Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže Český pohár mužů

Český pohár mužů-1.kolo

3.9.2019 20:00 AM001 Házená Rokycany - TJ Sokol Šťáhlavy Pavel Mošna, Vladimír Vaník,
31.8.2019 13:00 AM002 Jiskra Zruč n. Sáz. - TJ AŠ Ml. Boleslav Jaroslav Artl, Lukáš Veselý,
31.8.2019 17:00 AM004 TJ Lokomotiva Louny - Lokomotiva Vršovice Pavel Rutta, Jiří Větrovský,
1.9.2019 16:00 AM006 HK Slavia VŠ Plzeň - HK Slavia Praha Radek Dvořák, Daniela Radová,
31.8.2019 10:30 AM008 TJ Sokol Bělá p.B. - ElektroPraga Jablonec Lukáš Ledvinka, Lukáš Lehký,
31.8.2019 15:30 AM009 TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Dolní Cerekev Jiří Dolejší, Vlastimil Vlk,
31.8.2019 12:00 AM010 Jiskra Havlíčkův Brod - Sp.MAS Sezimovo Ústí Adam Beneš, Stanislav Chalupa,
31.8.2019 10:30 AM011 HC Kolín - Sparta Kutná Hora Jakub Janíček, Vilém Novotný,
31.8.2019 17:00 AM012 TJ Chemička Ústí n.L. - HK Baník Most Marek Řeháček, Ondřej Tůma,
31.8.2019 18:00 AM014 TJ Sokol Úvaly - Liberec Handball Jaroslav Lorenc, Martin Polák,
31.8.2019 15:00 AM015 Házená Uničov - Handball club Olomouc 1966 Tomáš Pernička, Marek Tůma,
1.9.2019 17:00 AM016 Sokol Juliánov - Sokol Telnice Jindřich Berger, Petr Rusanov,
1.9.2019 17:00 AM017 TJ Sokol II. Prostějov - SK Kuřim Tomáš Pernička, Marek Tůma,
1.9.2019 14:00 AM019 Sokol Klimkovice - TJ Lesana Zubří Jaroslav Paululik, Radek Martiník,
1.9.2019 12:00 AM020 SK Žeravice - TJ SOGOS Holešov Martin Hlavinka, Petr Ochmann,
31.8.2019 16:00 AM021 TJ Valašské Meziříčí - TJ Rožnov p.R. Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil,
25.8.2019 15:00 AM022 SK Droždín - TJ Sokol Kostelec na Hané-HK Michaela Krobothová, Roman Smékal,
1.9.2019 10:30 AM024 Sokol Krmelín - MHK TAEDA Karviná Josef Malina, Milan Pelech,
30.8.2019 18:00 AM025 Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Velké Meziříčí Milan Letev, Jiří Matuška,
8.9.2019 15:30 AM026 TJ Sokol Luhačovice - TJ Fatra Slavia Napajedla Vítězslav Koleček, Jaromír Krejčí,
1.9.2019 10:00 AM028 HC Hlučín - Sokol Ostrava Martin Cáb, Jakub Verlík,

Český pohár mužů - 2.kolo

15.9.2019 18:00 AM029 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ JM Chodov A Tomáš Kozler, Martin Zych,
15.9.2019 17:00 AM030 TJ AŠ Ml. Boleslav - Sparta Kutná Hora Petr Směja, Jakub Uhlíř,
14.9.2019 18:30 AM031 Loko České Budějovice - HBC Strakonice 1921 Marek Řeháček, Ondřej Tůma,
14.9.2019 17:00 AM032 TJ Lokomotiva Louny - HK Baník Most Petr Pešek, Stanislav Štrebl,
14.9.2019 13:30 AM033 TJ Košutka - Sokol Vršovice Tomáš Měšťánek, Pavel Mošna,
15.9.2019 16:00 AM034 HK Slavia VŠ Plzeň - Sokol Libčice n. Vlt. Martin Tůma, Lukáš Veselý,
15.9.2019 17:30 AM035 1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly Aleš Podzimek, Vlastimil Vlk,
14.9.2019 14:00 AM036 ElektroPraga Jablonec - 1.HK Dvůr Králové Lukáš Ledvinka, Lukáš Lehký,
15.9.2019 17:00 AM037 TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Náchod Jiří Dolejší, Marta Sovová,
15.9.2019 16:00 AM038 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Třeboň Jiří Větrovský, Pavel Rutta,
15.9.2019 15:00 AM039 Házená Uničov - TJ Tatran Litovel Vítězslav Koleček, Jaromír Krejčí,
11.9.2019 19:00 AM040 Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna David Šlezingr, Jiří Špunar,
14.9.2019 19:00 AM041 SK Kuřim - TJ Sokol Luhačovice Jiří Špunar, Petr Halada,
nezadáno 00:00 AM042 HK Ivančice - Házená Legata Hustopeče
15.9.2019 11:30 AM043 TJ Lesana Zubří - SKH Polanka n.O Tomáš Fiala, Michal Paululik,
15.9.2019 15:30 AM044 SK Žeravice - HK Bystřice p.H. Tomáš Pernička, Marek Tůma,
14.9.2019 16:00 AM045 TJ Rožnov p.R. - Sokol Ostrava Zbyněk Horalík, Marcel Kosa,
14.9.2019 15:00 AM046 SK Droždín - Házená Velká Bystřice Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil,
15.9.2019 17:00 AM047 Tatran Bohunice - HC Zlín Tomáš Kopřiva, Petr Kremláček,
14.9.2019 15:30 AM048 MHK TAEDA Karviná - KH Zbrojovka Vsetín Tomáš Fiala, Přemysl Fukala,

Český pohár mužů - 3.kolo

16.10.2019 18:30 AM049 Sokol Vršovice - HK FCC Město Lovosice Lukáš Moravec, Martin Tůma,
16.10.2019 19:45 AM050 TJ AŠ Ml. Boleslav - HBC Ronal Jičín Petr Pešek, Martin Kasík,
16.10.2019 18:30 AM051 HK Baník Most - Talent M.A.T. Plzeň Marek Bareš, Jakub Uhlíř,
16.10.2019 19:00 AM052 HK Slavia VŠ Plzeň - HBC Strakonice 1921 Martin Pražák, Jakub Šulc,
16.10.2019 19:00 AM053 1.HC Pardubice - SHC Maloměřice Brno Adam Beneš, Stanislav Chalupa,
9.10.2019 18:30 AM054 TJ Náchod - HC Dukla Praha Tomáš Deml, Michal Dvořáček,
16.10.2019 19:00 AM055 TJ Jiskra Třeboň - TJ Sokol Nové Veselí Pavel Rutta, Jiří Větrovský,
17.10.2019 19:30 AM056 ElektroPraga Jablonec - TJ JM Chodov A Dalibor Pavlát, Petr Pešek,
15.10.2019 20:00 AM057 SK Kuřim - SKKP Handball Brno David Šlezingr, Jiří Špunar,
29.10.2019 19:00 AM058 Házená Velká Bystřice - HCB Karviná Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška,
16.10.2019 18:00 AM059 HK Bystřice p.H. - KH ISMM Kopřivnice Jiří Králíček, Milan Letev,
16.10.2019 18:30 AM060 HK Ivančice - HC Zlín Marek Bečička, Jiří Horák,
16.10.2019 17:30 AM061 TJ Rožnov p.R. - TJ Cement Hranice Radek Mohyla, Přemysl Fukala,
16.10.2019 19:00 AM062 SKH Polanka n.O - HC ROBE Zubří Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek,
18.10.2019 19:00 AM063 MHK TAEDA Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek Pavel Friedel, Tomáš Kučerka,
17.10.2019 18:30 AM064 Sokol Telnice - TJ Tatran Litovel Petr Kremláček, Filip Procházka,

český pohár mužů-4.kolo-osmifinále

7.11.2019 18:30 AM065 MHK TAEDA Karviná - HCB Karviná Petr Kichner, Michal Vacula, D: Lada Trojková
6.11.2019 19:00 AM066 TJ Tatran Litovel - KH ISMM Kopřivnice David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Pavel Novotný
6.11.2019 18:30 AM067 HC Zlín - HC ROBE Zubří Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Jana Rzymanová
13.11.2019 17:30 AM068 SHC Maloměřice Brno - TJ Cement Hranice Pavel Friedel, Tomáš Kučerka, D: Roman Bauer
7.11.2019 19:00 AM069 HK Slavia VŠ Plzeň - Talent M.A.T. Plzeň Marek Bareš, Jakub Uhlíř, D: Petr Směja
6.11.2019 18:00 AM070 TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno Petr Halada, Jan Kosmák, D: Roman Bauer
5.11.2019 20:00 AM071 TJ JM Chodov A - HK FCC Město Lovosice Filip Barták, Karel Hladký, D: Jiří Konečný
6.11.2019 18:30 AM072 HC Dukla Praha - HBC Ronal Jičín Milan Hájek, Michal Nezbeda, D: Petr Směja

český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále

5.12.2019 18:30 AM073 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice Milan Hájek, Michal Nezbeda, D: Roman Bauer
27.11.2019 16:00 AM074 Talent M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Miroslav Šajner
27.11.2019 18:00 AM075 HCB Karviná - KH ISMM Kopřivnice Petr Kichner, Michal Vacula, D: Petr Samek
27.11.2019 18:00 AM076 HC Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice Filip Barták, Karel Hladký, D: Petr Pešek

Český pohár mužů-6.kolo-semifinále

11.12.2019 19:00 AM077 TJ Sokol Nové Veselí - Talent M.A.T. Plzeň Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Karel st. Hladký
29.1.2020 18:00 AM078 HCB Karviná - HC Dukla Praha Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Jana Rzymanová

Český pohár mužů - 7.kolo finále

18.3.2020 18:00 AM079 HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí
21.3.2020 17:00 AM080 TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha