TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga muži JM

Podzim 2018 - 1. kolo

22.9.2018 17:00 AE001 TJ Dolní Cerekev - Sokol Kostelec n.H.
22.9.2018 13:00 AE002 SHC Maloměřice "B" - Sokol II.Prostějov
22.9.2018 17:00 AE003 SK Kuřim - Sokol Telnice
22.9.2018 17:00 AE004 HK Ivančice - HBC Olomouc
23.9.2018 15:00 AE005 Sokol Juliánov - TJ Sokol Velké Meziříčí
22.9.2018 15:30 AE006 SKKP Handball Brno B - Tatran Bohunice

Podzim 2018 - 2. kolo

30.9.2018 10:30 AE007 Sokol Kostelec n.H. - Tatran Bohunice
29.9.2018 17:00 AE008 TJ Sokol Velké Meziříčí - SKKP Handball Brno B
29.9.2018 18:00 AE009 HBC Olomouc - Sokol Juliánov
30.9.2018 17:00 AE010 Sokol Telnice - HK Ivančice
29.9.2018 16:00 AE011 Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
29.9.2018 17:00 AE012 TJ Dolní Cerekev - SHC Maloměřice "B"

Podzim 2018 - 3. kolo

6.10.2018 13:00 AE013 SHC Maloměřice "B" - Sokol Kostelec n.H.
7.10.2018 17:00 AE014 SK Kuřim - TJ Dolní Cerekev
6.10.2018 17:00 AE015 HK Ivančice - Sokol II.Prostějov
7.10.2018 15:00 AE016 Sokol Juliánov - Sokol Telnice
6.10.2018 15:30 AE017 SKKP Handball Brno B - HBC Olomouc
7.10.2018 17:00 AE018 Tatran Bohunice - TJ Sokol Velké Meziříčí

Podzim 2018 - 4. kolo

14.10.2018 10:30 AE019 Sokol Kostelec n.H. - TJ Sokol Velké Meziříčí
13.10.2018 18:00 AE020 HBC Olomouc - Tatran Bohunice
14.10.2018 17:00 AE021 Sokol Telnice - SKKP Handball Brno B
13.10.2018 16:00 AE022 Sokol II.Prostějov - Sokol Juliánov
13.10.2018 17:00 AE023 TJ Dolní Cerekev - HK Ivančice
13.10.2018 13:00 AE024 SHC Maloměřice "B" - SK Kuřim

Podzim 2018 - 5. kolo

27.10.2018 17:00 AE025 SK Kuřim - Sokol Kostelec n.H.
27.10.2018 17:00 AE026 HK Ivančice - SHC Maloměřice "B"
28.10.2018 15:00 AE027 Sokol Juliánov - TJ Dolní Cerekev
27.10.2018 15:30 AE028 SKKP Handball Brno B - Sokol II.Prostějov
28.10.2018 17:00 AE029 Tatran Bohunice - Sokol Telnice
27.10.2018 17:00 AE030 TJ Sokol Velké Meziříčí - HBC Olomouc

Podzim 2018 - 6. kolo

4.11.2018 10:30 AE031 Sokol Kostelec n.H. - HBC Olomouc
4.11.2018 17:00 AE032 Sokol Telnice - TJ Sokol Velké Meziříčí
3.11.2018 16:00 AE033 Sokol II.Prostějov - Tatran Bohunice
3.11.2018 17:00 AE034 TJ Dolní Cerekev - SKKP Handball Brno B
3.11.2018 13:00 AE035 SHC Maloměřice "B" - Sokol Juliánov
3.11.2018 17:00 AE036 SK Kuřim - HK Ivančice

Podzim 2018 - 7. kolo

10.11.2018 17:00 AE037 HK Ivančice - Sokol Kostelec n.H.
11.11.2018 15:00 AE038 Sokol Juliánov - SK Kuřim
10.11.2018 15:30 AE039 SKKP Handball Brno B - SHC Maloměřice "B"
11.11.2018 17:00 AE040 Tatran Bohunice - TJ Dolní Cerekev
10.11.2018 17:00 AE041 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol II.Prostějov
10.11.2018 18:00 AE042 HBC Olomouc - Sokol Telnice

Podzim 2018 - 8. kolo

18.11.2018 10:30 AE043 Sokol Kostelec n.H. - Sokol Telnice
17.11.2018 16:00 AE044 Sokol II.Prostějov - HBC Olomouc
17.11.2018 17:00 AE045 TJ Dolní Cerekev - TJ Sokol Velké Meziříčí
17.11.2018 13:00 AE046 SHC Maloměřice "B" - Tatran Bohunice
17.11.2018 17:00 AE047 SK Kuřim - SKKP Handball Brno B
17.11.2018 17:00 AE048 HK Ivančice - Sokol Juliánov

Podzim 2018 - 9. kolo

25.11.2018 15:00 AE049 Sokol Juliánov - Sokol Kostelec n.H.
24.11.2018 15:30 AE050 SKKP Handball Brno B - HK Ivančice
25.11.2018 17:00 AE051 Tatran Bohunice - SK Kuřim
24.11.2018 17:00 AE052 TJ Sokol Velké Meziříčí - SHC Maloměřice "B"
24.11.2018 18:00 AE053 HBC Olomouc - TJ Dolní Cerekev
25.11.2018 17:00 AE054 Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov

Podzim 2018 - 10. kolo

2.12.2018 10:30 AE055 Sokol Kostelec n.H. - Sokol II.Prostějov
1.12.2018 17:00 AE056 TJ Dolní Cerekev - Sokol Telnice
1.12.2018 13:00 AE057 SHC Maloměřice "B" - HBC Olomouc
1.12.2018 17:00 AE058 SK Kuřim - TJ Sokol Velké Meziříčí
1.12.2018 17:00 AE059 HK Ivančice - Tatran Bohunice
2.12.2018 15:00 AE060 Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno B

Podzim 2018 - 11. kolo

8.12.2018 15:30 AE061 SKKP Handball Brno B - Sokol Kostelec n.H.
9.12.2018 17:00 AE062 Tatran Bohunice - Sokol Juliánov
8.12.2018 17:00 AE063 TJ Sokol Velké Meziříčí - HK Ivančice
8.12.2018 18:00 AE064 HBC Olomouc - SK Kuřim
9.12.2018 17:00 AE065 Sokol Telnice - SHC Maloměřice "B"
8.12.2018 16:00 AE066 Sokol II.Prostějov - TJ Dolní Cerekev

Jaro 2018 - 12. kolo

23.2.2018 10:30 AE067 Sokol Kostelec n.H. - TJ Dolní Cerekev
23.2.2018 16:00 AE068 Sokol II.Prostějov - SHC Maloměřice "B"
23.2.2018 17:00 AE069 Sokol Telnice - SK Kuřim
23.2.2018 18:00 AE070 HBC Olomouc - HK Ivančice
23.2.2018 17:00 AE071 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Juliánov
23.2.2018 17:00 AE072 Tatran Bohunice - SKKP Handball Brno B

Jaro 2018 - 13. kolo

2.3.2018 17:00 AE073 Tatran Bohunice - Sokol Kostelec n.H.
2.3.2018 15:30 AE074 SKKP Handball Brno B - TJ Sokol Velké Meziříčí
2.3.2018 15:00 AE075 Sokol Juliánov - HBC Olomouc
2.3.2018 17:00 AE076 HK Ivančice - Sokol Telnice
2.3.2018 17:00 AE077 SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
2.3.2018 13:00 AE078 SHC Maloměřice "B" - TJ Dolní Cerekev

Jaro 2018 - 14. kolo

9.3.2018 10:30 AE079 Sokol Kostelec n.H. - SHC Maloměřice "B"
9.3.2018 17:00 AE080 TJ Dolní Cerekev - SK Kuřim
9.3.2018 16:00 AE081 Sokol II.Prostějov - HK Ivančice
9.3.2018 17:00 AE082 Sokol Telnice - Sokol Juliánov
9.3.2018 18:00 AE083 HBC Olomouc - SKKP Handball Brno B
9.3.2018 17:00 AE084 TJ Sokol Velké Meziříčí - Tatran Bohunice

Jaro 2018 - 15. kolo

16.3.2018 17:00 AE085 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Kostelec n.H.
16.3.2018 17:00 AE086 Tatran Bohunice - HBC Olomouc
16.3.2018 15:30 AE087 SKKP Handball Brno B - Sokol Telnice
16.3.2018 15:00 AE088 Sokol Juliánov - Sokol II.Prostějov
16.3.2018 17:00 AE089 HK Ivančice - TJ Dolní Cerekev
16.3.2018 17:00 AE090 SK Kuřim - SHC Maloměřice "B"

Jaro 2018 - 16. kolo

23.3.2018 10:30 AE091 Sokol Kostelec n.H. - SK Kuřim
23.3.2018 13:00 AE092 SHC Maloměřice "B" - HK Ivančice
23.3.2018 17:00 AE093 TJ Dolní Cerekev - Sokol Juliánov
23.3.2018 16:00 AE094 Sokol II.Prostějov - SKKP Handball Brno B
23.3.2018 17:00 AE095 Sokol Telnice - Tatran Bohunice
23.3.2018 18:00 AE096 HBC Olomouc - TJ Sokol Velké Meziříčí

Jaro 2018 - 17. kolo

30.3.2018 18:00 AE097 HBC Olomouc - Sokol Kostelec n.H.
30.3.2018 17:00 AE098 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Telnice
30.3.2018 17:00 AE099 Tatran Bohunice - Sokol II.Prostějov
30.3.2018 15:30 AE100 SKKP Handball Brno B - TJ Dolní Cerekev
30.3.2018 15:00 AE101 Sokol Juliánov - SHC Maloměřice "B"
30.3.2018 17:00 AE102 HK Ivančice - SK Kuřim

Jaro 2018 - 18. kolo

6.4.2018 10:30 AE103 Sokol Kostelec n.H. - HK Ivančice
6.4.2018 17:00 AE104 SK Kuřim - Sokol Juliánov
6.4.2018 13:00 AE105 SHC Maloměřice "B" - SKKP Handball Brno B
6.4.2018 17:00 AE106 TJ Dolní Cerekev - Tatran Bohunice
6.4.2018 16:00 AE107 Sokol II.Prostějov - TJ Sokol Velké Meziříčí
6.4.2018 17:00 AE108 Sokol Telnice - HBC Olomouc

Jaro 2018 - 19. kolo

27.4.2018 17:00 AE109 Sokol Telnice - Sokol Kostelec n.H.
27.4.2018 18:00 AE110 HBC Olomouc - Sokol II.Prostějov
27.4.2018 17:00 AE111 TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Dolní Cerekev
27.4.2018 17:00 AE112 Tatran Bohunice - SHC Maloměřice "B"
27.4.2018 15:30 AE113 SKKP Handball Brno B - SK Kuřim
27.4.2018 15:00 AE114 Sokol Juliánov - HK Ivančice

Jaro 2018 - 20. kolo

4.5.2018 10:30 AE115 Sokol Kostelec n.H. - Sokol Juliánov
4.5.2018 17:00 AE116 HK Ivančice - SKKP Handball Brno B
4.5.2018 17:00 AE117 SK Kuřim - Tatran Bohunice
4.5.2018 13:00 AE118 SHC Maloměřice "B" - TJ Sokol Velké Meziříčí
4.5.2018 17:00 AE119 TJ Dolní Cerekev - HBC Olomouc
4.5.2018 16:00 AE120 Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice

Jaro 2018 - 21. kolo

11.5.2018 16:00 AE121 Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec n.H.
11.5.2018 17:00 AE122 Sokol Telnice - TJ Dolní Cerekev
11.5.2018 18:00 AE123 HBC Olomouc - SHC Maloměřice "B"
11.5.2018 17:00 AE124 TJ Sokol Velké Meziříčí - SK Kuřim
11.5.2018 17:00 AE125 Tatran Bohunice - HK Ivančice
11.5.2018 15:30 AE126 SKKP Handball Brno B - Sokol Juliánov

Jaro 2018 - 22. kolo

18.5.2018 10:30 AE127 Sokol Kostelec n.H. - SKKP Handball Brno B
18.5.2018 15:00 AE128 Sokol Juliánov - Tatran Bohunice
18.5.2018 17:00 AE129 HK Ivančice - TJ Sokol Velké Meziříčí
18.5.2018 17:00 AE130 SK Kuřim - HBC Olomouc
18.5.2018 13:00 AE131 SHC Maloměřice "B" - Sokol Telnice
18.5.2018 17:00 AE132 TJ Dolní Cerekev - Sokol II.Prostějov