Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
2.11.2017 otevřeno: 1746 x

První lize vládne Litovel

Po sedmém odehraném kole zůstává v 1. lize mužů poslední neporažený celek – vloni extraligová Litovel. Ve šlágru minulého víkendu hráči týmu z Hané přesvědčivě vyhráli na hřišti Legáty Hustopeče 32:24, když již v poločase vedli 14:12.

Litovel přijela na hřiště nováčka kompletní a nedala domácím vůbec šanci. Střelecky se zaskvěl Nedoma (letos hostování v Karviné) a Šmíd (letos hostování v Hranicích) – oba nastříleli po osmi brankách. Na druhé straně byl nejlepším střelcem Tejzr (přišel před sezonou na hostování ze Zubří), který skóroval sedmkrát, a Mrnuštík, kterému šest vstřelených gólů pomohlo do čela střelecké tabulky 1. ligy.

Celek Chodova doma po remízovém poločase přehrál rozdílem čtyř branek (34:30) Velkou Bystřici a přibrzdil tak rozjetý celek z Olomoucka. Hosté, kteří opět stavěli na hráčích dorostenecké věkové kategorie, předvedli statečný výkon. Střelecky se opět velmi dobře v domácím dresu představil Ivo Šafář (8 branek), hostům na body nestačilo ani 11 branek dorostence Prošvice.

Bystřice pod Hostýnem si zápas s Vršovicemi předehrála již 24. září (29:25), a tak se o víkendu hrál již jen zápas jičínského béčka s Náchodem. Celek hostů letos podává poměrně nevyrovnané výkony. V neděli sice vedli Náchodští o poločase o 4 branky, nakonec však padli nejtěsnějším rozdílem. Tabulka se tak ve středu výrazně vyrovnala.

O víkendu jsou na pořadu další zajímavé zápasy, mimo jiné i hanácké derby Litovel – Velká Bystřice. Potvrdí domácí svou suverenitu nebo najdou bystřičtí mladíci klíč k zatím nedobytné tvrzi?

 

Pavel Mrnuštík v souboji s Janem Jurášem. | Foto: Pavel Štepánek, hazena.tatranlitovel.cz