Házená v TV

18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
24.5.2016 otevřeno: 2468 x

Velká Bystřice má nakročeno k 1. lize

První barážové střetnutí mezi vítězi moravských skupin 2. ligy mužů o postup do vyšší soutěže vyšlo lépe týmu z Hané, který si do domácí odvety poveze náskok dvou branek po výhře 25:27 (11:14). Tečku za dlouhodobou částí 2. ligy udělala výhry VŠ Plzeň nad Českými Budějovicemi.


Uplynulý víkend byl v kalendáři 2. ligy házenkářů vyčleněn případným dohrávkám a především startu barážových klání o postup do vyšší soutěže. Zatímco v české části se stal postupujícím bez boje vítěz 2. ligy SVČ Liberec, na Moravě odstartovala bitva mezi Bohunicemi a Velkou Bystřicí. Domácí Tatran v jejím prvním dějství nestačil na ambiciózní Bystřici, která tak ani ve čtrnáctém jarním duelu nenašla přemožitele. Bohunice, jinak vítěz 2. ligy JM, podlehly Hanákům, kteří pro změnu dominovali třináctičlenné severomoravské skupině 2. ligy, 25:27 (11:14) a návrat do druhé nejvyšší soutěže se jim vzdálil. Odveta je na programu na Hané v sobotu 28. května od 13.00 hod.

 

Velká Bystřice má velká očekávání a při první barážovém střetnutí jim de facto domácí atmoféru pomohla vytvořit i početná výprava fanoušků. Společně se hanácký celek mohl s fandy radovat z podařeného vstupu do série, která vyvrcholí v sobotu na jejich domácí půdě. Foto: facebook SK Velká Bystřice

 


Tečku za dlouhodpobými částmi 2. ligy udělala nedělní dohrávka 17. kola 2. ligy JZČ, ve které hostila šestá Slavia VŠ Plzeň páté České Budějovice. Západočeši se po výhře 28:23 (14:10) posunuli na konečnou pátou příčku, na šestou pozici klesl jejich nedělní soupeř.

 

Konečná tabulka 2.ligy JZČ včetně pořadí střelců ZDE