Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
18.12.2018 otevřeno: 560 x

Pohárové semifinále je tady. Kdo z čtveřice semifinalistů se ve finále utká o pohár?

Dukla Praha, Sokol Nové Veselí, HCB Karviná a SKP Pepino Frýdek-Místek. Čtveřice semifinalistů nastoupí ve středu 19. prosince v 18. hodina v Praze a v Karviné k soubojům o účast ve finále Českého poháru.

Baník Karviná postoupil do dalšího kola českého poháru po výhře proti Jičínu za stavu 28:37. Karvinští postavili do hry mladé hráče, nyní se utkají v regionálním derby proti SKP Frýdek Místek. Utkání bude míst speciální náboj. Výsledek posledního vzájemného měření z 9. kola Strabag Rail Extraligy byl Karviné kontumován ve prospěch Frýdku-Místku, mezi oběma týmy navíc panuje zdravá rivalita geografických sousedů. Oba týmy tak budou chtít získat úspěch za každou cenu.

„Jsme v semifinále Českého poháru a v téhle fázi soutěže už chtějí pohár získat všichni. Pro nás je velké plus, že hrajeme doma před našimi úžasnými fanoušky. Je to poslední zápas před pauzou a nikdo se nebude šetřit, očekávám velice bojovné utkání, derby se vším všudy,“ hlásí z Karviné trenér Marek Michalisko. A jeho slova potvrzuje i brankář Petr Mokroš: „Náš tým má určitou motivaci i kvůli kontumaci z 9. kola. Chceme vyhrát a rozhodně do toho dát srdíčko. Jednoznačně to bude skvělá podívaná. Zápasy s Frýdkem jsou vždycky vyhecované. Doufám, že nás přijdou podpořit naši úžasní fanoušci a budou nás hnát dopředu i za vítězstvím.“

Současně odehrají utkání o postup do finále poháru také týmy Dukly a Nového Veselí. „Bude to těžký zápas, chceme završit tenhle úspěšný půlrok postupem do finále, ale nečeká nás nic lehkého, Dukla ukázala v posledních kolech, kdy vyhrála v Plzni a doma s Lovosicemi, že už se sehrává, Musíme si pohlídat jejich přechod do rychlého útoku a proměňovat střelecké příležitosti, které si vytvoříme,“ hlásí před pohárovým duelem z Nového Veselí Jakub Štěrba. Poslední měření obou týmů ve 12. kole Strabag Rail Extraligy vyznělo ve prospěch Nového Veselí, které zvítězilo nad Duklou 25:22. Pražané tak mají co vracet, navíc semifinálový duel odehrají v Praze. Zároveň však mají v zádech těsnou prohru s Jičínem v posledním letošním kole Extraligy (22:23), pohárových zápasech je ale často všechno jinak a složení finálové dvojice je tak zcela otevřené.

 

Český pohár mužů - semifinále

HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 19.12. 18:00

Dukla Praha - Sokol Nové Veselí 19.12. 18:00