Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
21.11.2012 otevřeno: 2084 x

Akcí měsíce září zákrok Filipa Veverky

V hlasování o nejvydařenější akci úvodního měsíce letošního ročníku Tipgames extraligy jste zvolili reflex jičínského gólmana, kterým zhatil pěknou kombinaci Dukly Praha. Kdo opanuje říjnové pokračování ankety?

 

Ve vyrovnaném hlasování se Vašeho uznání dostalo všem čtyřem akcím, které jste už v předchozí fázi ankety nominovali svými hlasy na našich stránkách. Nakonec ale v silné konkurenci těsně zvítězil zákrok Filipa Veverky, který získal téměř 32 procent Vašich hlasů. Vylosovaným výhercem dárku od firmy Hummel se stala Lenka Nekovářová z Českých Budějovic, které gratulujeme.

 

Zároveň můžete hlasovat pro nejvydařenější akce měsíce října. Hlasování probíhá opět formou emailu na adresu internet@chf.cz. Nezapomeňte opět uvést své kontakní údaje, protože vylosovaný hlasující opět obdrží dárek od firmy Hummel. Hlasovat můžete do pondělí 10. prosince 2012 (včetně).
 

 

 

Akce 5. kola - Pětice akcí z pátého kola měla společného jmenovatele – tvrdé zakončení z prostoru spojky. Nejvíce se Vám líbila rána Václava Klimta, která zvítězila v uplynulém měsíci nejmenším rozdílem hlasů (11). Pokud chcete podpořit urostlého hráče Lovosic, který zde hostuje z prvoligových Loun, zašlete email a v předmětu uveďte Akce měsíce října 1.
 

 

 


Akce 6. kola - Také šesté pokračování naší ankety mělo ústřední téma a tím byla spolupráce s pivoty. Nejvíce se Vám líbila kombinace Karviné na palubovce Dukly, kdy trojice Vančo – Chudoba – Užek rychle rozehrála po obdržené brance a zasadila Pražanům bleskový protiúder. Jan Užek ukázal v klíčovém okamžiku přehled ve hře, když nezištně uvolnil nabíjajícího Vanča a pokud jej chcete podpořit, pošlete mail ve tvaru Akce měsíce října 2.
 

 

 


Akce 7. kola - Zatímco první dvojice akcí vzešla z velice těsného hlasování, pro ukázku všestrannosti hranického Jakuba Šíry se rozhodlo v 7. kole více než 50% všech hlasujících (celkem 239 hlasů). Šíra nejprve svému týmu získal míč perfektním zdvojením v obraně, aby po Galusově pobídce efektně zakončil protiútok Hranic. Pro tuto akci hlasujte mailem ve tvaru Akce měsíce října 3.
 

 

 


Akce 8. kola - Největší počet hlasů (268) z jednotlivých říjnových kol obdržel brněnský dirigent hry Viktor Hastík za svůj exkluzivní obtah v Kopřivnici. Naznačením podstřelu přinutil bránícího Hojníka „dát ruce dolů“ a svou oblíbenou ranou vymetl šibenici Pourovi branky. Pro podporu Hastíkovi střely zasílejte mail v tvaru Akce měsíce října 4.

 

 

Video naleznete ZDE