TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže Žákovská liga starších žáků

1. kolo Skupina I. Kopřivnice 9.12.2018 - rozpis

Kopřivnice - Polanka 19 : 16
HCB Karviná - Ostrava 21 : 16
Telnice - Kopřivnice 12 : 21
Polanka - HCB Karviná 17 : 22
Ostrava - Telnice 16 : 23
Kopřivnice - HCB Karviná 16 : 18
Polanka - Ostrava 11 : 19
HCB Karviná - Telnice 20 : 23
Ostrava - Kopřivnice 19 : 17
Telnice - Polanka 18 : 15

2. kolo Skupina VI Dukla Praha A 19.1.2019 - rozpis

Dukla B - Dukla A 12 : 25
Kopřivnice - S.Vršovice 25 : 10
Zlín - Dukla B 22 : 10
Dukla A - Kopřivnice 23 : 9
S.Vršovice - Zlín 12 : 20
Dukla B - Kopřivnice 10 : 23
Dukla A - S.Vršovice 26 : 8
Kopřivnice - Zlín 24 : 18
S.Vršovice - Dukla B 21 : 18
Zlín - Dukla A 16 : 29

4. kolo Skupina XVIII 17.3.2019 HBC Olomouc 1966 - rozpis

HK FCC Město Lovosice - HBC Olomouc 1966 17.3. 09:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná 12 : 13
Dukla B - HK FCC Město Lovosice 21 : 31
HBC Olomouc 1966 - Pepino SKP Frýdek-Místek 18 : 17
HCB Karviná - Dukla B 24 : 11
HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek 17.3. 13:10
HBC Olomouc 1966 - HCB Karviná 19 : 18
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla B 20 : 21
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice 14 : 14
Dukla B - HBC Olomouc 1966 14 : 27

4. kolo Skupina XIX 16.3.2019 Sokol Vršovice - rozpis

S.Vršovice - Házená Mělník 27 : 9
C.S.Cargo HBC Jičín - Liberec 16.3. 09:16
Telnice - S.Vršovice 27 : 19
Házená Mělník - C.S.Cargo HBC Jičín 16.3. 10:48
Liberec - Telnice 19 : 16
S.Vršovice - C.S.Cargo HBC Jičín 26 : 29
Házená Mělník - Liberec 16.3. 13:06
C.S.Cargo HBC Jičín - Telnice 16.3. 13:52
Liberec - S.Vršovice 15 : 18
Telnice - Házená Mělník 21 : 12

4. kolo Skupina XX 16.3.2019 Tatran Bohunice - rozpis

Bohunice - SKKP Handball Brno 12 : 27
Zlín - Polanka 19 : 19
Úvaly - Bohunice 16 : 15
SKKP Handball Brno - Zlín 22 : 10
Polanka - Úvaly 21 : 15
Bohunice - Zlín 17 : 28
SKKP Handball Brno - Polanka 19 : 11
Zlín - Úvaly 21 : 18
Polanka - Bohunice 24 : 15
Úvaly - SKKP Handball Brno 17 : 20