TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
29.4.2016 otevřeno: 1577 x

Dukla je v semifinále Extraligy a zve na boj o finále Challenge Cupu

Atraktivní a házenkářsky kvalitní soupeř z Portugalska plus naděje českého klubu na postup do finále evropského poháru. Silné argumenty proč podpořit Duklu osobně na Podvinném Mlýně. Mládež do 15 let bude mít na utkání proti Braze vstup zdarma.

Náročný týden vrcholí hráčům vítěze základní části Extraligy. Dukla Praha v něm musela po výsledkově vydařeném střetnutí v Portugalsku vstřebat únavu z náročného duelu i cest, ale především se vypořádat s bojovným Jičínem, který velice mile překvapil ve čtvrfinálové sérii extraligového play-off. Důstojným soupeřem byl Pražanům už v úvodních duelech na Ruzyni a před vlastními fanoušky získal nejen jednu výhru, ale i ve čtvrtém zápase favoritovi zle zatápěl. Dukla po boji stvrdila postup do boje o medaile, ale zároveň má v nohách o zápas více než si přála. Přesto v dnešním dopoledni odtrénuje, a to ve zvláštním „mediálním“ režimu, neboť čerství semifinalisté domácí extraligové soutěže otevřou svůj trénink na Ruzyni novinářům. Divácký i mediální zájem o evropské tažení Dukly je nadstandardní - bude to pro hráče vzpruha do nedělní bitvy?

 

 

 


 Nenechte si ujít odvetný duel semifinále Challenge Cupu. Předprodej vstupenek v ceně 100,- Kč již probíhá v oficiálním fanshopu Dukly Pod Juliskou. Na místě v den utkání se budou vstupenky prodávat za 200,- Kč. Mládež do 15 let má vstup ZDARMA!