TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga muži SZČ

Podzim 2018 - 1. kolo

22.9.2018 17:00 AD001 TJ Košutka - TJ AŠ Ml. Boleslav
22.9.2018 10:00 AD002 HC Dukla Praha B - HK Baník Most
23.9.2018 16:00 AD003 HK FCC Město Lovosice B - TJ Chemička Ústí n.L.
23.9.2018 17:00 AD004 Sokol Libčice n. Vlt. - HK Slavia VŠ Plzeň
23.9.2018 15:00 AD005 Liberec Handball - TJ Lokomotiva Louny
22.9.2018 17:00 AD006 TJ Sokol Šťáhlavy - ElektroPraga Jablonec

Podzim 2018 - 2. kolo

29.9.2018 15:00 AD007 TJ AŠ Ml. Boleslav - ElektroPraga Jablonec
29.9.2018 17:00 AD008 TJ Lokomotiva Louny - TJ Sokol Šťáhlavy
30.9.2018 17:00 AD009 HK Slavia VŠ Plzeň - Liberec Handball
29.9.2018 17:00 AD010 TJ Chemička Ústí n.L. - Sokol Libčice n. Vlt.
30.9.2018 12:15 AD011 HK Baník Most - HK FCC Město Lovosice B
29.9.2018 17:00 AD012 TJ Košutka - HC Dukla Praha B

Podzim 2018 - 3. kolo

6.10.2018 10:00 AD013 HC Dukla Praha B - TJ AŠ Ml. Boleslav
7.10.2018 16:00 AD014 HK FCC Město Lovosice B - TJ Košutka
7.10.2018 17:00 AD015 Sokol Libčice n. Vlt. - HK Baník Most
7.10.2018 17:00 AD016 Liberec Handball - TJ Chemička Ústí n.L.
6.10.2018 17:00 AD017 TJ Sokol Šťáhlavy - HK Slavia VŠ Plzeň
6.10.2018 17:00 AD018 ElektroPraga Jablonec - TJ Lokomotiva Louny

Podzim 2018 - 4. kolo

14.10.2018 11:00 AD019 TJ AŠ Ml. Boleslav - TJ Lokomotiva Louny
14.10.2018 16:00 AD020 HK Slavia VŠ Plzeň - ElektroPraga Jablonec
13.10.2018 18:00 AD021 TJ Chemička Ústí n.L. - TJ Sokol Šťáhlavy
14.10.2018 12:15 AD022 HK Baník Most - Liberec Handball
13.10.2018 17:00 AD023 TJ Košutka - Sokol Libčice n. Vlt.
13.10.2018 10:00 AD024 HC Dukla Praha B - HK FCC Město Lovosice B

Podzim 2018 - 5. kolo

28.10.2018 16:00 AD025 HK FCC Město Lovosice B - TJ AŠ Ml. Boleslav
28.10.2018 17:00 AD026 Sokol Libčice n. Vlt. - HC Dukla Praha B
20.10.2018 17:00 AD027 Liberec Handball - TJ Košutka
27.10.2018 17:00 AD028 TJ Sokol Šťáhlavy - HK Baník Most
27.10.2018 17:00 AD029 ElektroPraga Jablonec - TJ Chemička Ústí n.L.
28.10.2018 17:00 AD030 TJ Lokomotiva Louny - HK Slavia VŠ Plzeň

Podzim 2018 - 6. kolo

3.11.2018 15:00 AD031 TJ AŠ Ml. Boleslav - HK Slavia VŠ Plzeň
3.11.2018 17:00 AD032 TJ Chemička Ústí n.L. - TJ Lokomotiva Louny
3.11.2018 12:15 AD033 HK Baník Most - ElektroPraga Jablonec
3.11.2018 17:00 AD034 TJ Košutka - TJ Sokol Šťáhlavy
3.11.2018 10:00 AD035 HC Dukla Praha B - Liberec Handball
4.11.2018 16:00 AD036 HK FCC Město Lovosice B - Sokol Libčice n. Vlt.

Podzim 2018 - 7. kolo

11.11.2018 17:00 AD037 Sokol Libčice n. Vlt. - TJ AŠ Ml. Boleslav
10.11.2018 17:00 AD038 Liberec Handball - HK FCC Město Lovosice B
10.11.2018 17:00 AD039 TJ Sokol Šťáhlavy - HC Dukla Praha B
10.11.2018 17:00 AD040 ElektroPraga Jablonec - TJ Košutka
11.11.2018 17:00 AD041 TJ Lokomotiva Louny - HK Baník Most
11.11.2018 16:00 AD042 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Chemička Ústí n.L.

Podzim 2018 - 8. kolo

17.11.2018 15:00 AD043 TJ AŠ Ml. Boleslav - TJ Chemička Ústí n.L.
18.11.2018 11:00 AD044 HK Baník Most - HK Slavia VŠ Plzeň
17.11.2018 17:00 AD045 TJ Košutka - TJ Lokomotiva Louny
17.11.2018 10:00 AD046 HC Dukla Praha B - ElektroPraga Jablonec
18.11.2018 16:00 AD047 HK FCC Město Lovosice B - TJ Sokol Šťáhlavy
18.11.2018 17:00 AD048 Sokol Libčice n. Vlt. - Liberec Handball

Podzim 2018 - 9. kolo

24.11.2018 11:00 AD049 Liberec Handball - TJ AŠ Ml. Boleslav
24.11.2018 17:00 AD050 TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Libčice n. Vlt.
24.11.2018 17:00 AD051 ElektroPraga Jablonec - HK FCC Město Lovosice B
20.10.2018 17:00 AD052 TJ Lokomotiva Louny - HC Dukla Praha B
25.11.2018 16:00 AD053 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Košutka
24.11.2018 18:00 AD054 TJ Chemička Ústí n.L. - HK Baník Most

Podzim 2018 - 10. kolo

2.12.2018 15:00 AD055 TJ AŠ Ml. Boleslav - HK Baník Most
1.12.2018 17:00 AD056 TJ Košutka - TJ Chemička Ústí n.L.
1.12.2018 10:00 AD057 HC Dukla Praha B - HK Slavia VŠ Plzeň
2.12.2018 16:00 AD058 HK FCC Město Lovosice B - TJ Lokomotiva Louny
2.12.2018 17:00 AD059 Sokol Libčice n. Vlt. - ElektroPraga Jablonec
1.12.2018 17:00 AD060 Liberec Handball - TJ Sokol Šťáhlavy

Podzim 2018 - 11. kolo

8.12.2018 17:00 AD061 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ AŠ Ml. Boleslav
8.12.2018 17:00 AD062 ElektroPraga Jablonec - Liberec Handball
9.12.2018 17:00 AD063 TJ Lokomotiva Louny - Sokol Libčice n. Vlt.
9.12.2018 17:00 AD064 HK Slavia VŠ Plzeň - HK FCC Město Lovosice B
8.12.2018 18:00 AD065 TJ Chemička Ústí n.L. - HC Dukla Praha B
9.12.2018 18:00 AD066 HK Baník Most - TJ Košutka

Jaro 2018 - 12. kolo

23.2.2019 15:00 AD067 TJ AŠ Ml. Boleslav - TJ Košutka
23.2.2019 12:15 AD068 HK Baník Most - HC Dukla Praha B
23.2.2019 17:00 AD069 TJ Chemička Ústí n.L. - HK FCC Město Lovosice B
23.2.2019 17:00 AD070 HK Slavia VŠ Plzeň - Sokol Libčice n. Vlt.
23.2.2019 17:00 AD071 TJ Lokomotiva Louny - Liberec Handball
23.2.2019 17:00 AD072 ElektroPraga Jablonec - TJ Sokol Šťáhlavy

Jaro 2018 - 13. kolo

2.3.2019 17:00 AD073 ElektroPraga Jablonec - TJ AŠ Ml. Boleslav
2.3.2019 17:00 AD074 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Lokomotiva Louny
2.3.2019 16:00 AD075 Liberec Handball - HK Slavia VŠ Plzeň
2.3.2019 17:00 AD076 Sokol Libčice n. Vlt. - TJ Chemička Ústí n.L.
2.3.2019 16:00 AD077 HK FCC Město Lovosice B - HK Baník Most
2.3.2019 10:00 AD078 HC Dukla Praha B - TJ Košutka

Jaro 2018 - 14. kolo

9.3.2019 15:00 AD079 TJ AŠ Ml. Boleslav - HC Dukla Praha B
9.3.2019 17:00 AD080 TJ Košutka - HK FCC Město Lovosice B
9.3.2019 12:15 AD081 HK Baník Most - Sokol Libčice n. Vlt.
9.3.2019 17:00 AD082 TJ Chemička Ústí n.L. - Liberec Handball
9.3.2019 17:00 AD083 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Sokol Šťáhlavy
9.3.2019 17:00 AD084 TJ Lokomotiva Louny - ElektroPraga Jablonec

Jaro 2018 - 15. kolo

16.3.2019 17:00 AD085 TJ Lokomotiva Louny - TJ AŠ Ml. Boleslav
16.3.2019 17:00 AD086 ElektroPraga Jablonec - HK Slavia VŠ Plzeň
16.3.2019 17:00 AD087 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Chemička Ústí n.L.
16.3.2019 17:00 AD088 Liberec Handball - HK Baník Most
16.3.2019 17:00 AD089 Sokol Libčice n. Vlt. - TJ Košutka
16.3.2019 16:00 AD090 HK FCC Město Lovosice B - HC Dukla Praha B

Jaro 2018 - 16. kolo

23.3.2019 15:00 AD091 TJ AŠ Ml. Boleslav - HK FCC Město Lovosice B
23.3.2019 10:00 AD092 HC Dukla Praha B - Sokol Libčice n. Vlt.
23.3.2019 17:00 AD093 TJ Košutka - Liberec Handball
23.3.2019 12:15 AD094 HK Baník Most - TJ Sokol Šťáhlavy
23.3.2019 17:00 AD095 TJ Chemička Ústí n.L. - ElektroPraga Jablonec
23.3.2019 17:00 AD096 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Lokomotiva Louny

Jaro 2018 - 17. kolo

30.3.2019 17:00 AD097 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ AŠ Ml. Boleslav
30.3.2019 17:00 AD098 TJ Lokomotiva Louny - TJ Chemička Ústí n.L.
30.3.2019 17:00 AD099 ElektroPraga Jablonec - HK Baník Most
30.3.2019 17:00 AD100 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Košutka
30.3.2019 16:00 AD101 Liberec Handball - HC Dukla Praha B
30.3.2019 17:00 AD102 Sokol Libčice n. Vlt. - HK FCC Město Lovosice B

Jaro 2018 - 18. kolo

6.4.2019 15:00 AD103 TJ AŠ Ml. Boleslav - Sokol Libčice n. Vlt.
6.4.2019 16:00 AD104 HK FCC Město Lovosice B - Liberec Handball
6.4.2019 10:00 AD105 HC Dukla Praha B - TJ Sokol Šťáhlavy
6.4.2019 17:00 AD106 TJ Košutka - ElektroPraga Jablonec
6.4.2019 12:15 AD107 HK Baník Most - TJ Lokomotiva Louny
6.4.2019 17:00 AD108 TJ Chemička Ústí n.L. - HK Slavia VŠ Plzeň

Jaro 2018 - 19. kolo

27.4.2019 17:00 AD109 TJ Chemička Ústí n.L. - TJ AŠ Ml. Boleslav
27.4.2019 17:00 AD110 HK Slavia VŠ Plzeň - HK Baník Most
27.4.2019 17:00 AD111 TJ Lokomotiva Louny - TJ Košutka
27.4.2019 17:00 AD112 ElektroPraga Jablonec - HC Dukla Praha B
27.4.2019 17:00 AD113 TJ Sokol Šťáhlavy - HK FCC Město Lovosice B
27.4.2019 16:00 AD114 Liberec Handball - Sokol Libčice n. Vlt.

Jaro 2018 - 20. kolo

4.5.2019 15:00 AD115 TJ AŠ Ml. Boleslav - Liberec Handball
4.5.2019 17:00 AD116 Sokol Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Šťáhlavy
4.5.2019 16:00 AD117 HK FCC Město Lovosice B - ElektroPraga Jablonec
4.5.2019 10:00 AD118 HC Dukla Praha B - TJ Lokomotiva Louny
4.5.2019 17:00 AD119 TJ Košutka - HK Slavia VŠ Plzeň
4.5.2019 12:15 AD120 HK Baník Most - TJ Chemička Ústí n.L.

Jaro 2018 - 21. kolo

11.5.2019 12:15 AD121 HK Baník Most - TJ AŠ Ml. Boleslav
11.5.2019 17:00 AD122 TJ Chemička Ústí n.L. - TJ Košutka
11.5.2019 17:00 AD123 HK Slavia VŠ Plzeň - HC Dukla Praha B
11.5.2019 17:00 AD124 TJ Lokomotiva Louny - HK FCC Město Lovosice B
11.5.2019 17:00 AD125 ElektroPraga Jablonec - Sokol Libčice n. Vlt.
11.5.2019 17:00 AD126 TJ Sokol Šťáhlavy - Liberec Handball

Jaro 2018 - 22. kolo

18.5.2019 15:00 AD127 TJ AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Šťáhlavy
18.5.2019 17:00 AD128 Liberec Handball - ElektroPraga Jablonec
18.5.2019 17:00 AD129 Sokol Libčice n. Vlt. - TJ Lokomotiva Louny
18.5.2019 16:00 AD130 HK FCC Město Lovosice B - HK Slavia VŠ Plzeň
18.5.2019 10:00 AD131 HC Dukla Praha B - TJ Chemička Ústí n.L.
18.5.2019 17:00 AD132 TJ Košutka - HK Baník Most