Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - JM

jaro - 12. kolo - rozpis

Napajedla - TJ D.Cerekev 18.2. 09:00
Nové Bránice - Maloměřice 18.2. 10:30
SKKP Handball Brno B - Újezd u Brna 18.2. 15:30
SKKP Handball Brno A - Bohunice 18.2. 17:30

jaro - 13. kolo - rozpis

Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno B 25.2. 13:00
Újezd u Brna - TJ D.Cerekev 25.2. 13:00
Bohunice - Nové Bránice 25.2. 13:00
SKKP Handball Brno A - Napajedla 25.2. 17:30

jaro - 14. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - Sokol Juliánov 3.3. 15:00
Napajedla - Újezd u Brna 4.3. 09:00
Nové Bránice - SKKP Handball Brno A 4.3. 10:30
SKKP Handball Brno B - HK Ivančice 4.3. 17:30

jaro - 15. kolo - rozpis

Maloměřice - SKKP Handball Brno B 17.3. 09:00
HK Ivančice - TJ D.Cerekev 17.3. 15:00
Nové Bránice - Napajedla 18.3. 09:00
Sokol Juliánov - Újezd u Brna 18.3. 13:00

jaro - 16. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - Maloměřice 24.3. 15:00
Napajedla - Sokol Juliánov 25.3. 09:00
Újezd u Brna - HK Ivančice 25.3. 13:00
SKKP Handball Brno B - Bohunice 25.3. 17:30

jaro - 17. kolo - rozpis

Maloměřice - Újezd u Brna 7.4. 09:00
HK Ivančice - Sokol Juliánov 7.4. 15:00
Bohunice - TJ D.Cerekev 8.4. 13:00
SKKP Handball Brno A - SKKP Handball Brno B 8.4. 17:30

jaro - 18. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno A 14.4. 15:00
Napajedla - HK Ivančice 15.4. 09:00
Újezd u Brna - Bohunice 15.4. 13:00
Maloměřice - Sokol Juliánov 15.4. 13:00
SKKP Handball Brno B - Nové Bránice 15.4. 17:30

jaro - 19. kolo - rozpis

Maloměřice - HK Ivančice 21.4. 09:00
Nové Bránice - TJ D.Cerekev 22.4. 12:15
Bohunice - Sokol Juliánov 22.4. 13:00
SKKP Handball Brno A - Újezd u Brna 22.4. 17:30

jaro - 20. kolo - rozpis

HK Ivančice - Bohunice 28.4. 15:00
Napajedla - Maloměřice 29.4. 09:00
Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno A 29.4. 13:00
Újezd u Brna - Nové Bránice 29.4. 13:00

jaro - 21. kolo - rozpis

Nové Bránice - Sokol Juliánov 6.5. 12:15
Bohunice - Maloměřice 6.5. 13:00
SKKP Handball Brno B - Napajedla 6.5. 15:30
SKKP Handball Brno A - HK Ivančice 6.5. 17:30

jaro - 22. kolo - rozpis

Maloměřice - SKKP Handball Brno A 12.5. 09:00
HK Ivančice - Nové Bránice 12.5. 15:00
TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B 12.5. 15:00
Napajedla - Bohunice 13.5. 09:00