Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
12.9.2018 otevřeno: 2329 x

O víkendu na druhé kolo Českého poháru mužů

Od pátku do neděle odehraje dvacet dvojic českých házenkářských týmů své utkání druhého kola Českého poháru mužů. A pro prvoligové týmy to bude vůbec první ostrý zápas nové sezóny, neboť právě druhým kolem Českého poháru vstupují do soutěžního ročníku.

Dramatické souboje v prvním kole odehráli házenkáři Valašského Meziříčí v derby s Lesanou Zubří a házenkáři Mostu v duelu s VŠ Plzeň. V obou případech se nakonec radovali z těsné jednobrankové výhry domácí házenkáři. Napínavý byl i střet Sezimova Ústí a Košutky, v němž se z postupu do druhého kola těšili také domácí hráči Ústí. Rozdílem tří branek zvítězili v prvním kole nad soupeřem z Bělé házenkáři Pardubic. Právě v dresu Sokola Bělá se přitom v tomto střetnutí blýsknul patnácti brankami osmnáctiletý Jakub Humpola, který tak byl nejlepším střelcem celého kola. Kontumačně zvítězil tým Jablonce nad Kolínem.

Do druhého kola zasáhnou týmy první ligy, a tak například Chodované zamíří na palubovku Mladé Boleslavi, Zlín vyrazí do Uničova a Náchod do Kutné Hory. Tým Bystřice pod Hostýnem čeká souboj v Žeravicích a loni extraligové Strakonice se utkají s týmem Sezimova Ústí. Celý rozpis najdete níže.