Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - JM

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

SKKP Handball Brno A - SK Kuřim 30 : 35
HK Ivančice - Sokol Telnice 31 : 34
Sokol V. Meziříčí - HBC Olomouc 1966 7.12. 15:00
Chrudim - Bohunice 7.12. 16:00
TJ Sokol Centrum Haná - Uh. Hradiště 8.12. 12:30
Házená L. Hustopeče - Sokol Juliánov 8.12. 12:30

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Bohunice 22.2. 12:00
SKKP Handball Brno A - Sokol Juliánov 22.2. 12:30
Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice 22.2. 15:00
HK Ivančice - TJ Sokol Centrum Haná 22.2. 15:00
Chrudim - SK Kuřim 22.2. 16:30
Házená L. Hustopeče - HBC Olomouc 1966 23.2. 13:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

HBC Olomouc 1966 - SKKP Handball Brno A 29.2. 14:00
HK Ivančice - Uh. Hradiště 29.2. 15:00
SK Kuřim - Bohunice 29.2. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol V. Meziříčí 1.3. 12:30
Sokol Juliánov - Chrudim 1.3. 14:00
Sokol Telnice - Házená L. Hustopeče 1.3. 15:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - SK Kuřim 7.3. 12:00
SKKP Handball Brno A - Sokol Telnice 7.3. 12:30
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice 7.3. 15:00
Chrudim - HBC Olomouc 1966 7.3. 16:30
Házená L. Hustopeče - TJ Sokol Centrum Haná 8.3. 13:00
Bohunice - Sokol Juliánov 8.3. 15:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

HBC Olomouc 1966 - Bohunice 14.3. 14:00
Sokol V. Meziříčí - Uh. Hradiště 14.3. 15:00
HK Ivančice - Házená L. Hustopeče 15.3. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná - SKKP Handball Brno A 15.3. 12:30
Sokol Juliánov - SK Kuřim 15.3. 14:00
Sokol Telnice - Chrudim 15.3. 15:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Sokol Juliánov 21.3. 12:00
SK Kuřim - HBC Olomouc 1966 21.3. 15:00
Chrudim - TJ Sokol Centrum Haná 21.3. 16:00
Házená L. Hustopeče - Sokol V. Meziříčí 22.3. 13:00
Bohunice - Sokol Telnice 22.3. 15:00
SKKP Handball Brno A - HK Ivančice 22.3. 16:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

HBC Olomouc 1966 - Sokol Juliánov 28.3. 14:00
HK Ivančice - Chrudim 28.3. 15:00
Sokol V. Meziříčí - SKKP Handball Brno A 28.3. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice 29.3. 12:30
Házená L. Hustopeče - Uh. Hradiště 29.3. 13:00
Sokol Telnice - SK Kuřim 29.3. 15:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - HBC Olomouc 1966 4.4. 12:00
SK Kuřim - TJ Sokol Centrum Haná 4.4. 15:00
Chrudim - Sokol V. Meziříčí 4.4. 16:00
Sokol Juliánov - Sokol Telnice 5.4. 14:00
Bohunice - HK Ivančice 5.4. 15:00
SKKP Handball Brno A - Házená L. Hustopeče 5.4. 16:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Sokol V. Meziříčí - Bohunice 25.4. 15:00
HK Ivančice - SK Kuřim 25.4. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov 26.4. 12:30
Házená L. Hustopeče - Chrudim 26.4. 13:00
Sokol Telnice - HBC Olomouc 1966 26.4. 15:00
SKKP Handball Brno A - Uh. Hradiště 26.4. 16:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Chrudim - SKKP Handball Brno A 1.5. 16:00
Uh. Hradiště - Sokol Telnice 2.5. 12:00
HBC Olomouc 1966 - TJ Sokol Centrum Haná 2.5. 14:00
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí 2.5. 15:00
Sokol Juliánov - HK Ivančice 3.5. 14:00
Bohunice - Házená L. Hustopeče 3.5. 15:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov 9.5. 15:00
HK Ivančice - HBC Olomouc 1966 9.5. 15:00
Chrudim - Uh. Hradiště 9.5. 16:00
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Telnice 10.5. 12:30
Házená L. Hustopeče - SK Kuřim 10.5. 13:00
SKKP Handball Brno A - Bohunice 10.5. 16:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - TJ Sokol Centrum Haná 16.5. 12:00
HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí 16.5. 14:00
SK Kuřim - SKKP Handball Brno A 16.5. 15:00
Sokol Juliánov - Házená L. Hustopeče 17.5. 14:00
Bohunice - Chrudim 17.5. 15:00
Sokol Telnice - HK Ivančice 17.5. 15:00