TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga muži SM

podzim 2019 - 1. kolo - rozpis

MHK TAEDA Karviná - Rožnov p.R. 21.9. 16:30
Pepino SKP F-M B - TJ SOGOS Holešov 21.9. 17:00
Napajedla - Sokol Ostrava 21.9. 17:00
TJ Tatran Litovel B - Luhačovice 22.9. 16:00
SKH Polanka n.O - Házená Uničov 22.9. 16:30
L.Zubří - SK Žeravice 22.9. 17:00

podzim 2019 - 2. kolo - rozpis

SK Žeravice - SKH Polanka n.O 14.9. 10:00
Házená Uničov - Pepino SKP F-M B 28.9. 15:00
Rožnov p.R. - TJ Tatran Litovel B 28.9. 16:00
Luhačovice - L.Zubří 29.9. 10:30
Napajedla - MHK TAEDA Karviná 29.9. 10:30
Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov 29.9. 16:00

podzim 2019 - 3. kolo - rozpis

TJ SOGOS Holešov - Házená Uničov 5.10. 09:00
TJ Tatran Litovel B - Napajedla 5.10. 10:30
MHK TAEDA Karviná - Sokol Ostrava 5.10. 16:30
Pepino SKP F-M B - SK Žeravice 5.10. 17:30
SKH Polanka n.O - Luhačovice 6.10. 16:30
L.Zubří - Rožnov p.R. 6.10. 17:00

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

Luhačovice - Pepino SKP F-M B 12.10. 12:30
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O 12.10. 16:00
MHK TAEDA Karviná - TJ Tatran Litovel B 12.10. 16:30
SK Žeravice - TJ SOGOS Holešov 12.10. 18:00
Napajedla - L.Zubří 12.10. 18:00
Sokol Ostrava - Házená Uničov 13.10. 16:00

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

Házená Uničov - SK Žeravice 19.10. 15:00
Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R. 19.10. 17:30
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice 20.10. 11:00
SKH Polanka n.O - Napajedla 20.10. 16:30
TJ Tatran Litovel B - Sokol Ostrava 20.10. 17:00
L.Zubří - MHK TAEDA Karviná 20.10. 17:00

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ SOGOS Holešov 2.11. 16:00
MHK TAEDA Karviná - SKH Polanka n.O 2.11. 16:30
Napajedla - Pepino SKP F-M B 2.11. 18:00
Luhačovice - Házená Uničov 3.11. 12:30
TJ Tatran Litovel B - L.Zubří 3.11. 16:00
Sokol Ostrava - SK Žeravice 3.11. 16:00

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

Házená Uničov - Rožnov p.R. 9.11. 15:00
Pepino SKP F-M B - MHK TAEDA Karviná 9.11. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Napajedla 10.11. 13:00
SK Žeravice - Luhačovice 10.11. 15:00
SKH Polanka n.O - TJ Tatran Litovel B 10.11. 16:30
L.Zubří - Sokol Ostrava 10.11. 17:00

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - SK Žeravice 16.11. 16:00
MHK TAEDA Karviná - TJ SOGOS Holešov 16.11. 16:30
Napajedla - Házená Uničov 16.11. 18:00
TJ Tatran Litovel B - Pepino SKP F-M B 17.11. 16:00
Sokol Ostrava - Luhačovice 17.11. 16:00
L.Zubří - SKH Polanka n.O 17.11. 17:00

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

Luhačovice - Rožnov p.R. 23.11. 10:30
Házená Uničov - MHK TAEDA Karviná 23.11. 15:00
Pepino SKP F-M B - L.Zubří 23.11. 17:00
SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava 24.11. 16:30
TJ SOGOS Holešov - TJ Tatran Litovel B 24.11. 17:00
SK Žeravice - Napajedla 24.11. 18:00

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

MHK TAEDA Karviná - SK Žeravice 30.11. 16:30
Napajedla - Luhačovice 30.11. 18:00
TJ Tatran Litovel B - Házená Uničov 1.12. 16:00
Sokol Ostrava - Rožnov p.R. 1.12. 16:00
SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B 1.12. 16:30
L.Zubří - TJ SOGOS Holešov 1.12. 17:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Luhačovice - MHK TAEDA Karviná 7.12. 10:30
Házená Uničov - L.Zubří 7.12. 15:00
SK Žeravice - TJ Tatran Litovel B 7.12. 16:00
Pepino SKP F-M B - Sokol Ostrava 7.12. 17:00
TJ SOGOS Holešov - SKH Polanka n.O 8.12. 13:00
Rožnov p.R. - Napajedla 8.12. 18:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Házená Uničov - SKH Polanka n.O 22.2. 15:00
Rožnov p.R. - MHK TAEDA Karviná 22.2. 16:00
SK Žeravice - L.Zubří 22.2. 18:00
TJ SOGOS Holešov - Pepino SKP F-M B 23.2. 09:00
Sokol Ostrava - Napajedla 23.2. 16:00
Luhačovice - TJ Tatran Litovel B 19.4. 10:30

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

TJ Tatran Litovel B - Rožnov p.R. nezadáno
TJ SOGOS Holešov - Sokol Ostrava 29.2. 09:00
Pepino SKP F-M B - Házená Uničov 29.2. 14:00
MHK TAEDA Karviná - Napajedla 29.2. 16:30
SKH Polanka n.O - SK Žeravice 1.3. 16:30
L.Zubří - Luhačovice 1.3. 17:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Házená Uničov - TJ SOGOS Holešov 7.3. 15:00
Rožnov p.R. - L.Zubří 7.3. 16:00
Napajedla - TJ Tatran Litovel B 7.3. 17:00
SK Žeravice - Pepino SKP F-M B 7.3. 18:00
Luhačovice - SKH Polanka n.O 8.3. 15:00
Sokol Ostrava - MHK TAEDA Karviná 8.3. 16:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Házená Uničov - Sokol Ostrava 14.3. 15:00
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R. 15.3. 16:30
TJ Tatran Litovel B - MHK TAEDA Karviná 15.3. 17:00
Pepino SKP F-M B - Luhačovice 15.3. 17:00
TJ SOGOS Holešov - SK Žeravice 15.3. 17:00
L.Zubří - Napajedla 15.3. 17:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B 21.3. 16:00
MHK TAEDA Karviná - L.Zubří 21.3. 16:30
Napajedla - SKH Polanka n.O 21.3. 17:00
SK Žeravice - Házená Uničov 21.3. 18:00
Luhačovice - TJ SOGOS Holešov 22.3. 15:00
Sokol Ostrava - TJ Tatran Litovel B 22.3. 16:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Házená Uničov - Luhačovice 28.3. 15:00
SK Žeravice - Sokol Ostrava 28.3. 18:00
Pepino SKP F-M B - Napajedla 29.3. 00:00
SKH Polanka n.O - MHK TAEDA Karviná 29.3. 16:30
TJ SOGOS Holešov - Rožnov p.R. 29.3. 17:00
L.Zubří - TJ Tatran Litovel B 29.3. 17:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Házená Uničov 4.4. 16:00
MHK TAEDA Karviná - Pepino SKP F-M B 4.4. 16:30
Napajedla - TJ SOGOS Holešov 4.4. 17:00
Luhačovice - SK Žeravice 5.4. 10:30
TJ Tatran Litovel B - SKH Polanka n.O 5.4. 16:00
Sokol Ostrava - L.Zubří 5.4. 16:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Luhačovice - Sokol Ostrava 25.4. 10:30
Házená Uničov - Napajedla 25.4. 15:00
SK Žeravice - Rožnov p.R. 25.4. 18:00
Pepino SKP F-M B - TJ Tatran Litovel B 26.4. 00:00
SKH Polanka n.O - L.Zubří 26.4. 16:30
TJ SOGOS Holešov - MHK TAEDA Karviná 26.4. 17:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Luhačovice 2.5. 16:00
MHK TAEDA Karviná - Házená Uničov 2.5. 16:30
Napajedla - SK Žeravice 2.5. 17:00
TJ Tatran Litovel B - TJ SOGOS Holešov 3.5. 16:00
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O 3.5. 16:00
L.Zubří - Pepino SKP F-M B 3.5. 17:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Luhačovice - Napajedla 9.5. 10:30
Házená Uničov - TJ Tatran Litovel B 9.5. 15:00
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 9.5. 16:00
SK Žeravice - MHK TAEDA Karviná 9.5. 18:00
Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O 10.5. 00:00
TJ SOGOS Holešov - L.Zubří 10.5. 17:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

MHK TAEDA Karviná - Luhačovice 16.5. 16:30
Napajedla - Rožnov p.R. 16.5. 17:00
TJ Tatran Litovel B - SK Žeravice 17.5. 16:00
Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B 17.5. 16:00
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov 17.5. 16:30
L.Zubří - Házená Uničov 17.5. 17:00