TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 1.liga mladší dorostenci

Jaro 2019 - 12. kolo

24.2.2019 13:00 AJ067 HCB Karviná - Talent Plzeň A
23.2.2019 13:30 AJ068 Házená Velká Bystřice - HC Dukla Praha A
24.2.2019 13:00 AJ069 Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
24.2.2019 15:00 AJ070 HC Zubří A - C.S.Cargo HBC Jičín
23.2.2019 10:45 AJ071 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Liberec Handball
23.2.2019 12:45 AJ072 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Náchod

Jaro 2019 - 13. kolo

2.3.2019 12:45 AJ073 TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
2.3.2019 15:00 AJ074 TJ Náchod - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
2.3.2019 12:00 AJ075 Liberec Handball - HC Zubří A
3.3.2019 13:00 AJ076 C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
2.3.2019 12:00 AJ077 HK FCC Město Lovosice - Házená Velká Bystřice
2.3.2019 12:00 AJ078 HC Dukla Praha A - Talent Plzeň A

Jaro 2019 - 14. kolo

10.3.2019 13:00 AJ079 HCB Karviná - HC Dukla Praha A
10.3.2019 13:00 AJ080 Talent Plzeň A - HK FCC Město Lovosice
9.3.2019 13:30 AJ081 Házená Velká Bystřice - C.S.Cargo HBC Jičín
10.3.2019 13:00 AJ082 Pepino SKP Frýdek-Místek - Liberec Handball
10.3.2019 15:00 AJ083 HC Zubří A - TJ Náchod
9.3.2019 10:45 AJ084 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí

Jaro 2019 - 15. kolo

16.3.2019 10:45 AJ085 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - HCB Karviná
16.3.2019 12:45 AJ086 TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří A
16.3.2019 15:00 AJ087 TJ Náchod - Pepino SKP Frýdek-Místek
16.3.2019 13:00 AJ088 Liberec Handball - Házená Velká Bystřice
17.3.2019 13:00 AJ089 C.S.Cargo HBC Jičín - Talent Plzeň A
17.3.2019 14:00 AJ090 HC Dukla Praha A - HK FCC Město Lovosice

Jaro 2019 - 16. kolo

24.3.2019 13:00 AJ091 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
23.3.2019 12:00 AJ092 HC Dukla Praha A - C.S.Cargo HBC Jičín
24.3.2019 13:00 AJ093 Talent Plzeň A - Liberec Handball
23.3.2019 13:30 AJ094 Házená Velká Bystřice - TJ Náchod
24.3.2019 13:00 AJ095 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí
24.3.2019 15:00 AJ096 HC Zubří A - TJ Sokol Žďár nad Sázavou

Jaro 2019 - 17. kolo

31.3.2019 15:00 AJ097 HC Zubří A - HCB Karviná
30.3.2019 10:45 AJ098 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Pepino SKP Frýdek-Místek
30.3.2019 12:45 AJ099 TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice
30.3.2019 15:00 AJ100 TJ Náchod - Talent Plzeň A
30.3.2019 12:00 AJ101 Liberec Handball - HC Dukla Praha A
31.3.2019 13:00 AJ102 C.S.Cargo HBC Jičín - HK FCC Město Lovosice

Jaro 2019 - 18. kolo

7.4.2019 13:00 AJ103 HCB Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín
6.4.2019 12:00 AJ104 HK FCC Město Lovosice - Liberec Handball
6.4.2019 12:00 AJ105 HC Dukla Praha A - TJ Náchod
7.4.2019 13:00 AJ106 Talent Plzeň A - TJ Sokol Nové Veselí
6.4.2019 13:30 AJ107 Házená Velká Bystřice - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
7.4.2019 13:00 AJ108 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC Zubří A

Jaro 2019 - 19. kolo

28.4.2019 13:00 AJ109 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
28.4.2019 15:00 AJ110 HC Zubří A - Házená Velká Bystřice
27.4.2019 10:45 AJ111 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Talent Plzeň A
27.4.2019 12:45 AJ112 TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha A
27.4.2019 15:00 AJ113 TJ Náchod - HK FCC Město Lovosice
27.4.2019 12:00 AJ114 Liberec Handball - C.S.Cargo HBC Jičín

Jaro 2019 - 20. kolo

5.5.2019 13:00 AJ115 HCB Karviná - Liberec Handball
5.5.2019 13:00 AJ116 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Náchod
4.5.2019 12:00 AJ117 HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí
4.5.2019 12:00 AJ118 HC Dukla Praha A - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
5.5.2019 13:00 AJ119 Talent Plzeň A - HC Zubří A
4.5.2019 13:30 AJ120 Házená Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek

Jaro 2019 - 21. kolo

11.5.2019 13:30 AJ121 Házená Velká Bystřice - HCB Karviná
12.5.2019 13:00 AJ122 Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň A
12.5.2019 15:00 AJ123 HC Zubří A - HC Dukla Praha A
11.5.2019 10:45 AJ124 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - HK FCC Město Lovosice
11.5.2019 12:45 AJ125 TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
11.5.2019 15:00 AJ126 TJ Náchod - Liberec Handball

Jaro 2019 - 22. kolo

19.5.2019 13:00 AJ127 HCB Karviná - TJ Náchod
18.5.2019 13:00 AJ128 Liberec Handball - TJ Sokol Nové Veselí
19.5.2019 13:00 AJ129 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
18.5.2019 12:00 AJ130 HK FCC Město Lovosice - HC Zubří A
18.5.2019 12:00 AJ131 HC Dukla Praha A - Pepino SKP Frýdek-Místek
19.5.2019 13:00 AJ132 Talent Plzeň A - Házená Velká Bystřice