Házená v TV

16. 10. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HCB Karviná - HC Dukla Praha
05. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
12. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
11.12.2014 otevřeno: 1494 x

V osmifinále Českého poháru extraligové týmy nezaváhaly

Známe nejlepší osmičku letošního ročníku Českého poháru. Žádný z vyzývatelů z nižších soutěží v souboji s extraligovými týmy neuspěl.

 

V osmifinále Českého poháru žádný z papírově slabších celků favorita nezaskočil. Lovci přehráli Strakonice o devět, stejným rozdílem Královopolští zvítězili nad Novým Veselím a Dukla Praha nad Libčicemi n. Vltavou. O něco více vzdorovali Valachům ze Zubří házenkáři brněnských Bohunic.

Jediným vyrovnanějším utkáním byl souboj mezi prvoligovým týmem z Kopřivnice a extraligovými Hranicemi. V regionálním derby zvítězili Cementáři rozdílem pouhých tří branek. Mocně vzdorovali soupeři z Frýdku – Místku i házenkáři Litovle. V „extraligovém“ duelu ale nakonec za soupeřem zaostali o čtyři branky.

Paradoxně nejvyšším brankovým rozdílem skončily souboje, ve kterých se utkaly dva extraligové týmy. Zlín, kterému se v ligové soutěži nedaří podle představ, přehrál soupeře z Karviné desetibrankovým rozdílem, dokonce o jedenáct branek přehrál aktuální lídr extraligové tabulky Talent Plzeň výběr Jičína.

 

Čtvrté kolo Českého poháru mužů - osmifinále

 

Soupeři Skóre
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek 26:30
HC Zlín - HCB OKD Karviná 35:25
Sokol Nové Veselí - KP Brno 26:35
KH Kopřivnice - TJ Cement Hranice 27:30
HBC Ronal Jičín - Talent M.A.T. Plzeň 20:31
ČZ HBC Strakonice 1921 - HK A.S.A. Lovosice 28:37
Sokol Libčice n. V. - HC Dukla Praha 23:32
Tatran Bohunice - HC Gumárny Zubří 23:30

 

 

Do dalšího kola, čtvrtfinále Českého poháru postoupily týmy SKP Frýdek Místek, HC Zlín, KP Brno, Cement Hranice, Talent M.A.T. Plzeň, A.S.A. Lovosice, HC Dukla Praha a HC Gumárny Zubří.

 

Juniorský reprezentant Tomáš Mlotek v dresu Karviné střílí v utkání proti HK Zbrojovce Vsetín ve 3. kole ČP mužů. Vsetínskému týmu nastřílel čtyři branky a Karviná nad Vsetínem zvítězila poměrem 37:31. Ve čtvrtém kole ale Mlotkův tým tak úspěšný nebyl. Zlínu podlehli hráči Baníku desetibrankovým rozdílem. | Foto: Alex Wipf

 

Jiří Halmazňa z týmu HK Zbrojovka Vsetín v souboji s obranou Karviné. Foto: Alex Wipf

 

Hráči HCB OKD Karviná slaví vítězství nad týmem Vsetína a postup do čtvrtého kola. Tam ho z dalších bojů ČP vyřadil Zlín. | Foto: Alex Wipf