Házená v TV

16. 10. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HCB Karviná - HC Dukla Praha
05. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
12. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
5.10.2012 otevřeno: 1399 x

Zvolte akci 4. kola Tipgames extraligy

Zapojte se do ankety nebo se jen kochejte pohlednými okamžiky z extraligových palubovek. Přinášíme pětici nominovaných akcí z uplynulého kola TGE 2012/13.


Až do pátku 12. října, 10.00 hod., můžete vybírat z této pětice akcí:

 

 

1 – Milan Kotrč má v úvodu sezóny opět formu a potvrzuje to i při sedmimetrových hodech. Při všech osmi byl letos úspěšný a opakovaně při nich využil svého silného zápěstí. Ranou pod břevno okolo hlavy nedal o uplynulém víkendu šanci plzeňskému Motlíkovi a vysloužil si nominaci do tohoto kola ankety.

 

 

 

 

2 – V zápase dvou celků, které v prvních třech kolech pouze prohrávaly, se střetly Kopřivnice a Frýdek-Místek. Důležitými brankami v závěru zápasu přispěl k vítězství domácí Kopřivnice i zkušený Dan Hojník. Nominovaná akce z 58.minuty domácím získala alespoň na okamžik zpět vícebrankový náskok a přispěla k odražení tlaku Frýdku-Místku, který v koncovce téměř dokázal smazat šestibrankovou ztrátu, kterou měl ještě v 48. minutě. V rychlém přechodu se Hojník dokázal zbavit Dyby, narazil si míč o Gřese a brankáři Šoltésovi nedal šanci.
 

 


3 – Úspěšnější byl naopak jiný frýdecko-místecký brankář, Vít Pyško, který v aktuální sezóně plní pozici gólmanksé jedničky v karvinském dresu. Z těsné blízkosti na něj nevyzrál nejlepší extraligový kanonýr uplynulých dvou sezón, Jiří Motl z Lovosic. Severočeši sice nakonec vybojovali dva body, ale při nominované akci Pyško korunoval svůj výborný výkon a dokázal zhatit jejich očekávanou radost po vydařené kombinaci. Nahrávající Jelínek však při ní dokázal, že na přesné a překvapivé pasy není Berka v lovosickém dresu sám.
 

 

 


4 – V minulé nominaci se objevil další gólman, Tomáš Petržala z pražské Dukly. Petržala je i ve výběru okamžiků ze 4. kola TGE 2012/13, tentokrát však v pozici překonaného brankáře. Roman Bečvář vyslal směrem k brance Dukly nechytatelný projektil, který odrazem od břevno efektně nalezl svůj cíl. Ve chvíli, kdy se jeho Plzni vrátil vyloučený hráč na palubovku tak dokázal snížit na 10:9, ale po závěrečném hvizdu se musel Bečvář se svými spoluhráči smířit s prohrou o tři branky.
 

 

 

 

5 – Vyrovnaná koncovka již zmiňovaného střetnutí v Kopřivnici přinesla pohlednou akci i v podání hostujících hráčů SKP. Petr Kichner využil svých vláčných pohybů, bránícího Rečka poslal do středu hřiště a kličkou k autové čáře se dostal na brankoviště. Všiml si navíc vybíhajícího Poura, kterého elegantně přehodil a dvě minuty před koncem zápasu dal Frýdku-Místku naději na zvrat.

 

  

 

Video naleznete ZDE

 


Hlasovat v této fázi ankety můžete na internetových stránkách Českého svazu házené a to až do výše zmíněného termínu, kdy se zároveň objeví výběr akcí z 5. kola. Vítězná akce se společně s akcemi z dalších úvodních kol (spolupráce Strýce a Linharta se Šindelářem, zákrok Filipa Veverky proti nahazovačce Dukly Praha a přihrávka neodstavitelného Dostalíka na Komárka) utká v hlasování o Akci měsíce září. To už bude probíhat emailovou formou a hlasující budou moci vyhrát věcné ceny.