Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma

Házená v TV

27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
02. 03. 2020 19:20 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
2.11.2017 otevřeno: 1996 x

První lize vládne Litovel

Po sedmém odehraném kole zůstává v 1. lize mužů poslední neporažený celek – vloni extraligová Litovel. Ve šlágru minulého víkendu hráči týmu z Hané přesvědčivě vyhráli na hřišti Legáty Hustopeče 32:24, když již v poločase vedli 14:12.

Litovel přijela na hřiště nováčka kompletní a nedala domácím vůbec šanci. Střelecky se zaskvěl Nedoma (letos hostování v Karviné) a Šmíd (letos hostování v Hranicích) – oba nastříleli po osmi brankách. Na druhé straně byl nejlepším střelcem Tejzr (přišel před sezonou na hostování ze Zubří), který skóroval sedmkrát, a Mrnuštík, kterému šest vstřelených gólů pomohlo do čela střelecké tabulky 1. ligy.

Celek Chodova doma po remízovém poločase přehrál rozdílem čtyř branek (34:30) Velkou Bystřici a přibrzdil tak rozjetý celek z Olomoucka. Hosté, kteří opět stavěli na hráčích dorostenecké věkové kategorie, předvedli statečný výkon. Střelecky se opět velmi dobře v domácím dresu představil Ivo Šafář (8 branek), hostům na body nestačilo ani 11 branek dorostence Prošvice.

Bystřice pod Hostýnem si zápas s Vršovicemi předehrála již 24. září (29:25), a tak se o víkendu hrál již jen zápas jičínského béčka s Náchodem. Celek hostů letos podává poměrně nevyrovnané výkony. V neděli sice vedli Náchodští o poločase o 4 branky, nakonec však padli nejtěsnějším rozdílem. Tabulka se tak ve středu výrazně vyrovnala.

O víkendu jsou na pořadu další zajímavé zápasy, mimo jiné i hanácké derby Litovel – Velká Bystřice. Potvrdí domácí svou suverenitu nebo najdou bystřičtí mladíci klíč k zatím nedobytné tvrzi?

 

Pavel Mrnuštík v souboji s Janem Jurášem. | Foto: Pavel Štepánek, hazena.tatranlitovel.cz