TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
18.9.2018 otevřeno: 1994 x

První dorostenecké ligy odstartovaly předehrávkou sedmého kola

Většina soutěží mužské kategorie se rozběhne až příští víkend, již o uplynulém víkendu ale odstartovaly boje prvních lig mladších a starších dorostenců předehrávkou sedmého kola.

Dvě utkání první ligy starších dorostenců s týdenním předstihem odstartovala sezónu této soutěže. Házenkáři nastoupili na hřišti HBC Jičín, kam zavítal tým Baníku Karviná a v Novém Veselí, kde se domácím hráčům z Vysočiny postavili házenkáři plzeňského Talentu. Vítězství si zapsali hráči Nového Veselí, soupeře z Plzně porazili rozdílem dvou branek 19:17, týmy Jičína a Karviné se o body podělily, jejich souboj skončil remízou 33:33. Zbývající utkání 7. kola budou dohrána v termínu 10. a 11. listopadu.

Hned pět utkání ze šesti rozlosovaných duelů sedmého kola odehráli o uplynulém víkendu házenkáři nastupující v první lize mladších dorostenců a rozdělili si tak první body. V souboji mladších dorostenců oplatili házenkáři Karviné porážku týmu Jičína (20:33), naopak mladší hráči Nového Veselí doma mladší výběr Plzně porazili desetibrankovým rozdílem. První body si ve Žďáru nad Sázavou zapsal tým Velké Bystřice (20:38) a jednobrankovým rozdílem pak porazili v napínavém duelu hráči Frýdku-Místku výběr Zubří. I toto kolo bude dohráno posledním soubojem 10. listopadu.
 

První kola obou soutěží jsou naplánována na sobotu a neděli 22. a 23. září 2018.