Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - SM

jaro - 12. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Zlín 17.2. 09:00
TJ Sokol Luhačovice - Házená Uničov 17.2. 10:30
Rožnov p.R. - Hranice 17.2. 12:00
Velká Bystřice - TJ Holešov 17.2. 13:30
Žeravice - TJ Nový Jičín 17.2. 15:00
HC Zubří B - HBC Olomouc 18.2. 13:00

jaro - 13. kolo - rozpis

TJ Holešov - Žeravice 24.2. 15:00
TJ Nový Jičín - Hranice 24.2. 17:00
Zlín - TJ Sokol Luhačovice 25.2. 00:00
HBC Olomouc - Sokol Ostrava 25.2. 13:00
Házená Uničov - Velká Bystřice 25.2. 13:00
HC Zubří B - Rožnov p.R. 25.2. 13:00

jaro - 14. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - HC Zubří B 3.3. 09:00
Rožnov p.R. - TJ Nový Jičín 3.3. 12:00
Žeravice - Házená Uničov 3.3. 16:00
Velká Bystřice - Zlín 4.3. 12:30
TJ Sokol Luhačovice - HBC Olomouc 4.3. 15:30
Hranice - TJ Holešov 4.3. 16:30

jaro - 15. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Rožnov p.R. 17.3. 09:00
HBC Olomouc - Velká Bystřice 17.3. 13:00
Házená Uničov - Hranice 17.3. 13:00
Zlín - Žeravice 18.3. 13:00
HC Zubří B - TJ Sokol Luhačovice 18.3. 13:00
TJ Holešov - TJ Nový Jičín 18.3. 15:00

jaro - 16. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ Holešov 24.3. 12:00
Velká Bystřice - HC Zubří B 24.3. 15:30
TJ Sokol Luhačovice - Sokol Ostrava 25.3. 10:30
Žeravice - HBC Olomouc 25.3. 16:00
Hranice - Zlín 25.3. 16:30
TJ Nový Jičín - Házená Uničov 25.3. 17:00

jaro - 17. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Velká Bystřice 7.4. 09:00
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R. 7.4. 10:30
HBC Olomouc - Hranice 8.4. 09:00
Zlín - TJ Nový Jičín 8.4. 13:00
Házená Uničov - TJ Holešov 8.4. 13:00
HC Zubří B - Žeravice 8.4. 13:00

jaro - 18. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Házená Uničov 14.4. 12:00
Velká Bystřice - TJ Sokol Luhačovice 14.4. 13:30
TJ Holešov - Zlín 14.4. 15:00
Žeravice - Sokol Ostrava 14.4. 16:00
HC Zubří B - Hranice 15.4. 00:00
TJ Nový Jičín - HBC Olomouc 15.4. 15:00

jaro - 19. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Hranice 21.4. 09:00
TJ Sokol Luhačovice - Žeravice 21.4. 10:30
Velká Bystřice - Rožnov p.R. 21.4. 13:30
Zlín - Házená Uničov 22.4. 13:00
HBC Olomouc - TJ Holešov 22.4. 13:00
HC Zubří B - TJ Nový Jičín 22.4. 13:00

jaro - 20. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Zlín 10.3. 09:30
Házená Uničov - HBC Olomouc 28.4. 13:00
TJ Holešov - HC Zubří B 28.4. 15:00
Žeravice - Velká Bystřice 29.4. 16:00
Hranice - TJ Sokol Luhačovice 29.4. 16:30
TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava 29.4. 17:00

jaro - 21. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - TJ Holešov 5.5. 09:00
TJ Sokol Luhačovice - TJ Nový Jičín 5.5. 10:30
HBC Olomouc - Zlín 5.5. 13:00
Žeravice - Rožnov p.R. 5.5. 16:00
Velká Bystřice - Hranice 6.5. 13:00
HC Zubří B - Házená Uničov 6.5. 13:00

jaro - 22. kolo - rozpis

HC Zubří B - Zlín 12.5. 00:00
Rožnov p.R. - HBC Olomouc 12.5. 12:00
Házená Uničov - Sokol Ostrava 12.5. 13:00
TJ Holešov - TJ Sokol Luhačovice 12.5. 15:00
Žeravice - Hranice 13.5. 16:30
TJ Nový Jičín - Velká Bystřice 13.5. 18:00