Házená v TV

26. 05. 2019 10:30 hod. ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 16:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
11.11.2016 otevřeno: 1228 x

Pozvánka na sedmé kolo II. Jihozápadní a Severovýchodní ligy Čech: Zůstane Dukla B stoprocentní?

Po reprezentační přestávce se opět rozjíždějí i třetí nejvyšší házenkářské ligy Čech. Udrží nováček soutěže Dukla Praha B stoprocentní bilanci i po odehraném sedmém kole?

 

Jihozápadní liga Čech

Tabulku jihozápadní skupiny vede s jedenácti body TJ Lokomotiva Plzeň A. Druhá je s devíti body Košutka. O třetí až šesté místo se s osmi body dělí týmy Sokol Vršovice, Libčice, Praha 4 a Havlíčkův Brod. Bez bodů zůstávají České Budějovice.

 

  

12. listopadu v 17:00 hodin TJ D. Cerekev - VŠ Plzeň

Nováček soutěže z TJ Dolní Cerekev přivítá v sobotu v podvečer sedmý tým tabulky VŠ Plzeň. Tyto dva týmy dělí pět bodů průběžného hodnocení. Dá se tedy předpokládat, že body si z Cerekve odveze západočeský tým vedený Jindřichem Dykem. Ovšem domácí prostředí a motivace opřená o kanonýra Jiřího Houčka by mohla karty nepředvídaně zamíchat.

12. listopadu v 17:00 hodin Košutka - H. Brod

Souboj druhého se šestým, které paradoxně dělí pouhý jeden bod průběžného hodnocení, láká ke sledování vyrovnaného zápasu dvou ambiciózních rivalů. Košutka však zadarmo body nedává, vždyť má také ve svém kádru hned tři kanonýry z TOP patnáctky střelců.

12. listopadu v 17:00 hodin Č. Budějovice - Libčice n. Vlt.

Zápas Českobudějovičáků, kteří jsou bez bodu, s ambiciózním týmem Libčic, který v loňské sezóně atakoval čelo druholigové tabulky a pomýšlel i na postup do první ligy, by měl být jasnou záležitostí. Zda se papírové předpoklady potvrdí, nebo házenkáři Budějovic překvapí, uvidíme v dalším sobotním zápase sedmého kola II. ligy JZČ.

12. listopadu v 18:00 hodin Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň A

V posledním sobotním zápase, který začíná v 18.00 hodin na palubovce Třeboně, fanoušci uvidí lídra tabulky, který má ve svém kádru loňské prvoligové hráče Starého Plzence. Třeboňští v této sezóně doma neprohráli, na svém kontě mají prozatím tři výhry a tři prohry. Na jejich straně bude stát také střelecké umění Martina Pražáka, který má u svého jména ve střeleckém zápisu šesti zápasů již 40 vstřelených branek.

13. listopadu v 10:45 hodin Sezimovo Ústí - Praha 4

Pět bodů v průběžné tabulce třetí nejvyšší soutěže dělí tým Sezimova Ústí a velezkušeného několikanásobného vítěze druhé ligy z Prahy 4. Praha 4 má ve svém kádru neomylného exekutora Martina Půtu, kterého zdárně střelecky doplňuje Janis Aliapulios. Sezimovo Ústí se zase opírá o střelecké výkony Martina Přibyla a Vojty Štecha, což slibuje opravdu napínavou podívanou.

13. listopadu v 11:00 hodin Zruč n. S. - S. Vršovice

Jasnou záležitostí by měl být i poslední nedělní zápas mezi Zručí a Sokolem Vršovice. Házenkáři Zruče mají na svém kontě, po šesti odehraných zápasech, pouhé dva body. Střelecky tým drží s průměrem 4,8 branky na zápas především Matěj Vrzáček. Oproti tomu se pražský soupeř může opřít o kanonýra Jana Bednáře, který v loňské sezóně doplňoval kádr extraligové Dukly Praha a je stabilně ve vedení střeleckých ligových tabulek. Vršovice se dlouhodobě opírají o velice dobrou a tvrdou obranu, v posledních zápasech ještě podpořenou střeleckou plodností Jakuba Metličky, Pavla Holase a Tomáše Faltejska. Papírovým vítězem by tedy měl být ambiciózní tým hostí, který nově v letošní sezóně vede trenér Jan Pavlovský.

 

Severovýchodní liga Čech

Po šesti odehraných kolech druhé nejvyšší soutěže házenkářů se na vedoucí příčce s plným počtem bodů stále drží nováček soutěže Dukla Praha B. Bez bodů naopak zůstávají Kolín a Náchod B.

12. listopadu v 10:45 hodin Kolín - Dukla B

Zápas sedmého kola silně favorizuje dosud neporaženého nováčka soutěže Duklu Praha B, která otevře sobotní zápasy 3. nejvyšší házenkářské ligy, zápasem s průběžně jedenáctým týmem tabulky Kolínem.

12. listopadu v 17:00 hodin Sokol Úvaly - L. Vršovice

Souboj dvou tabulkových sousedů, kteří mají shodný počet bodů, se odehraje na palubovce sportovní haly v Úvalech u Prahy. Úvalští si v domácím prostředí věří, také proto se budou chtít opřít o kanonýry Kvášu, Němečka či Poláka. Zda se úvalským házenkářům povede potřetí v této sezóně skórovat, fanoušci uvidí v sobotu v podvečer.

12. listopadu v 17:00 hodin Jablonec - Loko Louny

Tři vítězné zápasy této sezóny má na svém kontě tým Elektro Praga Jablonec, který v rámci sedmého kola přivítá Lokomotivu Louny, tedy průběžně osmý tým tabulky. Oba týmy mají ve svém kádru střelce z první patnáctky, a tak se očekává vyrovnané utkání, které ve městě proslulé české bižuterie začíná v 17 hodin.

12. listopadu v 18:00 hodin Ústí n. L. - Náchod "B"

TJ Chemička Ústí n. L. v letošní sezóně na domácí palubovce ještě nezaváhala. Po domácím vítězství nad Kolínem, Úvaly a LOKO Louny bude chtít v domácí vítězné šňůře pokračovat. Zápas s tabulkově posledním Náchodem by Ústečákům neměl dělat žádné problémy.

13. listopadu ve 13:30 hodin HK Lovosice B - Slavia

Nedělní souboj druhého se třetím se odehraje na palubovce zrekonstruované házenkářské haly Chemik v Lovosicích. Lovosická záloha a stejně tak Slavia Praha mají na svém kontě shodný počet branek. Pokud by chtěla záloha Lovců doma bodovat, musí tým vedený trenérem Jiřím Motlem uhlídat slávistické ostrostřelce Zimu a Kloučka.

13. listopadu v 17:30 hodin 1. HC Pardubice - Ml. Boleslav

Také zápas v Pardubicích bude boj dvou tabulkových sousedů. Pardubice, až na zápas s neporaženým lídrem tabulky, domácí souboje bez větších problémů zcela ovládly. Mladá Boleslav však má ve svém kádru Karla Grůšu a Jana Janhubu, kteří svůj tým střelecky potáhnou a body Pardubicím zadarmo určitě neodevzdají.