Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga starší dorostenci - M

jaro - 16. kolo

17.2.2018 14:00 AI121 TJ Rožnov p.R. - KH Zbrojovka Vsetín
17.2.2018 15:00 AI122 Tatran Litovel - TJ Sokol Velké Meziříčí
18.2.2018 15:00 AI123 Sokol Juliánov - TJ Sokol Horka n.M.
18.2.2018 14:30 AI125 SKH Polanka n.O. - HC Zlín
18.2.2018 12:30 AI126 TJ Sokol Centrum Haná - Tatran Bohunice
18.2.2018 15:00 AI127 Sokol Telnice - SK Žeravice
18.2.2018 14:00 AI128 Sokol Sokolnice - HBC Olomouc

jaro - 17. kolo

25.2.2018 14:00 AI129 Sokol Sokolnice - TJ Rožnov p.R.
25.2.2018 15:00 AI130 HBC Olomouc - Sokol Telnice
24.2.2018 10:00 AI131 SK Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
25.2.2018 15:00 AI132 Tatran Bohunice - SKH Polanka n.O.
nezadáno 00:00 AI134 Házená Legata Hustopeče - TJ Sokol Horka n.M.
25.2.2018 15:00 AI135 Sokol Juliánov - Tatran Litovel
24.2.2018 15:00 AI136 TJ Sokol Velké Meziříčí - KH Zbrojovka Vsetín

jaro - 18. kolo

3.3.2018 14:00 AI137 TJ Rožnov p.R. - TJ Sokol Velké Meziříčí
4.3.2018 15:00 AI138 KH Zbrojovka Vsetín - Sokol Juliánov
nezadáno 00:00 AI139 Tatran Litovel - Házená Legata Hustopeče
4.3.2018 10:00 AI140 HC Zlín - TJ Sokol Horka n.M.
4.3.2018 14:30 AI142 SKH Polanka n.O. - SK Žeravice
4.3.2018 12:30 AI143 TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc
4.3.2018 15:00 AI144 Sokol Telnice - Sokol Sokolnice

jaro - 19. kolo

18.3.2018 15:00 AI145 Sokol Telnice - TJ Rožnov p.R.
18.3.2018 14:00 AI146 Sokol Sokolnice - TJ Sokol Centrum Haná
17.3.2018 15:00 AI147 HBC Olomouc - SKH Polanka n.O.
18.3.2018 15:00 AI149 Tatran Bohunice - TJ Sokol Horka n.M.
18.3.2018 15:00 AI150 HC Zlín - Tatran Litovel
nezadáno 00:00 AI151 Házená Legata Hustopeče - KH Zbrojovka Vsetín
18.3.2018 15:00 AI152 Sokol Juliánov - TJ Sokol Velké Meziříčí

jaro - 20. kolo

24.3.2018 14:00 AI153 TJ Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
nezadáno 00:00 AI154 TJ Sokol Velké Meziříčí - Házená Legata Hustopeče
25.3.2018 12:00 AI155 KH Zbrojovka Vsetín - HC Zlín
24.3.2018 17:00 AI156 Tatran Litovel - Tatran Bohunice
25.3.2018 15:00 AI157 TJ Sokol Horka n.M. - SK Žeravice
25.3.2018 13:00 AI159 SKH Polanka n.O. - Sokol Sokolnice
25.3.2018 12:30 AI160 TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Telnice

jaro - 21. kolo

8.4.2018 12:30 AI161 TJ Sokol Centrum Haná - TJ Rožnov p.R.
8.4.2018 15:00 AI162 Sokol Telnice - SKH Polanka n.O.
8.4.2018 11:00 AI164 HBC Olomouc - TJ Sokol Horka n.M.
7.4.2018 17:00 AI165 SK Žeravice - Tatran Litovel
8.4.2018 15:00 AI166 Tatran Bohunice - KH Zbrojovka Vsetín
8.4.2018 15:00 AI167 HC Zlín - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno 00:00 AI168 Házená Legata Hustopeče - Sokol Juliánov

jaro - 22. kolo

nezadáno 00:00 AI169 TJ Rožnov p.R. - Házená Legata Hustopeče
15.4.2018 15:00 AI170 Sokol Juliánov - HC Zlín
14.4.2018 15:00 AI171 TJ Sokol Velké Meziříčí - Tatran Bohunice
15.4.2018 15:30 AI172 KH Zbrojovka Vsetín - SK Žeravice
14.4.2018 15:00 AI173 Tatran Litovel - HBC Olomouc
15.4.2018 15:00 AI174 TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
15.4.2018 13:00 AI176 SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná

jaro - 23. kolo

22.4.2018 13:00 AI177 SKH Polanka n.O. - TJ Rožnov p.R.
22.4.2018 15:00 AI179 Sokol Telnice - TJ Sokol Horka n.M.
22.4.2018 14:00 AI180 Sokol Sokolnice - Tatran Litovel
22.4.2018 15:00 AI181 HBC Olomouc - KH Zbrojovka Vsetín
nezadáno 00:00 AI182 SK Žeravice - TJ Sokol Velké Meziříčí
22.4.2018 15:00 AI183 Tatran Bohunice - Sokol Juliánov
22.4.2018 15:00 AI184 HC Zlín - Házená Legata Hustopeče

jaro - 24. kolo

28.4.2018 09:30 AI185 TJ Rožnov p.R. - HC Zlín
nezadáno 00:00 AI186 Házená Legata Hustopeče - Tatran Bohunice
29.4.2018 15:00 AI187 Sokol Juliánov - SK Žeravice
28.4.2018 15:00 AI188 TJ Sokol Velké Meziříčí - HBC Olomouc
28.4.2018 12:00 AI189 KH Zbrojovka Vsetín - Sokol Sokolnice
28.4.2018 15:00 AI190 Tatran Litovel - Sokol Telnice
29.4.2018 15:00 AI191 TJ Sokol Horka n.M. - TJ Sokol Centrum Haná

jaro - 25. kolo

6.5.2018 15:00 AI194 TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O.
6.5.2018 12:30 AI195 TJ Sokol Centrum Haná - Tatran Litovel
6.5.2018 15:00 AI196 Sokol Telnice - KH Zbrojovka Vsetín
6.5.2018 14:00 AI197 Sokol Sokolnice - TJ Sokol Velké Meziříčí
5.5.2018 15:00 AI198 HBC Olomouc - Sokol Juliánov
nezadáno 00:00 AI199 SK Žeravice - Házená Legata Hustopeče
6.5.2018 15:00 AI200 Tatran Bohunice - HC Zlín

jaro - 26. kolo

12.5.2018 14:00 AI201 TJ Rožnov p.R. - Tatran Bohunice
12.5.2018 15:00 AI202 HC Zlín - SK Žeravice
nezadáno 00:00 AI203 Házená Legata Hustopeče - HBC Olomouc
13.5.2018 15:00 AI204 Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
12.5.2018 15:00 AI205 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Telnice
13.5.2018 13:30 AI206 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Sokol Centrum Haná
12.5.2018 15:00 AI207 Tatran Litovel - SKH Polanka n.O.

jaro - 27. kolo

20.5.2018 15:00 AI209 TJ Sokol Horka n.M. - TJ Rožnov p.R.
19.5.2018 18:30 AI211 SKH Polanka n.O. - KH Zbrojovka Vsetín
20.5.2018 12:30 AI212 TJ Sokol Centrum Haná - TJ Sokol Velké Meziříčí
20.5.2018 15:00 AI213 Sokol Telnice - Sokol Juliánov
nezadáno 00:00 AI214 Sokol Sokolnice - Házená Legata Hustopeče
20.5.2018 17:00 AI215 HBC Olomouc - HC Zlín
20.5.2018 10:00 AI216 SK Žeravice - Tatran Bohunice

jaro - 28. kolo

26.5.2018 12:00 AI217 TJ Rožnov p.R. - SK Žeravice
27.5.2018 15:00 AI218 Tatran Bohunice - HBC Olomouc
27.5.2018 10:30 AI219 HC Zlín - Sokol Sokolnice
nezadáno 00:00 AI220 Házená Legata Hustopeče - Sokol Telnice
27.5.2018 15:00 AI221 Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
26.5.2018 15:00 AI222 TJ Sokol Velké Meziříčí - SKH Polanka n.O.
27.5.2018 15:00 AI224 TJ Sokol Horka n.M. - Tatran Litovel

jaro - 29. kolo

10.3.2018 15:00 AI225 Tatran Litovel - TJ Rožnov p.R.
11.3.2018 14:30 AI226 TJ Sokol Horka n.M. - KH Zbrojovka Vsetín
11.3.2018 16:30 AI228 SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov
nezadáno 00:00 AI229 TJ Sokol Centrum Haná - Házená Legata Hustopeče
11.3.2018 15:00 AI230 Sokol Telnice - HC Zlín
11.3.2018 14:00 AI231 Sokol Sokolnice - Tatran Bohunice
11.3.2018 17:00 AI232 HBC Olomouc - SK Žeravice

jaro - 30. kolo

10.2.2018 09:15 AI233 TJ Rožnov p.R. - HBC Olomouc
11.2.2018 16:00 AI234 SK Žeravice - Sokol Sokolnice
11.2.2018 15:00 AI235 Tatran Bohunice - Sokol Telnice
10.2.2018 12:30 AI236 HC Zlín - TJ Sokol Centrum Haná
nezadáno 00:00 AI237 Házená Legata Hustopeče - SKH Polanka n.O.
10.2.2018 19:00 AI239 TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Sokol Horka n.M.
10.2.2018 18:30 AI240 KH Zbrojovka Vsetín - Tatran Litovel