TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenci - Č

Jaro 2019 - 12. kolo

23.2.2019 16:00 AK067 Házená Mělník - ČZ HBC Strakonice 1921
23.2.2019 14:30 AK068 HK Baník Most - Dukla Praha B
23.2.2019 14:00 AK069 TJ Sokol Úvaly - Sokol Vršovice
24.2.2019 15:30 AK070 1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
23.2.2019 12:00 AK071 TJ Lokomotiva Louny - TJ Jiskra Třeboň
23.2.2019 17:00 AK072 ElektroPraga Jablonec - TJ Sokol Šťáhlavy

Jaro 2019 - 13. kolo

2.3.2019 17:00 AK073 ElektroPraga Jablonec - Házená Mělník
2.3.2019 15:00 AK074 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Lokomotiva Louny
2.3.2019 16:00 AK075 TJ Jiskra Třeboň - 1.HC Pardubice
3.3.2019 13:00 AK076 Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
3.3.2019 17:30 AK077 Sokol Vršovice - HK Baník Most
2.3.2019 16:00 AK078 Dukla Praha B - ČZ HBC Strakonice 1921

Jaro 2019 - 14. kolo

9.3.2019 16:00 AK079 Házená Mělník - Dukla Praha B
9.3.2019 14:00 AK080 ČZ HBC Strakonice 1921 - Sokol Vršovice
9.3.2019 14:30 AK081 HK Baník Most - Lokomotiva Vršovice
9.3.2019 14:00 AK082 TJ Sokol Úvaly - TJ Jiskra Třeboň
10.3.2019 15:30 AK083 1.HC Pardubice - TJ Sokol Šťáhlavy
9.3.2019 12:00 AK084 TJ Lokomotiva Louny - ElektroPraga Jablonec

Jaro 2019 - 15. kolo

16.3.2019 12:00 AK085 TJ Lokomotiva Louny - Házená Mělník
16.3.2019 17:00 AK086 ElektroPraga Jablonec - 1.HC Pardubice
16.3.2019 15:00 AK087 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly
16.3.2019 16:00 AK088 TJ Jiskra Třeboň - HK Baník Most
17.3.2019 13:00 AK089 Lokomotiva Vršovice - ČZ HBC Strakonice 1921
17.3.2019 16:00 AK090 Dukla Praha B - Sokol Vršovice

Jaro 2019 - 16. kolo

23.3.2019 16:00 AK091 Házená Mělník - Sokol Vršovice
23.3.2019 16:00 AK092 Dukla Praha B - Lokomotiva Vršovice
23.3.2019 14:00 AK093 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Jiskra Třeboň
23.3.2019 14:30 AK094 HK Baník Most - TJ Sokol Šťáhlavy
23.3.2019 14:00 AK095 TJ Sokol Úvaly - ElektroPraga Jablonec
24.3.2019 15:30 AK096 1.HC Pardubice - TJ Lokomotiva Louny

Jaro 2019 - 17. kolo

31.3.2019 15:30 AK097 1.HC Pardubice - Házená Mělník
30.3.2019 12:00 AK098 TJ Lokomotiva Louny - TJ Sokol Úvaly
30.3.2019 17:00 AK099 ElektroPraga Jablonec - HK Baník Most
30.3.2019 15:00 AK100 TJ Sokol Šťáhlavy - ČZ HBC Strakonice 1921
30.3.2019 16:00 AK101 TJ Jiskra Třeboň - Dukla Praha B
31.3.2019 13:00 AK102 Lokomotiva Vršovice - Sokol Vršovice

Jaro 2019 - 18. kolo

6.4.2019 16:00 AK103 Házená Mělník - Lokomotiva Vršovice
7.4.2019 17:30 AK104 Sokol Vršovice - TJ Jiskra Třeboň
6.4.2019 16:00 AK105 Dukla Praha B - TJ Sokol Šťáhlavy
6.4.2019 14:00 AK106 ČZ HBC Strakonice 1921 - ElektroPraga Jablonec
6.4.2019 14:30 AK107 HK Baník Most - TJ Lokomotiva Louny
6.4.2019 14:00 AK108 TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice

Jaro 2019 - 19. kolo

27.4.2019 14:00 AK109 TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník
28.4.2019 15:30 AK110 1.HC Pardubice - HK Baník Most
27.4.2019 12:00 AK111 TJ Lokomotiva Louny - ČZ HBC Strakonice 1921
27.4.2019 17:00 AK112 ElektroPraga Jablonec - Dukla Praha B
27.4.2019 15:00 AK113 TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Vršovice
27.4.2019 16:00 AK114 TJ Jiskra Třeboň - Lokomotiva Vršovice

Jaro 2019 - 20. kolo

4.5.2019 16:00 AK115 Házená Mělník - TJ Jiskra Třeboň
5.5.2019 13:00 AK116 Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Šťáhlavy
5.5.2019 17:30 AK117 Sokol Vršovice - ElektroPraga Jablonec
4.5.2019 16:00 AK118 Dukla Praha B - TJ Lokomotiva Louny
4.5.2019 14:00 AK119 ČZ HBC Strakonice 1921 - 1.HC Pardubice
4.5.2019 14:30 AK120 HK Baník Most - TJ Sokol Úvaly

Jaro 2019 - 21. kolo

11.5.2019 14:30 AK121 HK Baník Most - Házená Mělník
11.5.2019 14:00 AK122 TJ Sokol Úvaly - ČZ HBC Strakonice 1921
12.5.2019 15:30 AK123 1.HC Pardubice - Dukla Praha B
11.5.2019 12:00 AK124 TJ Lokomotiva Louny - Sokol Vršovice
11.5.2019 17:00 AK125 ElektroPraga Jablonec - Lokomotiva Vršovice
11.5.2019 15:00 AK126 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Jiskra Třeboň

Jaro 2019 - 22. kolo

18.5.2019 16:00 AK127 Házená Mělník - TJ Sokol Šťáhlavy
18.5.2019 16:00 AK128 TJ Jiskra Třeboň - ElektroPraga Jablonec
19.5.2019 13:00 AK129 Lokomotiva Vršovice - TJ Lokomotiva Louny
19.5.2019 17:30 AK130 Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice
18.5.2019 16:00 AK131 Dukla Praha B - TJ Sokol Úvaly
18.5.2019 14:00 AK132 ČZ HBC Strakonice 1921 - HK Baník Most