TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
17.7.2018 otevřeno: 1078 x

České kluby znají své soupeře v evropských pohárech

17. července byla kompletně rozlosována první kola evropských klubových soutěží. Proti komu se postaví házenkáři Dukly Praha, Karviné či Plzně?

Házenkáři Dukly Praha se představí ve třetím kole tzv. Vyzývacího poháru, tedy Challenge cupu. Úterní los přiřkl Pražanům za soupeře vítěze souboje mezi MRK Jedinstvo a Kauno Azuolas KTU Kaunas. Dukelští házenkáři se tak vypraví buď na Balkán do černohorského Bijelo Polje nebo na sever do litevského Kaunasu, česky dříve Kovna. Týmy se střetnou o víkendech 17. - 18. a 24.- 25. listopadu, první utkání odehraje Dukla doma.

Poháru EHF se Talent Plzeň hned v prvním kole o prvním zářijovém víkendu 1. – 2. září utká se skotským Glasgow HC. Poprvé se týmy podle plánovaného rozpisu střetnou v Plzni. Odveta je v tuto chvíli naplánována na víkend 8. – 9. září.

Tým Karviné, úřadující český mistr, se představí až ve druhém kole Poháru EHF. I karvinští házenkáři už ale znají svého soupeře. Poměří se s makedonským HC Prolet 62 a s největší pravděpodobností tak Karvinou bude čekat cesta do bouřlivého Skopje. I v tomto případě je první utkání naplánováno do Karviné.