TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
18.6.2017 otevřeno: 1360 x

V Edenu byl zahájen turnaj Naděje legendám 2017

Turnaj krajských výběrů starších žáků pod názvem Naděje legendám, který vyvrcholí boji o medaile ve středu na Štvanici v rámci programu akce Hvězdy pro legendy, začal dnes v pražském Edenu. Všechny duely živě na portále TVCOM.


Praha hostí od neděle 18. června do středy 21. června klání krajských výběrů starších žáků, který bude hostit hala v pražském Edenu. Finálové zápasy se ale uskuteční v rámci legendami a hvězdami nabitého programu vrcholící akce Hvězdy pro legendy. Místo ve středečním programu akce na Štvanici bude mít zápas o bronz i následné finále. Turnaje se účastní 12 krajských výběrů rozdělených do dvou skupin. Ve skupině A se střetnou výběry: Plzeňského, Královéhradeckého, Zlínského, Jihočeského, Středočeského a Ústeckého kraje, ve skupině B se představí týmy Prahy, Libereckého, Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina.

 

Slavnostní zahájení turnaje, ve kterém ve čtyřech dnech změří síly krajské výběry starších žáků.Od neděle do úterý bude turnaj Naděje legendám 2017 hostit hala Slavie Praha v Edenu. 


Vítězové skupin si zajistí přímou účast v úterním semifinále, týmy na druhých a třetích místech ve skupinách se o postup do semifinále utkají křížem ve čtvrtfinále. Celky na čtvrtých místech se utkají v úterý večer o sedmé místo, na pátých o místo deváté a poslední družstva ve skupinách svedou souboj o konečné 11. místo. Turnaj vyvrcholí ve středu v rámci akce HVĚZDY PRO LEGENDY boji o medaile. Zahájení proběhlo dnes v 15.00 hod. v pražském Edenu, kde bude probíhat naprostá většina zápasového programu klání krajských výběrů, zápasy jsou otevřeny veřejnosti a vstupné je zdarma. 

 

Štvanice už má svoji házenkářskou tvář a ve středu bude vedle legend československé házené a hvězd házené světové hostit také klíčové zápasy nadějí našeho sportu v rámci klání krajských výběrů starších žáků. 

 

Program a výsledky Naděje legendám 2017 naleznete ZDE