Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga muži SM

jaro - 12. kolo - rozpis

Luhačovice - Uničov A 17.2. 12:30
Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B 17.2. 13:00
Rožnov p.R. - Vsetín 17.2. 16:00
Žeravice - MHK Karviná 17.2. 17:00
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov 18.2. 16:30
L.Zubří - HBC Olomouc 18.2. 17:00

jaro - 13. kolo - rozpis

Pepino SKP F-M B - Luhačovice 24.2. 16:00
MHK Karviná - Vsetín 24.2. 16:30
TJ SOGOS Holešov - Žeravice 24.2. 17:00
Uničov A - SKH Polanka n.O 25.2. 15:00
L.Zubří - Rožnov p.R. 25.2. 17:00
HBC Olomouc - Sokol Ostrava 25.2. 17:00

jaro - 14. kolo - rozpis

L.Zubří - Sokol Ostrava 3.3. 00:00
Rožnov p.R. - MHK Karviná 3.3. 16:00
Žeravice - Uničov A 3.3. 18:00
SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B 4.3. 16:30
Vsetín - TJ SOGOS Holešov 4.3. 17:00
Luhačovice - HBC Olomouc 4.3. 17:30

jaro - 15. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Rožnov p.R. 17.3. 13:00
Uničov A - Vsetín 17.3. 15:00
HBC Olomouc - SKH Polanka n.O 17.3. 17:00
Pepino SKP F-M B - Žeravice 18.3. 15:00
TJ SOGOS Holešov - MHK Karviná 18.3. 17:00
L.Zubří - Luhačovice 18.3. 17:00

jaro - 16. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ SOGOS Holešov 24.3. 16:00
MHK Karviná - Uničov A 24.3. 16:30
Luhačovice - Sokol Ostrava 25.3. 12:30
L.Zubří - SKH Polanka n.O 25.3. 15:00
Vsetín - Pepino SKP F-M B 25.3. 17:00
Žeravice - HBC Olomouc 25.3. 18:00

jaro - 17. kolo - rozpis

Luhačovice - Rožnov p.R. 7.4. 12:30
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O 7.4. 13:00
Pepino SKP F-M B - MHK Karviná 7.4. 14:45
HBC Olomouc - Vsetín 8.4. 13:00
Uničov A - TJ SOGOS Holešov 8.4. 15:00
L.Zubří - Žeravice 8.4. 17:00

jaro - 18. kolo - rozpis

L.Zubří - Vsetín 14.4. 00:00
Rožnov p.R. - Uničov A 14.4. 14:00
MHK Karviná - HBC Olomouc 14.4. 16:30
TJ SOGOS Holešov - Pepino SKP F-M B 14.4. 17:00
Žeravice - Sokol Ostrava 14.4. 18:00
SKH Polanka n.O - Luhačovice 15.4. 15:00

jaro - 19. kolo - rozpis

Luhačovice - Žeravice 21.4. 12:30
Sokol Ostrava - Vsetín 21.4. 13:00
Pepino SKP F-M B - Uničov A 22.4. 10:00
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R. 22.4. 15:00
L.Zubří - MHK Karviná 22.4. 17:00
HBC Olomouc - TJ SOGOS Holešov 22.4. 17:00

jaro - 20. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B 10.3. 11:30
Vsetín - Luhačovice 28.4. 14:00
Uničov A - HBC Olomouc 28.4. 15:00
MHK Karviná - Sokol Ostrava 28.4. 16:30
L.Zubří - TJ SOGOS Holešov 28.4. 17:00
Žeravice - SKH Polanka n.O 29.4. 18:00

jaro - 21. kolo - rozpis

Luhačovice - MHK Karviná 5.5. 12:30
Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov 5.5. 13:00
HBC Olomouc - Pepino SKP F-M B 5.5. 17:00
Žeravice - Rožnov p.R. 5.5. 18:00
SKH Polanka n.O - Vsetín 6.5. 17:00
L.Zubří - Uničov A 6.5. 17:00

jaro - 22. kolo - rozpis

L.Zubří - Pepino SKP F-M B 12.5. 00:00
Uničov A - Sokol Ostrava 12.5. 15:00
Rožnov p.R. - HBC Olomouc 12.5. 16:00
MHK Karviná - SKH Polanka n.O 12.5. 16:30
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice 12.5. 17:00
Vsetín - Žeravice 13.5. 15:30