TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga muži SM

Jaro 2018 - 13. kolo - rozpis

MHK TAEDA Karviná - SKH Polanka n.O 25 : 20
Vsetín - Napajedla 32 : 27
Házená Uničov - SK Žeravice 24 : 25
Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov 28 : 28
L.Zubří - Rožnov p.R. 18 : 28
Luhačovice - Pepino SKP F-M B 14.4. 12:30

Jaro 2018 - 15. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - SK Žeravice nezadáno
Luhačovice - SKH Polanka n.O 31 : 32
Vsetín - Pepino SKP F-M B 30 : 24
Napajedla - Rožnov p.R. 30 : 25
Házená Uničov - MHK TAEDA Karviná 20 : 30
L.Zubří - TJ SOGOS Holešov 28 : 33

Jaro 2018 - 16. kolo - rozpis

SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava 23.3. 14:30
MHK TAEDA Karviná - Luhačovice 23.3. 15:30
Rožnov p.R. - Házená Uničov 23.3. 16:00
Pepino SKP F-M B - L.Zubří 23.3. 16:00
SK Žeravice - Vsetín 23.3. 18:00
TJ SOGOS Holešov - Napajedla 24.3. 18:00

Jaro 2018 - 17. kolo - rozpis

Luhačovice - Házená Uničov 30.3. 12:30
Sokol Ostrava - MHK TAEDA Karviná 30.3. 14:00
TJ SOGOS Holešov - Rožnov p.R. 30.3. 17:00
Napajedla - Pepino SKP F-M B 30.3. 17:00
Vsetín - SKH Polanka n.O 31.3. 14:30
L.Zubří - SK Žeravice 31.3. 17:00

Jaro 2018 - 18. kolo - rozpis

Házená Uničov - Sokol Ostrava 6.4. 15:00
Rožnov p.R. - Luhačovice 6.4. 16:00
MHK TAEDA Karviná - Vsetín 6.4. 16:30
Pepino SKP F-M B - TJ SOGOS Holešov 7.4. 16:00
SKH Polanka n.O - L.Zubří 7.4. 16:30
SK Žeravice - Napajedla 7.4. 18:00

Jaro 2018 - 19. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Luhačovice 27.4. 14:00
Napajedla - SKH Polanka n.O 27.4. 17:00
TJ SOGOS Holešov - SK Žeravice 27.4. 17:00
Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R. 28.4. 16:00
Vsetín - Házená Uničov 28.4. 16:30
L.Zubří - MHK TAEDA Karviná 28.4. 17:00

Jaro 2018 - 20. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 4.5. 16:00
MHK TAEDA Karviná - Napajedla 4.5. 16:30
SK Žeravice - Pepino SKP F-M B 4.5. 18:00
Luhačovice - Vsetín 5.5. 12:30
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov 5.5. 14:30
Házená Uničov - L.Zubří 5.5. 15:00

Jaro 2018 - 21. kolo - rozpis

L.Zubří - Luhačovice 11.5. 14:00
Vsetín - Sokol Ostrava 11.5. 15:30
Napajedla - Házená Uničov 11.5. 17:00
TJ SOGOS Holešov - MHK TAEDA Karviná 11.5. 17:00
Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O 12.5. 16:00
SK Žeravice - Rožnov p.R. 12.5. 18:00

Jaro 2018 - 22. kolo - rozpis

Luhačovice - Napajedla 18.5. 12:30
Sokol Ostrava - L.Zubří 18.5. 14:00
Házená Uničov - TJ SOGOS Holešov 18.5. 15:00
Rožnov p.R. - Vsetín 18.5. 16:00
MHK TAEDA Karviná - Pepino SKP F-M B 18.5. 16:30
SKH Polanka n.O - SK Žeravice 19.5. 14:30