Házená v TV

28. 02. 2019 18:05 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - SM

Jaro 2019 - 12. kolo - rozpis

HC Zubří B - TJ Sokol Luhačovice nezadáno
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O. 23.2. 12:00
Kopřivnice - TJ Cement Hranice 26 : 26
Házená Paskov - HC Nový Jičín 23.2. 18:00
HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel 24.2. 09:00
Zlín - Sokol Ostrava 24.2. 14:00

Jaro 2019 - 13. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - HC Zubří B 2.3. 12:00
TJ Tatran Litovel - Kopřivnice 2.3. 13:00
TJ Cement Hranice - SKH Polanka n.O. 2.3. 15:30
Házená Paskov - Rožnov p.R. 2.3. 17:00
HC Nový Jičín - Zlín 3.3. 17:00
TJ Sokol Luhačovice - HK Bystřice p.H. 14.4. 10:30

Jaro 2019 - 14. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ Cement Hranice 9.3. 12:00
Kopřivnice - TJ Sokol Luhačovice 9.3. 13:00
HK Bystřice p.H. - Sokol Ostrava 10.3. 09:00
Zlín - Házená Paskov 10.3. 10:30
HC Zubří B - HC Nový Jičín 10.3. 13:00
SKH Polanka n.O. - TJ Tatran Litovel 10.3. 14:30

Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

TJ Sokol Luhačovice - SKH Polanka n.O. 16.3. 10:30
Sokol Ostrava - Kopřivnice 16.3. 12:00
TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice 16.3. 13:00
Házená Paskov - HC Zubří B 16.3. 18:00
Zlín - Rožnov p.R. 17.3. 14:00
HC Nový Jičín - HK Bystřice p.H. 17.3. 17:00

Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ Tatran Litovel 23.3. 12:00
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava 23.3. 12:30
Kopřivnice - HC Nový Jičín 23.3. 13:00
TJ Cement Hranice - TJ Sokol Luhačovice 23.3. 15:30
HK Bystřice p.H. - Házená Paskov 24.3. 09:00
HC Zubří B - Zlín 24.3. 13:00

Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

TJ Sokol Luhačovice - TJ Tatran Litovel 30.3. 10:30
Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice 30.3. 12:00
Házená Paskov - Kopřivnice 30.3. 17:00
HC Zubří B - Rožnov p.R. 31.3. 13:00
HC Nový Jičín - SKH Polanka n.O. 31.3. 13:45
Zlín - HK Bystřice p.H. 31.3. 14:00

Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

HK Bystřice p.H. - HC Zubří B 6.4. 09:00
Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice 6.4. 12:00
Kopřivnice - Zlín 6.4. 13:00
TJ Tatran Litovel - Sokol Ostrava 6.4. 13:00
TJ Cement Hranice - HC Nový Jičín 6.4. 15:30
SKH Polanka n.O. - Házená Paskov 7.4. 14:30

Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - TJ Sokol Luhačovice 27.4. 12:00
Házená Paskov - TJ Cement Hranice 27.4. 12:30
HK Bystřice p.H. - Rožnov p.R. 28.4. 09:00
Zlín - SKH Polanka n.O. 28.4. 13:00
HC Zubří B - Kopřivnice 28.4. 13:00
HC Nový Jičín - TJ Tatran Litovel 28.4. 17:00

Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 4.5. 12:00
TJ Tatran Litovel - Házená Paskov 4.5. 13:00
Kopřivnice - HK Bystřice p.H. 4.5. 13:00
TJ Cement Hranice - Zlín 4.5. 15:30
TJ Sokol Luhačovice - HC Nový Jičín 5.5. 10:30
SKH Polanka n.O. - HC Zubří B 5.5. 12:30

Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

Kopřivnice - Rožnov p.R. 11.5. 13:00
Zlín - TJ Tatran Litovel 11.5. 14:00
Házená Paskov - TJ Sokol Luhačovice 11.5. 16:45
HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O. 12.5. 09:00
HC Nový Jičín - Sokol Ostrava 12.5. 12:00
HC Zubří B - TJ Cement Hranice 12.5. 13:00

Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

TJ Sokol Luhačovice - Zlín 18.5. 10:30
Sokol Ostrava - Házená Paskov 18.5. 12:00
Rožnov p.R. - HC Nový Jičín 18.5. 12:00
TJ Tatran Litovel - HC Zubří B 18.5. 13:00
TJ Cement Hranice - HK Bystřice p.H. 18.5. 15:30
SKH Polanka n.O. - Kopřivnice 19.5. 12:30