Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga starší dorostenci V

jaro 2020 - 14. kolo

22.2.2020 14:00 AI093 Sokol Sokolnice - KH Zbrojovka Vsetín
23.2.2020 14:00 AI094 Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice
22.2.2020 15:00 AI095 SHC Maloměřice - Handball club Olomouc 1966
22.2.2020 14:30 AI096 SKKP Handball Brno - Házená Paskov
22.2.2020 14:00 AI097 SK Žeravice - HC Zlín
23.2.2020 14:30 AI098 Sokol Nové Bránice - TJ Holešov

jaro 2020 - 15. kolo

29.2.2020 11:00 AI100 TJ Holešov - SK Žeravice
29.2.2020 09:00 AI101 HC Zlín - SKKP Handball Brno
29.2.2020 16:30 AI102 Házená Paskov - SHC Maloměřice
29.2.2020 16:00 AI103 Handball club Olomouc 1966 - Sokol Ostrava
29.2.2020 18:00 AI104 TJ Cement Hranice - Sokol Sokolnice
1.3.2020 12:30 AI105 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Fatra Slavia Napajedla

jaro 2020 - 16. kolo

7.3.2020 15:00 AI107 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Cement Hranice
7.3.2020 14:00 AI108 Sokol Sokolnice - Handball club Olomouc 1966
8.3.2020 14:00 AI109 Sokol Ostrava - Házená Paskov
7.3.2020 15:00 AI110 SHC Maloměřice - HC Zlín
7.3.2020 14:30 AI111 SKKP Handball Brno - TJ Holešov
7.3.2020 14:00 AI112 SK Žeravice - Sokol Nové Bránice

jaro 2020 - 17. kolo

15.3.2020 14:30 AI114 Sokol Nové Bránice - SKKP Handball Brno
15.3.2020 15:00 AI115 TJ Holešov - SHC Maloměřice
14.3.2020 09:00 AI116 HC Zlín - Sokol Ostrava
14.3.2020 15:00 AI117 Házená Paskov - Sokol Sokolnice
14.3.2020 16:00 AI118 Handball club Olomouc 1966 - TJ Fatra Slavia Napajedla
14.3.2020 18:00 AI119 TJ Cement Hranice - KH Zbrojovka Vsetín

jaro 2020 - 18. kolo

22.3.2020 12:30 AI121 KH Zbrojovka Vsetín - Handball club Olomouc 1966
21.3.2020 15:00 AI122 TJ Fatra Slavia Napajedla - Házená Paskov
21.3.2020 14:00 AI123 Sokol Sokolnice - HC Zlín
22.3.2020 14:00 AI124 Sokol Ostrava - TJ Holešov
21.3.2020 15:00 AI125 SHC Maloměřice - Sokol Nové Bránice
21.3.2020 14:30 AI126 SKKP Handball Brno - SK Žeravice

jaro 2020 - 19. kolo

28.3.2020 14:00 AI128 SK Žeravice - SHC Maloměřice
29.3.2020 14:30 AI129 Sokol Nové Bránice - Sokol Ostrava
29.3.2020 15:00 AI130 TJ Holešov - Sokol Sokolnice
28.3.2020 09:00 AI131 HC Zlín - TJ Fatra Slavia Napajedla
28.3.2020 15:00 AI132 Házená Paskov - KH Zbrojovka Vsetín
28.3.2020 16:00 AI133 Handball club Olomouc 1966 - TJ Cement Hranice

jaro 2020 - 20. kolo

4.4.2020 18:00 AI135 TJ Cement Hranice - Házená Paskov
5.4.2020 12:30 AI136 KH Zbrojovka Vsetín - HC Zlín
4.4.2020 15:00 AI137 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Holešov
4.4.2020 14:00 AI138 Sokol Sokolnice - Sokol Nové Bránice
5.4.2020 14:00 AI139 Sokol Ostrava - SK Žeravice
4.4.2020 15:00 AI140 SHC Maloměřice - SKKP Handball Brno

jaro 2020 - 21. kolo

25.4.2020 14:30 AI142 SKKP Handball Brno - Sokol Ostrava
25.4.2020 14:00 AI143 SK Žeravice - Sokol Sokolnice
26.4.2020 14:30 AI144 Sokol Nové Bránice - TJ Fatra Slavia Napajedla
26.4.2020 15:00 AI145 TJ Holešov - KH Zbrojovka Vsetín
25.4.2020 09:00 AI146 HC Zlín - TJ Cement Hranice
25.4.2020 15:00 AI147 Házená Paskov - Handball club Olomouc 1966

jaro 2020 - 22. kolo

2.5.2020 16:00 AI149 Handball club Olomouc 1966 - HC Zlín
2.5.2020 18:00 AI150 TJ Cement Hranice - TJ Holešov
3.5.2020 12:30 AI151 KH Zbrojovka Vsetín - Sokol Nové Bránice
2.5.2020 15:00 AI152 TJ Fatra Slavia Napajedla - SK Žeravice
3.5.2020 14:00 AI153 Sokol Sokolnice - SKKP Handball Brno
3.5.2020 14:00 AI154 Sokol Ostrava - SHC Maloměřice

jaro 2020 - 23. kolo

9.5.2020 15:00 AI156 SHC Maloměřice - Sokol Sokolnice
9.5.2020 14:30 AI157 SKKP Handball Brno - TJ Fatra Slavia Napajedla
9.5.2020 14:00 AI158 SK Žeravice - KH Zbrojovka Vsetín
10.5.2020 14:30 AI159 Sokol Nové Bránice - TJ Cement Hranice
10.5.2020 15:00 AI160 TJ Holešov - Handball club Olomouc 1966
9.5.2020 09:00 AI161 HC Zlín - Házená Paskov

jaro 2020 - 24. kolo

16.5.2020 18:00 AI163 Házená Paskov - TJ Holešov
16.5.2020 16:00 AI164 Handball club Olomouc 1966 - Sokol Nové Bránice
16.5.2020 18:00 AI165 TJ Cement Hranice - SK Žeravice
17.5.2020 12:30 AI166 KH Zbrojovka Vsetín - SKKP Handball Brno
16.5.2020 15:00 AI167 TJ Fatra Slavia Napajedla - SHC Maloměřice
17.5.2020 14:00 AI168 Sokol Sokolnice - Sokol Ostrava

jaro 2020 - 25. kolo

16.2.2020 14:00 AI170 Sokol Ostrava - TJ Fatra Slavia Napajedla
15.2.2020 09:00 AI171 SHC Maloměřice - KH Zbrojovka Vsetín
16.2.2020 13:30 AI172 SKKP Handball Brno - TJ Cement Hranice
15.2.2020 14:00 AI173 SK Žeravice - Handball club Olomouc 1966
16.2.2020 14:30 AI174 Sokol Nové Bránice - Házená Paskov
15.2.2020 00:00 AI175 TJ Holešov - HC Zlín

jaro 2020 - 26. kolo

8.2.2020 09:00 AI177 HC Zlín - Sokol Nové Bránice
8.2.2020 16:00 AI178 Házená Paskov - SK Žeravice
8.2.2020 16:00 AI179 Handball club Olomouc 1966 - SKKP Handball Brno
8.2.2020 18:00 AI180 TJ Cement Hranice - SHC Maloměřice
9.2.2020 16:30 AI181 KH Zbrojovka Vsetín - Sokol Ostrava
8.2.2020 15:00 AI182 TJ Fatra Slavia Napajedla - Sokol Sokolnice