TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga muži SM

Jaro 2018 - 12. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O 23.2. 15:00
Napajedla - Sokol Ostrava 23.2. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice 23.2. 17:00
Žeravice - MHK Karviná 23.2. 18:00
Pepino SKP F-M B - Házená Uničov 24.2. 17:00
L.Zubří - Vsetín 24.2. 17:00

Jaro 2018 - 13. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov 2.3. 14:00
Házená Uničov - Žeravice 2.3. 16:00
MHK Karviná - SKH Polanka n.O 2.3. 16:30
Vsetín - Napajedla 3.3. 11:30
Luhačovice - Pepino SKP F-M B 3.3. 12:30
L.Zubří - Rožnov p.R. 3.3. 17:00

Jaro 2018 - 14. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - MHK Karviná 9.3. 15:00
SKH Polanka n.O - Házená Uničov 9.3. 16:30
Napajedla - L.Zubří 9.3. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Vsetín 9.3. 17:00
Žeravice - Luhačovice 9.3. 18:00
Pepino SKP F-M B - Sokol Ostrava 10.3. 17:00

Jaro 2018 - 15. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Žeravice 16.3. 14:00
Házená Uničov - MHK Karviná 16.3. 16:00
Napajedla - Rožnov p.R. 16.3. 17:00
Vsetín - Pepino SKP F-M B 17.3. 11:30
Luhačovice - SKH Polanka n.O 17.3. 12:30
L.Zubří - TJ SOGOS Holešov 17.3. 17:00

Jaro 2018 - 16. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Házená Uničov 23.3. 15:00
MHK Karviná - Luhačovice 23.3. 16:30
SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava 23.3. 16:30
TJ SOGOS Holešov - Napajedla 23.3. 17:00
Žeravice - Vsetín 23.3. 18:00
Pepino SKP F-M B - L.Zubří 24.3. 17:00

Jaro 2018 - 17. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - MHK Karviná 30.3. 14:00
Napajedla - Pepino SKP F-M B 30.3. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Rožnov p.R. 30.3. 17:00
Vsetín - SKH Polanka n.O 31.3. 11:30
Luhačovice - Házená Uničov 31.3. 12:30
L.Zubří - Žeravice 31.3. 17:00

Jaro 2018 - 18. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Luhačovice 6.4. 15:00
Házená Uničov - Sokol Ostrava 6.4. 16:00
MHK Karviná - Vsetín 6.4. 16:30
SKH Polanka n.O - L.Zubří 6.4. 16:30
Žeravice - Napajedla 6.4. 18:00
Pepino SKP F-M B - TJ SOGOS Holešov 7.4. 17:00

Jaro 2018 - 19. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Luhačovice 27.4. 14:00
Napajedla - SKH Polanka n.O 27.4. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Žeravice 27.4. 17:00
Vsetín - Házená Uničov 28.4. 11:30
Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R. 28.4. 17:00
L.Zubří - MHK Karviná 28.4. 17:00

Jaro 2018 - 20. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 4.5. 15:00
Házená Uničov - L.Zubří 4.5. 16:00
MHK Karviná - Napajedla 4.5. 16:30
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov 4.5. 16:30
Žeravice - Pepino SKP F-M B 4.5. 18:00
Luhačovice - Vsetín 5.5. 12:30

Jaro 2018 - 21. kolo - rozpis

Napajedla - Házená Uničov 11.5. 17:00
TJ SOGOS Holešov - MHK Karviná 11.5. 17:00
Žeravice - Rožnov p.R. 11.5. 18:00
Vsetín - Sokol Ostrava 12.5. 11:30
Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O 12.5. 17:00
L.Zubří - Luhačovice 12.5. 17:00

Jaro 2018 - 22. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - L.Zubří 18.5. 14:00
Rožnov p.R. - Vsetín 18.5. 15:00
Házená Uničov - TJ SOGOS Holešov 18.5. 16:00
MHK Karviná - Pepino SKP F-M B 18.5. 16:30
SKH Polanka n.O - Žeravice 18.5. 16:30
Luhačovice - Napajedla 19.5. 12:30