TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - JM

podzim 2019 - 1. kolo - rozpis

SK Kuřim - Chrudim 21.9. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná - HK Ivančice 22.9. 12:30
Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno A 22.9. 14:00
HBC Olomouc 1966 - Házená L. Hustopeče 22.9. 14:00
Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí 22.9. 15:00
Bohunice - Uh. Hradiště 22.9. 15:00

podzim 2019 - 2. kolo - rozpis

Chrudim - Sokol Juliánov 28.9. 14:00
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Centrum Haná 28.9. 15:00
Uh. Hradiště - HK Ivančice 29.9. 10:00
Házená L. Hustopeče - Sokol Telnice 29.9. 13:00
Bohunice - SK Kuřim 29.9. 15:00
SKKP Handball Brno A - HBC Olomouc 1966 29.9. 16:00

podzim 2019 - 3. kolo - rozpis

HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí 5.10. 15:00
SK Kuřim - Uh. Hradiště 5.10. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná - Házená L. Hustopeče 6.10. 12:30
Sokol Juliánov - Bohunice 6.10. 14:00
HBC Olomouc 1966 - Chrudim 6.10. 14:00
Sokol Telnice - SKKP Handball Brno A 6.10. 15:00

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Sokol V. Meziříčí 12.10. 12:00
SK Kuřim - Sokol Juliánov 12.10. 15:00
Chrudim - Sokol Telnice 12.10. 16:00
Házená L. Hustopeče - HK Ivančice 13.10. 13:00
Bohunice - HBC Olomouc 1966 13.10. 15:00
SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Centrum Haná 13.10. 16:00

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

HK Ivančice - SKKP Handball Brno A 19.10. 15:00
Sokol V. Meziříčí - Házená L. Hustopeče 19.10. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná - Chrudim 20.10. 12:30
Sokol Juliánov - Uh. Hradiště 20.10. 14:00
HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim 20.10. 14:00
Sokol Telnice - Bohunice 20.10. 15:00

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Chrudim - HK Ivančice 2.11. 14:00
SK Kuřim - Sokol Telnice 2.11. 15:00
Uh. Hradiště - Házená L. Hustopeče 3.11. 09:00
Sokol Juliánov - HBC Olomouc 1966 3.11. 14:00
Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná 3.11. 15:00
SKKP Handball Brno A - Sokol V. Meziříčí 3.11. 16:00

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

HK Ivančice - Bohunice 9.11. 15:00
Sokol V. Meziříčí - Chrudim 9.11. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná - SK Kuřim 10.11. 12:30
Házená L. Hustopeče - SKKP Handball Brno A 10.11. 13:00
HBC Olomouc 1966 - Uh. Hradiště 10.11. 14:00
Sokol Telnice - Sokol Juliánov 10.11. 15:00

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - SKKP Handball Brno A 16.11. 12:00
SK Kuřim - HK Ivančice 16.11. 15:00
Chrudim - Házená L. Hustopeče 16.11. 16:00
HBC Olomouc 1966 - Sokol Telnice 17.11. 14:00
Bohunice - Sokol V. Meziříčí 17.11. 15:00
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná 17.11. 16:00

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim 23.11. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc 1966 24.11. 12:30
Házená L. Hustopeče - Bohunice 24.11. 13:00
HK Ivančice - Sokol Juliánov 24.11. 13:00
Sokol Telnice - Uh. Hradiště 24.11. 15:00
SKKP Handball Brno A - Chrudim 24.11. 16:00

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Chrudim 1.12. 10:00
SK Kuřim - Házená L. Hustopeče 1.12. 12:00
Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí 1.12. 14:00
HBC Olomouc 1966 - HK Ivančice 1.12. 14:00
Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná 1.12. 15:00
Bohunice - SKKP Handball Brno A 1.12. 15:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

HK Ivančice - Sokol Telnice 7.12. 13:00
Sokol V. Meziříčí - HBC Olomouc 1966 7.12. 15:00
Chrudim - Bohunice 7.12. 16:00
TJ Sokol Centrum Haná - Uh. Hradiště 8.12. 12:30
Házená L. Hustopeče - Sokol Juliánov 8.12. 13:00
SKKP Handball Brno A - SK Kuřim 8.12. 16:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Bohunice 22.2. 12:00
HK Ivančice - TJ Sokol Centrum Haná 22.2. 15:00
Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice 22.2. 15:00
Chrudim - SK Kuřim 22.2. 16:30
Házená L. Hustopeče - HBC Olomouc 1966 23.2. 13:00
SKKP Handball Brno A - Sokol Juliánov 23.2. 16:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

HBC Olomouc 1966 - SKKP Handball Brno A 29.2. 14:00
HK Ivančice - Uh. Hradiště 29.2. 15:00
SK Kuřim - Bohunice 29.2. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol V. Meziříčí 1.3. 12:30
Sokol Juliánov - Chrudim 1.3. 14:00
Sokol Telnice - Házená L. Hustopeče 1.3. 15:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - SK Kuřim 7.3. 12:00
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice 7.3. 15:00
Chrudim - HBC Olomouc 1966 7.3. 16:30
Házená L. Hustopeče - TJ Sokol Centrum Haná 8.3. 13:00
Bohunice - Sokol Juliánov 8.3. 15:00
SKKP Handball Brno A - Sokol Telnice 8.3. 16:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

HBC Olomouc 1966 - Bohunice 14.3. 14:00
Sokol V. Meziříčí - Uh. Hradiště 14.3. 15:00
HK Ivančice - Házená L. Hustopeče 15.3. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná - SKKP Handball Brno A 15.3. 12:30
Sokol Juliánov - SK Kuřim 15.3. 14:00
Sokol Telnice - Chrudim 15.3. 15:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Sokol Juliánov 21.3. 12:00
SK Kuřim - HBC Olomouc 1966 21.3. 15:00
Chrudim - TJ Sokol Centrum Haná 21.3. 16:00
Házená L. Hustopeče - Sokol V. Meziříčí 22.3. 13:00
Bohunice - Sokol Telnice 22.3. 15:00
SKKP Handball Brno A - HK Ivančice 22.3. 16:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

HBC Olomouc 1966 - Sokol Juliánov 28.3. 14:00
HK Ivančice - Chrudim 28.3. 15:00
Sokol V. Meziříčí - SKKP Handball Brno A 28.3. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice 29.3. 12:30
Házená L. Hustopeče - Uh. Hradiště 29.3. 13:00
Sokol Telnice - SK Kuřim 29.3. 15:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - HBC Olomouc 1966 4.4. 12:00
SK Kuřim - TJ Sokol Centrum Haná 4.4. 15:00
Chrudim - Sokol V. Meziříčí 4.4. 16:00
Sokol Juliánov - Sokol Telnice 5.4. 14:00
Bohunice - HK Ivančice 5.4. 15:00
SKKP Handball Brno A - Házená L. Hustopeče 5.4. 16:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

HK Ivančice - SK Kuřim 25.4. 15:00
Sokol V. Meziříčí - Bohunice 25.4. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov 26.4. 12:30
Házená L. Hustopeče - Chrudim 26.4. 13:00
Sokol Telnice - HBC Olomouc 1966 26.4. 15:00
SKKP Handball Brno A - Uh. Hradiště 26.4. 16:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Sokol Telnice 2.5. 12:00
HBC Olomouc 1966 - TJ Sokol Centrum Haná 2.5. 14:00
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí 2.5. 15:00
Chrudim - SKKP Handball Brno A 2.5. 16:00
Sokol Juliánov - HK Ivančice 3.5. 14:00
Bohunice - Házená L. Hustopeče 3.5. 15:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

HK Ivančice - HBC Olomouc 1966 9.5. 15:00
Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov 9.5. 15:00
Chrudim - Uh. Hradiště 9.5. 16:00
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Telnice 10.5. 12:30
Házená L. Hustopeče - SK Kuřim 10.5. 13:00
SKKP Handball Brno A - Bohunice 10.5. 16:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - TJ Sokol Centrum Haná 16.5. 12:00
HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí 16.5. 14:00
SK Kuřim - SKKP Handball Brno A 16.5. 15:00
Sokol Juliánov - Házená L. Hustopeče 17.5. 14:00
Sokol Telnice - HK Ivančice 17.5. 15:00
Bohunice - Chrudim 17.5. 15:00