TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga starší dorostenci V

Podzim 2018 - 1. kolo

22.9.2018 15:00 AI001 TJ Dolní Cerekev - TJ Rožnov p.R.
22.9.2018 17:30 AI002 TJ Cement Hranice - SK Žeravice
22.9.2018 15:00 AI003 Tatran Litovel - Sokol Újezd u Brna
23.9.2018 14:00 AI004 Sokol Sokolnice - HBC Olomouc
22.9.2018 12:00 AI005 Sokol Ostrava - TJ Fatra Slavia Napajedla
22.9.2018 16:30 AI006 KH Zbrojovka Vsetín - Tatran Bohunice

Podzim 2018 - 2. kolo

29.9.2018 14:00 AI007 TJ Rožnov p.R. - Tatran Bohunice
29.9.2018 15:00 AI008 TJ Fatra Slavia Napajedla - KH Zbrojovka Vsetín
29.9.2018 00:00 AI009 HBC Olomouc - Sokol Ostrava
30.9.2018 15:45 AI010 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice
29.9.2018 16:00 AI011 SK Žeravice - Tatran Litovel
29.9.2018 15:00 AI012 TJ Dolní Cerekev - TJ Cement Hranice

Podzim 2018 - 3. kolo

6.10.2018 17:30 AI013 TJ Cement Hranice - TJ Rožnov p.R.
6.10.2018 15:00 AI014 Tatran Litovel - TJ Dolní Cerekev
6.10.2018 14:00 AI015 Sokol Sokolnice - SK Žeravice
6.10.2018 12:00 AI016 Sokol Ostrava - Sokol Újezd u Brna
7.10.2018 09:30 AI017 KH Zbrojovka Vsetín - HBC Olomouc
7.10.2018 13:00 AI018 Tatran Bohunice - TJ Fatra Slavia Napajedla

Podzim 2018 - 4. kolo

13.10.2018 14:00 AI019 TJ Rožnov p.R. - TJ Fatra Slavia Napajedla
13.10.2018 00:00 AI020 HBC Olomouc - Tatran Bohunice
14.10.2018 15:45 AI021 Sokol Újezd u Brna - KH Zbrojovka Vsetín
13.10.2018 16:00 AI022 SK Žeravice - Sokol Ostrava
13.10.2018 15:00 AI023 TJ Dolní Cerekev - Sokol Sokolnice
13.10.2018 17:30 AI024 TJ Cement Hranice - Tatran Litovel

Podzim 2018 - 5. kolo

27.10.2018 15:00 AI025 Tatran Litovel - TJ Rožnov p.R.
28.10.2018 14:00 AI026 Sokol Sokolnice - TJ Cement Hranice
27.10.2018 12:00 AI027 Sokol Ostrava - TJ Dolní Cerekev
28.10.2018 09:30 AI028 KH Zbrojovka Vsetín - SK Žeravice
28.10.2018 13:00 AI029 Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna
27.10.2018 15:00 AI030 TJ Fatra Slavia Napajedla - HBC Olomouc

Podzim 2018 - 6. kolo

3.11.2018 14:00 AI031 TJ Rožnov p.R. - HBC Olomouc
3.11.2018 15:45 AI032 Sokol Újezd u Brna - TJ Fatra Slavia Napajedla
3.11.2018 16:00 AI033 SK Žeravice - Tatran Bohunice
3.11.2018 15:00 AI034 TJ Dolní Cerekev - KH Zbrojovka Vsetín
3.11.2018 17:30 AI035 TJ Cement Hranice - Sokol Ostrava
3.11.2018 15:00 AI036 Tatran Litovel - Sokol Sokolnice

Podzim 2018 - 7. kolo

11.11.2018 14:00 AI037 Sokol Sokolnice - TJ Rožnov p.R.
10.11.2018 12:00 AI038 Sokol Ostrava - Tatran Litovel
11.11.2018 14:30 AI039 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Cement Hranice
11.11.2018 13:00 AI040 Tatran Bohunice - TJ Dolní Cerekev
10.11.2018 16:00 AI041 TJ Fatra Slavia Napajedla - SK Žeravice
10.11.2018 00:00 AI042 HBC Olomouc - Sokol Újezd u Brna

Podzim 2018 - 8. kolo

17.11.2018 14:00 AI043 TJ Rožnov p.R. - Sokol Újezd u Brna
17.11.2018 00:00 AI044 SK Žeravice - HBC Olomouc
17.11.2018 15:00 AI045 TJ Dolní Cerekev - TJ Fatra Slavia Napajedla
17.11.2018 17:30 AI046 TJ Cement Hranice - Tatran Bohunice
17.11.2018 15:00 AI047 Tatran Litovel - KH Zbrojovka Vsetín
18.11.2018 14:00 AI048 Sokol Sokolnice - Sokol Ostrava

Podzim 2018 - 9. kolo

24.11.2018 12:00 AI049 Sokol Ostrava - TJ Rožnov p.R.
25.11.2018 12:30 AI050 KH Zbrojovka Vsetín - Sokol Sokolnice
25.11.2018 13:00 AI051 Tatran Bohunice - Tatran Litovel
24.11.2018 16:00 AI052 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Cement Hranice
24.11.2018 00:00 AI053 HBC Olomouc - TJ Dolní Cerekev
24.11.2018 15:45 AI054 Sokol Újezd u Brna - SK Žeravice

Podzim 2018 - 10. kolo

2.12.2018 16:00 AI055 TJ Rožnov p.R. - SK Žeravice
1.12.2018 15:00 AI056 TJ Dolní Cerekev - Sokol Újezd u Brna
1.12.2018 17:30 AI057 TJ Cement Hranice - HBC Olomouc
1.12.2018 15:00 AI058 Tatran Litovel - TJ Fatra Slavia Napajedla
2.12.2018 14:00 AI059 Sokol Sokolnice - Tatran Bohunice
1.12.2018 12:00 AI060 Sokol Ostrava - KH Zbrojovka Vsetín

Podzim 2018 - 11. kolo

9.12.2018 12:30 AI061 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Rožnov p.R.
9.12.2018 13:00 AI062 Tatran Bohunice - Sokol Ostrava
8.12.2018 15:00 AI063 TJ Fatra Slavia Napajedla - Sokol Sokolnice
8.12.2018 00:00 AI064 HBC Olomouc - Tatran Litovel
8.12.2018 15:45 AI065 Sokol Újezd u Brna - TJ Cement Hranice
8.12.2018 16:00 AI066 SK Žeravice - TJ Dolní Cerekev

Jaro 2019 - 12. kolo

23.2.2019 14:00 AI067 TJ Rožnov p.R. - TJ Dolní Cerekev
23.2.2019 16:00 AI068 SK Žeravice - TJ Cement Hranice
24.2.2019 15:45 AI069 Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel
23.2.2019 00:00 AI070 HBC Olomouc - Sokol Sokolnice
23.2.2019 15:00 AI071 TJ Fatra Slavia Napajedla - Sokol Ostrava
24.2.2019 13:00 AI072 Tatran Bohunice - KH Zbrojovka Vsetín

Jaro 2019 - 13. kolo

3.3.2019 13:00 AI073 Tatran Bohunice - TJ Rožnov p.R.
3.3.2019 09:30 AI074 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Fatra Slavia Napajedla
2.3.2019 12:00 AI075 Sokol Ostrava - HBC Olomouc
3.3.2019 14:00 AI076 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna
2.3.2019 15:00 AI077 Tatran Litovel - SK Žeravice
2.3.2019 17:30 AI078 TJ Cement Hranice - TJ Dolní Cerekev

Jaro 2019 - 14. kolo

9.3.2019 14:00 AI079 TJ Rožnov p.R. - TJ Cement Hranice
9.3.2019 15:00 AI080 TJ Dolní Cerekev - Tatran Litovel
9.3.2019 16:00 AI081 SK Žeravice - Sokol Sokolnice
10.3.2019 15:45 AI082 Sokol Újezd u Brna - Sokol Ostrava
9.3.2019 00:00 AI083 HBC Olomouc - KH Zbrojovka Vsetín
9.3.2019 15:00 AI084 TJ Fatra Slavia Napajedla - Tatran Bohunice

Jaro 2019 - 15. kolo

16.3.2019 15:00 AI085 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Rožnov p.R.
17.3.2019 13:00 AI086 Tatran Bohunice - HBC Olomouc
17.3.2019 09:30 AI087 KH Zbrojovka Vsetín - Sokol Újezd u Brna
16.3.2019 12:00 AI088 Sokol Ostrava - SK Žeravice
17.3.2019 14:00 AI089 Sokol Sokolnice - TJ Dolní Cerekev
16.3.2019 15:00 AI090 Tatran Litovel - TJ Cement Hranice

Jaro 2019 - 16. kolo

23.3.2019 14:00 AI091 TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel
23.3.2019 17:30 AI092 TJ Cement Hranice - Sokol Sokolnice
23.3.2019 15:00 AI093 TJ Dolní Cerekev - Sokol Ostrava
23.3.2019 16:00 AI094 SK Žeravice - KH Zbrojovka Vsetín
24.3.2019 15:45 AI095 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice
23.3.2019 00:00 AI096 HBC Olomouc - TJ Fatra Slavia Napajedla

Jaro 2019 - 17. kolo

30.3.2019 00:00 AI097 HBC Olomouc - TJ Rožnov p.R.
30.3.2019 15:00 AI098 TJ Fatra Slavia Napajedla - Sokol Újezd u Brna
31.3.2019 13:00 AI099 Tatran Bohunice - SK Žeravice
31.3.2019 09:30 AI100 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Dolní Cerekev
30.3.2019 12:00 AI101 Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice
31.3.2019 14:00 AI102 Sokol Sokolnice - Tatran Litovel

Jaro 2019 - 18. kolo

6.4.2019 14:00 AI103 TJ Rožnov p.R. - Sokol Sokolnice
6.4.2019 15:00 AI104 Tatran Litovel - Sokol Ostrava
6.4.2019 17:30 AI105 TJ Cement Hranice - KH Zbrojovka Vsetín
6.4.2019 15:00 AI106 TJ Dolní Cerekev - Tatran Bohunice
6.4.2019 16:00 AI107 SK Žeravice - TJ Fatra Slavia Napajedla
7.4.2019 15:45 AI108 Sokol Újezd u Brna - HBC Olomouc

Jaro 2019 - 19. kolo

28.4.2019 15:45 AI109 Sokol Újezd u Brna - TJ Rožnov p.R.
27.4.2019 00:00 AI110 HBC Olomouc - SK Žeravice
27.4.2019 15:00 AI111 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Dolní Cerekev
28.4.2019 13:00 AI112 Tatran Bohunice - TJ Cement Hranice
28.4.2019 09:30 AI113 KH Zbrojovka Vsetín - Tatran Litovel
27.4.2019 12:00 AI114 Sokol Ostrava - Sokol Sokolnice

Jaro 2019 - 20. kolo

4.5.2019 14:00 AI115 TJ Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
5.5.2019 14:00 AI116 Sokol Sokolnice - KH Zbrojovka Vsetín
4.5.2019 15:00 AI117 Tatran Litovel - Tatran Bohunice
4.5.2019 17:30 AI118 TJ Cement Hranice - TJ Fatra Slavia Napajedla
4.5.2019 15:00 AI119 TJ Dolní Cerekev - HBC Olomouc
4.5.2019 16:00 AI120 SK Žeravice - Sokol Újezd u Brna

Jaro 2019 - 21. kolo

11.5.2019 16:00 AI121 SK Žeravice - TJ Rožnov p.R.
12.5.2019 15:45 AI122 Sokol Újezd u Brna - TJ Dolní Cerekev
11.5.2019 00:00 AI123 HBC Olomouc - TJ Cement Hranice
11.5.2019 15:00 AI124 TJ Fatra Slavia Napajedla - Tatran Litovel
12.5.2019 13:00 AI125 Tatran Bohunice - Sokol Sokolnice
12.5.2019 09:30 AI126 KH Zbrojovka Vsetín - Sokol Ostrava

Jaro 2019 - 22. kolo

18.5.2019 14:00 AI127 TJ Rožnov p.R. - KH Zbrojovka Vsetín
18.5.2019 12:00 AI128 Sokol Ostrava - Tatran Bohunice
19.5.2019 14:00 AI129 Sokol Sokolnice - TJ Fatra Slavia Napajedla
18.5.2019 15:00 AI130 Tatran Litovel - HBC Olomouc
18.5.2019 17:30 AI131 TJ Cement Hranice - Sokol Újezd u Brna
18.5.2019 15:00 AI132 TJ Dolní Cerekev - SK Žeravice