Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Tabulka trestů

Jméno Klub SUM - D+ - D - 2 ASC
Adam Šimbera HK Ivančice 26 - 0 - 2 - 8
Richard Pilař TJ Sokol Chrudim 24 - 0 - 1 - 7
Lukáš Horák SK Kuřim 24 - 0 - 0 - 12
Richard Janeček SKKP Handball Brno A 22 - 1 - 0 - 1
Miloslav Neuman TJ Sokol Chrudim 20 - 0 - 2 - 10
Matouš Kolečkář SKKP Handball Brno A 20 - 0 - 1 - 5
Tomáš Černý TJ S.Sl. Uherské Hradiště 20 - 0 - 1 - 5
Jan Milar TJ Sokol Centrum Haná 18 - 0 - 1 - 9
Václav Konečný TJ S.Sl. Uherské Hradiště 18 - 0 - 0 - 9
Ondřej Doležal Sokol Telnice 18 - 0 - 0 - 9
Adam Chalupník TJ Sokol Chrudim 16 - 0 - 1 - 3
Petr Hlavenka Házená Legata Hustopeče 16 - 0 - 0 - 8
Jakub Mach TJ Sokol Velké Meziříčí 14 - 0 - 0 - 7
Šimon Kintr TJ Sokol Centrum Haná 14 - 0 - 0 - 7
Lukáš Ženatý SKKP Handball Brno A 12 - 0 - 0 - 6
Marek Zach TJ S.Sl. Uherské Hradiště 12 - 0 - 0 - 6
Jakub Tyl Sokol Juliánov 12 - 0 - 0 - 6
Pavel Ogoun Handball club Olomouc 1966 12 - 0 - 0 - 6
Jiří Kožďál Handball club Olomouc 1966 12 - 0 - 0 - 6
Lubomír Hrdlička Házená Legata Hustopeče 12 - 0 - 1 - 6
Martin Bláha SKKP Handball Brno A 12 - 0 - 1 - 1
Václav Zipser SKKP Handball Brno A 10 - 0 - 0 - 5
Jan Švach Sokol Telnice 10 - 0 - 0 - 5
Jakub Šmídek Tatran Bohunice 10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Koníček Sokol Telnice 10 - 0 - 0 - 5
Zdeněk Konečný Tatran Bohunice 10 - 0 - 0 - 5
Jan Houser HK Ivančice 10 - 0 - 1 - 0
Jan Dvořák Sokol Juliánov 10 - 0 - 0 - 5
David Blaška Sokol Juliánov 10 - 0 - 1 - 0
Adam Vladař Handball club Olomouc 1966 8 - 0 - 0 - 4
Jakub Toman Sokol Juliánov 8 - 0 - 0 - 4
Benjamin Rosa TJ Sokol Velké Meziříčí 8 - 0 - 0 - 4
Michal Zapletal Sokol Telnice 6 - 0 - 0 - 3
Marek Weber HK Ivančice 6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Štěpánek TJ Sokol Chrudim 6 - 0 - 0 - 3
Filip Šišák TJ S.Sl. Uherské Hradiště 6 - 0 - 0 - 3
Ondra Spáčil TJ Sokol Centrum Haná 6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Solnička TJ Sokol Chrudim 6 - 0 - 0 - 3
Jan Pokorný Sokol Telnice 6 - 0 - 0 - 3
Aleš Novotný TJ Sokol Velké Meziříčí 6 - 0 - 0 - 3