TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
12.2.2019 otevřeno: 732 x

Cíl? Udržet aktuální pozici, zní z Velké Bystřice

Zimní pauzu využívají k přípravě na jaro i házenkáři z druhé prvoligové Bystřice. Ti jsou momentálně v tabulce 1. ligy pátí a se současnou pozicí jsou spokojení.

Na otázku, jak hodnotí hanácký klub odehraný podzim, odpovídá tým v zastoupení vedoucího Jiřího Strádala stručně ale jednoznačně: „Velice kladně. Dobrý herní projev ukázali především zkušení hráči, včetně našeho brankáře a celý podzim jsme odehráli v běžném režimu. Sem tam nějaké to zranění, ale nic vážného,“ říká Strádal.

A tak před jarní částí Bystřičané sestavu nijak nemění, jen sbírají další síly pro druhou soutěžní polovinou. „Zimní příprava probíhá obdobně jako ta letní. Ze začátku byla zaměřena hlavně na fyzickou kondici a poslední týdny se kluci zaměřili na herní projev. Ještě nás před začátkem druhé poloviny soutěže čeká sehrát přípravný domácí turnaj,“ zmínil Strádal J.M.I.T. Cup 2019, v němž se Bystřičané poměří už tuto neděli s týmy Žeravic, Malacek a zuberským dorostem.

Na podzim Bystřičané pětkrát vyhráli, jednou remizovali a čtyřikrát odešli z utkání bez bodů. „Za povedené považujeme domácí utkání proti Legatě Hustopeče, kdy jsme jako jediný tým dokázali tento jihomoravský celek porazit. Hlavně druhý poločas, který skončil poměrem 15:5! Z těch nepovedených to asi bude zápas na Chodově a doma proti Vršovicím, kdy jsme se o vítězství přišli gólem v poslední vteřině utkání,“ připomněl některé výsledky Strádal.

Do soutěže tým opět naskočí 23. února, kdy doma přivítá Maloměřice. A do jarních bojů půjdou s jasným cílem: „Udržet současné postavení v tabulce.“

 

Výsledky družstva Házená Velká Bystřice

1. Maloměřice - Velká Bystřice 26 : 19
2. Velká Bystřice - S.Vršovice 24 : 24
3. HBC Ronal Jičín "B" - Velká Bystřice 29 : 21
4. Velká Bystřice - Dvůr Králové 24 : 22
5. Náchod - Velká Bystřice 22 : 28
6. Velká Bystřice - Házená L.Hustopeče 26 : 18
7. HC Zlín - Velká Bystřice 21 : 24
9. HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice 23 : 20
10. Chodov - Velká Bystřice 33 : 23
11. Velká Bystřice - HBC Strakonice 1921 31 : 27