TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
12.10.2017 otevřeno: 1508 x

V první lize první body pro nováčka

O víkendu se odehrálo páté kolo 1. ligy mužů. Ukazuje se, že soutěž bude vyrovnaná.

První body přivezl nováček z Vršovic, který zvítězil překvapivě ve Zlíně. Hosté vedli již v poločase a svůj náskok ve druhé půli ještě nevýšili. Nejlepším střelcem byl Holas s 8 brankami, domácím k bodům nepomohl ani návrat zkušeného Dobeše.

V „bystřickém“ derby jednoznačně dominovali hráči z Hané. Celek Velké Bystřice postavil hru na mladých hráčích převážně ročníku 1999 a ti, skvěle dirigovaní gólmanem Vydrou, nedali domácím šanci. Hráčům z pod Hostýna nepomohlo ani 8 branek hostujícího Janíčka.

 

Kanonýr Janíček hostuje v prvoligovém týmu Bystřice ze Zubří. V bystřickém derby se prosadil osmi brankami. | Foto: A. Vejrostová

 

Hustopeče v zápase s Náchodem potvrdily skvělou formu, vyhrály s přehledem rozdílem sedmi branek. Střelecky se zaskvěl odchovanec Juliánova levoruký Stein, vloni hráč KP Brno, který nastřílel 8 gólů a putuje vzhůru tabulkou nejlepších střelců 1. ligy.

Jičínská záloha pak dokazuje, že doma bude těžkým soupeřem pro každého a s přehledem deklasovala tým Dvora Králové.

Již další kolo může více napovědět o rozložení sil v tabulce. Ze čtveřice zápasů slibuje jistě hezkou a dramatickou podívanou duel Litovel-Chodov, ale i ostatní zápasy mají svou přitažlivost.

 

1. liga mužů - 5. kolo - výsledky

HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice 25 : 33

Házená L.Hustopeče - Náchod 31 : 24

HC Zlín - S.Vršovice 23 : 27

Jičín B - Dvůr Králové 25 : 16

 

Rozpis 6. kola

Náchod - HC Zlín 14.10. 16:00

S.Vršovice - Jičín B 14.10. 16:00

Tatran Litovel - Chodov 14.10. 17:00

Dvůr Králové - HK Bystřice p.H. 14.10. 18:00

 

Bystřice pod Hostýnem (oranžové dresy) vs. Velká Bystřice (modrobílá). Bystřické derby vyznělo tentékrát pro Hanáky. | Foto: A. Vejrostová