TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga muži SM

Podzim 2018 - 1. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Napajedla 22.9. 14:00
Uničov A - Pepino SKP F-M B 22.9. 16:00
MHK Karviná - Žeravice 22.9. 16:30
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R. 22.9. 17:00
Vsetín - L.Zubří 23.9. 11:30
Luhačovice - TJ SOGOS Holešov 23.9. 12:30

Podzim 2018 - 2. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - L.Zubří 29.9. 15:00
Napajedla - Vsetín 29.9. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Sokol Ostrava 29.9. 17:00
Žeravice - Uničov A 29.9. 18:00
SKH Polanka n.O - MHK Karviná 30.9. 14:30
Pepino SKP F-M B - Luhačovice 30.9. 17:30

Podzim 2018 - 3. kolo - rozpis

Luhačovice - Žeravice 6.10. 12:30
Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B 6.10. 14:00
Uničov A - SKH Polanka n.O 6.10. 16:00
MHK Karviná - Rožnov p.R. 6.10. 16:30
Vsetín - TJ SOGOS Holešov 7.10. 11:30
L.Zubří - Napajedla 7.10. 17:00

Podzim 2018 - 4. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Napajedla 13.10. 15:00
MHK Karviná - Uničov A 13.10. 16:30
TJ SOGOS Holešov - L.Zubří 13.10. 17:00
Žeravice - Sokol Ostrava 13.10. 18:00
SKH Polanka n.O - Luhačovice 14.10. 14:30
Pepino SKP F-M B - Vsetín 14.10. 16:00

Podzim 2018 - 5. kolo - rozpis

Luhačovice - MHK Karviná 27.10. 12:30
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O 27.10. 14:00
Uničov A - Rožnov p.R. 27.10. 16:00
Napajedla - TJ SOGOS Holešov 27.10. 17:00
Vsetín - Žeravice 28.10. 11:30
L.Zubří - Pepino SKP F-M B 28.10. 17:00

Podzim 2018 - 6. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ SOGOS Holešov 3.11. 15:00
Uničov A - Luhačovice 3.11. 16:00
MHK Karviná - Sokol Ostrava 3.11. 16:30
Žeravice - L.Zubří 3.11. 18:00
Pepino SKP F-M B - Napajedla 4.11. 16:00
SKH Polanka n.O - Vsetín 4.11. 16:30

Podzim 2018 - 7. kolo - rozpis

Luhačovice - Rožnov p.R. 10.11. 12:30
Sokol Ostrava - Uničov A 10.11. 14:00
TJ SOGOS Holešov - Pepino SKP F-M B 10.11. 17:00
Napajedla - Žeravice 10.11. 18:00
Vsetín - MHK Karviná 11.11. 11:30
L.Zubří - SKH Polanka n.O 11.11. 17:00

Podzim 2018 - 8. kolo - rozpis

Žeravice - TJ SOGOS Holešov 17.11. 00:00
Luhačovice - Sokol Ostrava 17.11. 12:30
Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B 17.11. 15:00
Uničov A - Vsetín 17.11. 16:00
MHK Karviná - L.Zubří 17.11. 16:30
SKH Polanka n.O - Napajedla 17.11. 17:00

Podzim 2018 - 9. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Rožnov p.R. 24.11. 14:00
TJ SOGOS Holešov - SKH Polanka n.O 24.11. 17:00
Napajedla - MHK Karviná 24.11. 18:00
Vsetín - Luhačovice 25.11. 11:30
Pepino SKP F-M B - Žeravice 25.11. 14:00
L.Zubří - Uničov A 25.11. 17:00

Podzim 2018 - 10. kolo - rozpis

Luhačovice - L.Zubří 1.12. 12:30
Sokol Ostrava - Vsetín 1.12. 14:00
Rožnov p.R. - Žeravice 1.12. 15:00
Uničov A - Napajedla 1.12. 16:00
MHK Karviná - TJ SOGOS Holešov 1.12. 16:30
SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B 2.12. 16:30

Podzim 2018 - 11. kolo - rozpis

Napajedla - Luhačovice 8.12. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Uničov A 8.12. 17:00
Žeravice - SKH Polanka n.O 8.12. 18:00
Vsetín - Rožnov p.R. 9.12. 11:30
Pepino SKP F-M B - MHK Karviná 9.12. 16:00
L.Zubří - Sokol Ostrava 9.12. 17:00

Jaro 2018 - 12. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O 23.2. 15:00
Napajedla - Sokol Ostrava 23.2. 17:00
Pepino SKP F-M B - Uničov A 23.2. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice 23.2. 17:00
L.Zubří - Vsetín 23.2. 17:00
Žeravice - MHK Karviná 23.2. 18:00

Jaro 2018 - 13. kolo - rozpis

Vsetín - Napajedla 2.3. 11:30
Luhačovice - Pepino SKP F-M B 2.3. 12:30
Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov 2.3. 14:00
Uničov A - Žeravice 2.3. 16:00
MHK Karviná - SKH Polanka n.O 2.3. 16:30
L.Zubří - Rožnov p.R. 2.3. 17:00

Jaro 2018 - 14. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - MHK Karviná 9.3. 15:00
SKH Polanka n.O - Uničov A 9.3. 16:30
Napajedla - L.Zubří 9.3. 17:00
Pepino SKP F-M B - Sokol Ostrava 9.3. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Vsetín 9.3. 17:00
Žeravice - Luhačovice 9.3. 18:00

Jaro 2018 - 15. kolo - rozpis

Vsetín - Pepino SKP F-M B 16.3. 11:30
Luhačovice - SKH Polanka n.O 16.3. 12:30
Sokol Ostrava - Žeravice 16.3. 14:00
Uničov A - MHK Karviná 16.3. 16:00
Napajedla - Rožnov p.R. 16.3. 17:00
L.Zubří - TJ SOGOS Holešov 16.3. 17:00

Jaro 2018 - 16. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Uničov A 23.3. 15:00
MHK Karviná - Luhačovice 23.3. 16:30
SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava 23.3. 16:30
Pepino SKP F-M B - L.Zubří 23.3. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Napajedla 23.3. 17:00
Žeravice - Vsetín 23.3. 18:00

Jaro 2018 - 17. kolo - rozpis

Vsetín - SKH Polanka n.O 30.3. 11:30
Luhačovice - Uničov A 30.3. 12:30
Sokol Ostrava - MHK Karviná 30.3. 14:00
Napajedla - Pepino SKP F-M B 30.3. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Rožnov p.R. 30.3. 17:00
L.Zubří - Žeravice 30.3. 17:00

Jaro 2018 - 18. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Luhačovice 6.4. 15:00
Uničov A - Sokol Ostrava 6.4. 16:00
MHK Karviná - Vsetín 6.4. 16:30
SKH Polanka n.O - L.Zubří 6.4. 16:30
Pepino SKP F-M B - TJ SOGOS Holešov 6.4. 17:00
Žeravice - Napajedla 6.4. 18:00

Jaro 2018 - 19. kolo - rozpis

Vsetín - Uničov A 27.4. 11:30
Sokol Ostrava - Luhačovice 27.4. 14:00
Napajedla - SKH Polanka n.O 27.4. 17:00
Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R. 27.4. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Žeravice 27.4. 17:00
L.Zubří - MHK Karviná 27.4. 17:00

Jaro 2018 - 20. kolo - rozpis

Luhačovice - Vsetín 4.5. 12:30
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 4.5. 15:00
Uničov A - L.Zubří 4.5. 16:00
MHK Karviná - Napajedla 4.5. 16:30
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov 4.5. 16:30
Žeravice - Pepino SKP F-M B 4.5. 18:00

Jaro 2018 - 21. kolo - rozpis

Vsetín - Sokol Ostrava 11.5. 11:30
Napajedla - Uničov A 11.5. 17:00
Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O 11.5. 17:00
TJ SOGOS Holešov - MHK Karviná 11.5. 17:00
L.Zubří - Luhačovice 11.5. 17:00
Žeravice - Rožnov p.R. 11.5. 18:00

Jaro 2018 - 22. kolo - rozpis

Luhačovice - Napajedla 18.5. 12:30
Sokol Ostrava - L.Zubří 18.5. 14:00
Rožnov p.R. - Vsetín 18.5. 15:00
Uničov A - TJ SOGOS Holešov 18.5. 16:00
MHK Karviná - Pepino SKP F-M B 18.5. 16:30
SKH Polanka n.O - Žeravice 18.5. 16:30