TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže Žákovská liga starších žáků

Skupina VIII - 21.1.2018 Nové Veselí (hráno v Ledči nad Sázavou) - rozpis

TJ Sokol Nové Veselí - S.Vršovice 30 : 18
Liberec - Zlín 25 : 29
Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22 : 22
S.Vršovice - Liberec 14 : 23
Zlín - Litovel 27 : 17
TJ Sokol Nové Veselí - Liberec 24 : 27
S.Vršovice - Zlín 16 : 29
Liberec - Litovel 31 : 27
Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26 : 14
Litovel - S.Vršovice 25 : 25

Skupina XII - 18.2.2018 Kuřim - rozpis

SK Kuřim - Dukla A 10 : 34
Zubří - Polanka 22 : 16
S.Vršovice - SK Kuřim 15 : 16
Dukla A - Zubří 19 : 24
Polanka - S.Vršovice 19 : 19
SK Kuřim - Zubří 12 : 28
Dukla A - Polanka 24 : 23
Zubří - S.Vršovice 24 : 11
Polanka - SK Kuřim 21 : 20
S.Vršovice - Dukla A 24 : 25

Skupina XXVI - 19.5.2018 Talent Plzeň - rozpis

Házená Velká Bystřice - Talent Plzeň 22 : 19
HCB Karviná - Dukla A 18 : 16
TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 19.5. 10:50
Talent Plzeň - HCB Karviná 19.5. 11:45
Dukla A - TJ Sokol Nové Veselí 28 : 26
Házená Velká Bystřice - HCB Karviná 22 : 27
Talent Plzeň - Dukla A 19.5. 14:30
HCB Karviná - TJ Sokol Nové Veselí 24 : 13
Dukla A - Házená Velká Bystřice 28 : 21
TJ Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň 19.5. 17:15

Skupina XXVII - 19.5.2018 Hustopeče - rozpis

Házená L.Hustopeče - Zubří 19.5. 09:00
HBC Strakonice - HBC Jičín 19.5. 09:55
Liberec - Házená L.Hustopeče 29 : 16
Zubří - HBC Strakonice 19.5. 11:45
HBC Jičín - Liberec 19.5. 12:40
Házená L.Hustopeče - HBC Strakonice 19.5. 13:35
Zubří - HBC Jičín 19.5. 14:30
HBC Strakonice - Liberec 19.5. 15:25
HBC Jičín - Házená L.Hustopeče 19.5. 16:20
Liberec - Zubří 16 : 19

Skupina XXVIII - 20.5.2018 Kuřim - rozpis

SK Kuřim - Zlín 8 : 24
Pepino SKP Frýdek-Místek - Úvaly 35 : 21
HK FCC Město Lovosice - SK Kuřim 20.5. 11:00
Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek 20.5. 12:00
Úvaly - HK FCC Město Lovosice 20.5. 13:00
SK Kuřim - Pepino SKP Frýdek-Místek 15 : 31
Zlín - Úvaly 20.5. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice 28 : 20
Úvaly - SK Kuřim 20.5. 17:00
HK FCC Město Lovosice - Zlín 20.5. 18:00

Skupina XXIX - 20.5.2018 Hranice - rozpis

Dukla B - TJ Cement Hranice 20.5. 08:00
S.Vršovice - HBC Olomouc 20.5. 09:00
Uh. Hradiště - Dukla B 20.5. 10:00
TJ Cement Hranice - S.Vršovice 20.5. 11:00
HBC Olomouc - Uh. Hradiště 20.5. 12:00
Dukla B - S.Vršovice 20.5. 13:00
TJ Cement Hranice - HBC Olomouc 20.5. 14:00
S.Vršovice - Uh. Hradiště 20.5. 15:00
HBC Olomouc - Dukla B 20.5. 16:00
Uh. Hradiště - TJ Cement Hranice 20.5. 17:00

Skupina XXX - 19.5.2018 Polanka - rozpis

Házená Mělník - Polanka 19.5. 08:00
Kopřivnice - Nový Jičín 26 : 21
Litovel - Házená Mělník 19.5. 10:00
Polanka - Kopřivnice 15 : 17
Nový Jičín - Litovel 19.5. 12:00
Házená Mělník - Kopřivnice 19.5. 13:00
Polanka - Nový Jičín 21 : 16
Kopřivnice - Litovel 21 : 23
Nový Jičín - Házená Mělník 19.5. 16:00
Litovel - Polanka 19.5. 17:00