Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
1.3.2018 otevřeno: 1362 x

Výsledky kvalifikace HD v Karviné

V sobotu 24.2.2018 se v Karvinské házenkářské hale konala Regionální kvalifikace Házenkářského desetiboje v kategorii mladších žáků za účasti družstev HCB Karviná, Sokol Ostrava a HBC Olomouce 1966. V každém družstvu chybělo několik opor z důvodu nemoci, ale i tak se hráči hodně snažili.

Na hráče čekaly disciplíny, jako jsou pětiskok, rychlý běh (2x15 m), hod míčem, přesná střelba a překážková dráha. Házenkářská část se skládala ze tří bloků a to ze hry s nařízenou osobní obranou, Shoot - outů a klasické hry. Hráči Olomouce  zvítězili v hodu míčem, pětiskoku, běhu na 2x15 a vlastní hře, Karviná zase v hodu na přesnost a shout –otech, bohužel  Ostrava, která se potýkala s největší absenci hráčů, zvítězila jen na překážkové dráze.

Po splnění všech disciplín a odehrání všech utkání a po spočítaní všech získaných bodů se do konečného pořadí připočítala aktivita hráčů nakonec na třetím místě se umístilo družstvo Sokola Ostrava, druhé příčka patřila domácímu družstvu HCB Karviná a první místo  a postup na finálový turnaj v HD vybojovali hráči  HBC Olomouc 1966.

Děkujeme pořadatelům regionální kvalifikace, hráčům za předvedené výkony a gratulujeme klukům z Olomouce k vítězství a postupu na finálový turnaj v HD který se uskuteční pro kategorii chlapců 1.-3.6.2018 v Novém Veselí.

Jana Hajžmanová