 AB117 Sokol Vršovice - Házená Legata Hustopeče
4.5.2019 11:00 AB118 SHC Maloměřice - HC Zlín
4.5.2019 17:30 AB120 Házená Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.

jaro 2019 - 21. kolo

11.5.2019 17:30 AB121 Házená Velká Bystřice - TJ JM Chodov A
12.5.2019 11:00 AB122 HK Bystřice p.H. - HBC Strakonice 1921
12.5.2019 16:00 AB124 HC Zlín - Sokol Vršovice
12.5.2019 10:30 AB125 Házená Legata Hustopeče - HBC Ronal Jičín B
11.5.2019 17:00 AB126 TJ Náchod - 1.HK Dvůr Králové

jaro 2019 - 22. kolo

19.5.2019 16:00 AB127 TJ JM Chodov A - TJ Náchod
18.5.2019 17:00 AB128 1.HK Dvůr Králové - Házená Legata Hustopeče
19.5.2019 17:00 AB129 HBC Ronal Jičín B - HC Zlín
18.5.2019 11:00 AB131 SHC Maloměřice - HK Bystřice p.H.
18.5.2019 18:00 AB132 HBC Strakonice 1921 - Házená Velká Bystřice