TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
22.6.2017 otevřeno: 3537 x

Nasazení a rozlosování soutěží ČSH pro ročník 2017-2018

SK ČSH schválila sestavení jednotlivých skupin a nasazení družstev pro soutěže řízené ČSH na nadcházející ročník (příloha 1). V příloze této informace najdete druhou, opravenou verzi rozpisu utkání všech družstev s hracími termíny pro tyto soutěže (příloha 2).

Příloha 1 zde - nasazení

Příloha 2 zde - rozlosování

 

AA extraliga mužů 12 družstev
AB 1. liga mužů 10 družstev
AC 2. liga mužů JZ Čech 12 družstev
AD 2. liga mužů SV Čechy 11 družstev
AE 2. liga mužů JZ Morava 12 družstev
AF 2. liga mužů SV Morava 12 družstev
AG 1. liga starších dorostenců 12 družstev
AH 2. liga starších dorostenců - západ 14 družstev
AI 2. liga starších dorostenců - východ 15 družstev
AJ 1. liga mladších dorostenců 12 družstev
AK 2. liga mladších dorostenců - západ 12 družstev
ALA 2. liga mladších dorostenců - JZ Morava 10 družstev
ALB 2. liga mladších dorostenců - SV Morava 12 družstev
AR 1. liga žen družstev
AS 2. liga žen - západ družstev
AT 2. liga žen - východ družstev
AUA liga starších dorostenek - západ družstev
AUB liga starších dorostenek - východ družstev
AV 1. liga mladších dorostenek družstev
AVA 2. liga mladších dorostenek - západ družstev
AVB 2. liga mladších dorostenek - východ družstev
AW Česko - Slovenská interliga žen 13 družstev

 


* včetně družstva MHK Karviná, které však nebude k soutěži připuštěno, pokud neuhradí své závazky vůči ČSH.

Soutěžní úsek ČSH se omlouvá 6 klubům, jejichž nasazení bylo dodatečně upraveno oproti 1.verzi rozpisu distribuované v úterý 19.6. Důvodem byla nutná změna v 1.lize mladších dorostenek (V), což bohužel následně zasáhlo i soutěže C, S, UA a VB (v přiložené tabulce zvýrazněno modře). Tyto kluby byly předem informovány, děkujeme za pochopení. Rozpis ostatních soutěží je naprosto totožný, jako v první verzi.

2.ligy starších dorostenců (H a I) jsou nasazeny na 16 účastníků, 2.ligu žen na Moravě (T) hraje 6 účastníků čtyřkolově. Všechny ostatní domácí soutěže jsou nasazeny na 12 účastníků, což umožňuje slosování družstev z jednotlivých klubů na stejné termíny.

Protože liga starších dorostenek se bude hrát jen v jedné úrovni (hlavním důvodem je nemožnost sestavení smysluplných skupin 2.ligy při ustavení 1.DL o 8 či 10 účastnících), činí vklad do soutěže pro družstva v soutěžích UA a UB stejně jako vloni 5.000 Kč.
Kluby, které s přihláškou uhradily pouze 3.000 Kč za 2.DL, prosíme o doplacení částky 2.000 Kč v termínu do 30.6.2017. Těm klubům, které poslaly 7.000 Kč jako vklad do 1.DL, bude přeplatek 2.000 Kč ve stejném termínu vrácen na účet.

Prosíme všechny kluby, které v přihláškách nezadaly konkrétní termíny utkání, aby nahlásily data a časy utkání nejpozději do 30.6.2017. Hlášení termínů a změn po tomto datu již bude spojeno s poplatkem. Prosíme o spolupráci, protože chybějící termíny zásadně komplikují obsazování soutěží a vydání kompletního Rozpisu soutěží ČSH.

Ke 30.6.2017 bude také v systému handball-net uzavřen končící ročník soutěží. Žádáme všechny krajské svazy (a kluby, pokud ještě nedoplnily své vstupy z utkání), aby do konce června uzavřely v handball-netu všechny jimi řízené soutěže; data budou archivována bez možnosti dalších zásahů do soutěží minulého ročníku.

Vzhledem k přestupnímu termínu i k implementaci nového informačního systému ČSH doporučujeme zkontrolovat platnost registrací všech hráčů a funkcionářů; během července bude možné vyřídit prodloužení i nové registrace bez problémů.