TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2 liga muži JVČ

Podzim 2018 - 1. kolo

22.9.2018 16:00 AC001 HBC Strakonice 1921 B - TJ JM Chodov B
22.9.2018 18:00 AC002 Sparta Kutná Hora - Jiskra Havlíčkův Brod
23.9.2018 15:00 AC003 HK Slavia Praha - TJ Sokol Úvaly
16.12.2018 17:00 AC004 Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
22.9.2018 18:00 AC005 TJ Jiskra Třeboň - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
22.9.2018 18:30 AC006 Loko České Budějovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí

Podzim 2018 - 2. kolo

30.9.2018 14:00 AC007 TJ JM Chodov B - Sp.MAS Sezimovo Ústí
29.9.2018 18:00 AC008 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Loko České Budějovice
30.9.2018 17:30 AC009 1.HC Pardubice - TJ Jiskra Třeboň
29.9.2018 18:00 AC010 TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
29.9.2018 14:00 AC011 Jiskra Havlíčkův Brod - HK Slavia Praha
29.9.2018 16:00 AC012 HBC Strakonice 1921 B - Sparta Kutná Hora

Podzim 2018 - 3. kolo

7.10.2018 17:00 AC013 Sparta Kutná Hora - TJ JM Chodov B
7.10.2018 17:00 AC014 HK Slavia Praha - HBC Strakonice 1921 B
7.10.2018 17:00 AC015 Lokomotiva Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod
6.10.2018 18:00 AC016 TJ Jiskra Třeboň - TJ Sokol Úvaly
6.10.2018 17:00 AC017 Loko České Budějovice - 1.HC Pardubice
7.10.2018 10:30 AC018 Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Žďár nad Sázavou

Podzim 2018 - 4. kolo

14.10.2018 14:00 AC019 TJ JM Chodov B - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
14.10.2018 17:30 AC020 1.HC Pardubice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
13.10.2018 18:00 AC021 TJ Sokol Úvaly - Loko České Budějovice
13.10.2018 14:00 AC022 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Třeboň
13.10.2018 16:00 AC023 HBC Strakonice 1921 B - Lokomotiva Vršovice
14.10.2018 15:00 AC024 Sparta Kutná Hora - HK Slavia Praha

Podzim 2018 - 5. kolo

26.10.2018 19:00 AC025 HK Slavia Praha - TJ JM Chodov B
28.10.2018 17:00 AC026 Lokomotiva Vršovice - Sparta Kutná Hora
27.10.2018 18:00 AC027 TJ Jiskra Třeboň - HBC Strakonice 1921 B
27.10.2018 17:00 AC028 Loko České Budějovice - Jiskra Havlíčkův Brod
28.10.2018 10:30 AC029 Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Úvaly
27.10.2018 18:00 AC030 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - 1.HC Pardubice

Podzim 2018 - 6. kolo

4.11.2018 17:00 AC031 TJ JM Chodov B - 1.HC Pardubice
3.11.2018 18:00 AC032 TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
3.11.2018 14:00 AC033 Jiskra Havlíčkův Brod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
3.11.2018 16:00 AC034 HBC Strakonice 1921 B - Loko České Budějovice
3.11.2018 18:00 AC035 Sparta Kutná Hora - TJ Jiskra Třeboň
4.11.2018 17:00 AC036 HK Slavia Praha - Lokomotiva Vršovice

Podzim 2018 - 7. kolo

11.11.2018 17:00 AC037 Lokomotiva Vršovice - TJ JM Chodov B
10.11.2018 18:00 AC038 TJ Jiskra Třeboň - HK Slavia Praha
10.11.2018 19:30 AC039 Loko České Budějovice - Sparta Kutná Hora
11.11.2018 10:30 AC040 Sp.MAS Sezimovo Ústí - HBC Strakonice 1921 B
10.11.2018 18:00 AC041 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Jiskra Havlíčkův Brod
11.11.2018 17:30 AC042 1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly

Podzim 2018 - 8. kolo

18.11.2018 14:00 AC043 TJ JM Chodov B - TJ Sokol Úvaly
17.11.2018 14:00 AC044 Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
17.11.2018 16:00 AC045 HBC Strakonice 1921 B - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
17.11.2018 15:00 AC046 Sparta Kutná Hora - Sp.MAS Sezimovo Ústí
18.11.2018 17:00 AC047 HK Slavia Praha - Loko České Budějovice
18.11.2018 17:00 AC048 Lokomotiva Vršovice - TJ Jiskra Třeboň

Podzim 2018 - 9. kolo

24.11.2018 18:00 AC049 TJ Jiskra Třeboň - TJ JM Chodov B
24.11.2018 17:00 AC050 Loko České Budějovice - Lokomotiva Vršovice
25.11.2018 10:30 AC051 Sp.MAS Sezimovo Ústí - HK Slavia Praha
25.11.2018 18:00 AC052 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Sparta Kutná Hora
25.11.2018 17:30 AC053 1.HC Pardubice - HBC Strakonice 1921 B
24.11.2018 18:00 AC054 TJ Sokol Úvaly - Jiskra Havlíčkův Brod

Podzim 2018 - 10. kolo

2.12.2018 14:00 AC055 TJ JM Chodov B - Jiskra Havlíčkův Brod
1.12.2018 16:00 AC056 HBC Strakonice 1921 B - TJ Sokol Úvaly
1.12.2018 15:00 AC057 Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
2.12.2018 17:00 AC058 HK Slavia Praha - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
2.12.2018 17:00 AC059 Lokomotiva Vršovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
1.12.2018 18:00 AC060 TJ Jiskra Třeboň - Loko České Budějovice

Podzim 2018 - 11. kolo

8.12.2018 17:00 AC061 Loko České Budějovice - TJ JM Chodov B
9.12.2018 10:30 AC062 Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Jiskra Třeboň
8.12.2018 18:00 AC063 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Lokomotiva Vršovice
9.12.2018 17:30 AC064 1.HC Pardubice - HK Slavia Praha
8.12.2018 18:00 AC065 TJ Sokol Úvaly - Sparta Kutná Hora
8.12.2018 18:00 AC066 Jiskra Havlíčkův Brod - HBC Strakonice 1921 B

Jaro 2019 - 12. kolo

23.2.2018 14:00 AC067 TJ JM Chodov B - HBC Strakonice 1921 B
23.2.2018 14:00 AC068 Jiskra Havlíčkův Brod - Sparta Kutná Hora
23.2.2018 18:00 AC069 TJ Sokol Úvaly - HK Slavia Praha
23.2.2018 17:30 AC070 1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
23.2.2018 18:00 AC071 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Třeboň
23.2.2018 10:30 AC072 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko České Budějovice

Jaro 2019 - 13. kolo

2.3.2018 10:30 AC073 Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ JM Chodov B
2.3.2018 17:00 AC074 Loko České Budějovice - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
2.3.2018 18:00 AC075 TJ Jiskra Třeboň - 1.HC Pardubice
2.3.2018 17:00 AC076 Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
2.3.2018 15:00 AC077 HK Slavia Praha - Jiskra Havlíčkův Brod
2.3.2018 16:00 AC078 Sparta Kutná Hora - HBC Strakonice 1921 B

Jaro 2019 - 14. kolo

9.3.2018 14:00 AC079 TJ JM Chodov B - Sparta Kutná Hora
9.3.2018 16:00 AC080 HBC Strakonice 1921 B - HK Slavia Praha
9.3.2018 14:00 AC081 Jiskra Havlíčkův Brod - Lokomotiva Vršovice
9.3.2018 18:00 AC082 TJ Sokol Úvaly - TJ Jiskra Třeboň
9.3.2018 17:30 AC083 1.HC Pardubice - Loko České Budějovice
9.3.2018 18:00 AC084 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Sp.MAS Sezimovo Ústí

Jaro 2019 - 15. kolo

16.3.2018 18:00 AC085 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ JM Chodov B
16.3.2018 10:30 AC086 Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice
16.3.2018 17:00 AC087 Loko České Budějovice - TJ Sokol Úvaly
16.3.2018 18:00 AC088 TJ Jiskra Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod
16.3.2018 17:00 AC089 Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice 1921 B
16.3.2018 15:00 AC090 HK Slavia Praha - Sparta Kutná Hora

Jaro 2019 - 16. kolo

23.3.2018 14:00 AC091 TJ JM Chodov B - HK Slavia Praha
23.3.2018 16:00 AC092 Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
23.3.2018 16:00 AC093 HBC Strakonice 1921 B - TJ Jiskra Třeboň
23.3.2018 14:00 AC094 Jiskra Havlíčkův Brod - Loko České Budějovice
23.3.2018 18:00 AC095 TJ Sokol Úvaly - Sp.MAS Sezimovo Ústí
23.3.2018 17:30 AC096 1.HC Pardubice - TJ Sokol Žďár nad Sázavou

Jaro 2019 - 17. kolo

30.3.2018 17:30 AC097 1.HC Pardubice - TJ JM Chodov B
30.3.2018 18:00 AC098 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Úvaly
30.3.2018 10:30 AC099 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Jiskra Havlíčkův Brod
30.3.2018 17:00 AC100 Loko České Budějovice - HBC Strakonice 1921 B
30.3.2018 18:00 AC101 TJ Jiskra Třeboň - Sparta Kutná Hora
30.3.2018 17:00 AC102 Lokomotiva Vršovice - HK Slavia Praha

Jaro 2019 - 18. kolo

6.4.2018 14:00 AC103 TJ JM Chodov B - Lokomotiva Vršovice
6.4.2018 15:00 AC104 HK Slavia Praha - TJ Jiskra Třeboň
6.4.2018 16:00 AC105 Sparta Kutná Hora - Loko České Budějovice
6.4.2018 16:00 AC106 HBC Strakonice 1921 B - Sp.MAS Sezimovo Ústí
6.4.2018 14:00 AC107 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
6.4.2018 18:00 AC108 TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice

Jaro 2019 - 19. kolo

27.4.2018 18:00 AC109 TJ Sokol Úvaly - TJ JM Chodov B
27.4.2018 17:30 AC110 1.HC Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod
27.4.2018 18:00 AC111 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - HBC Strakonice 1921 B
27.4.2018 10:30 AC112 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Sparta Kutná Hora
27.4.2018 17:00 AC113 Loko České Budějovice - HK Slavia Praha
27.4.2018 18:00 AC114 TJ Jiskra Třeboň - Lokomotiva Vršovice

Jaro 2019 - 20. kolo

4.5.2018 14:00 AC115 TJ JM Chodov B - TJ Jiskra Třeboň
4.5.2018 17:00 AC116 Lokomotiva Vršovice - Loko České Budějovice
4.5.2018 15:00 AC117 HK Slavia Praha - Sp.MAS Sezimovo Ústí
4.5.2018 16:00 AC118 Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
4.5.2018 16:00 AC119 HBC Strakonice 1921 B - 1.HC Pardubice
4.5.2018 14:00 AC120 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Úvaly

Jaro 2019 - 21. kolo

11.5.2018 14:00 AC121 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ JM Chodov B
11.5.2018 18:00 AC122 TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921 B
11.5.2018 17:30 AC123 1.HC Pardubice - Sparta Kutná Hora
11.5.2018 18:00 AC124 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - HK Slavia Praha
11.5.2018 10:30 AC125 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Lokomotiva Vršovice
11.5.2018 17:00 AC126 Loko České Budějovice - TJ Jiskra Třeboň

Jaro 2019 - 22. kolo

18.5.2018 14:00 AC127 TJ JM Chodov B - Loko České Budějovice
18.5.2018 18:00 AC128 TJ Jiskra Třeboň - Sp.MAS Sezimovo Ústí
18.5.2018 17:00 AC129 Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
18.5.2018 15:00 AC130 HK Slavia Praha - 1.HC Pardubice
18.5.2018 16:00 AC131 Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly
18.5.2018 16:00 AC132 HBC Strakonice 1921 B - Jiskra Havlíčkův Brod