TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - SM

podzim 2019 - 1. kolo - rozpis

TJ Tatran Litovel - Sokol Ostrava 21.9. 15:00
TJ Cement Hranice - HK Bystřice p.H. 21.9. 16:00
Zlín - HCB Karviná B 22.9. 13:00
SKH Polanka n.O. - Kopřivnice 22.9. 14:30
TJ Sokol Horka n.M. - Rožnov p.R. 22.9. 17:00

podzim 2019 - 2. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ Cement Hranice 28.9. 12:00
Kopřivnice - Zlín 28.9. 13:00
TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Horka n.M. 28.9. 15:00
HK Bystřice p.H. - HC Nový Jičín 29.9. 09:00
Sokol Ostrava - HCB Karviná B 29.9. 12:00

podzim 2019 - 3. kolo - rozpis

TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel 5.10. 16:00
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Ostrava 6.10. 13:00
SKH Polanka n.O. - HK Bystřice p.H. 6.10. 14:30
HCB Karviná B - Kopřivnice 6.10. 15:00
HC Nový Jičín - Rožnov p.R. 6.10. 15:00

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O. 12.10. 12:00
TJ Tatran Litovel - HC Nový Jičín 12.10. 15:00
HK Bystřice p.H. - Zlín 13.10. 09:00
Sokol Ostrava - Kopřivnice 13.10. 12:00
TJ Sokol Horka n.M. - TJ Cement Hranice 13.10. 15:00

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

TJ Cement Hranice - Sokol Ostrava 19.10. 16:00
Zlín - Rožnov p.R. 20.10. 13:00
SKH Polanka n.O. - TJ Tatran Litovel 20.10. 14:30
HC Nový Jičín - TJ Sokol Horka n.M. 20.10. 15:00
HCB Karviná B - HK Bystřice p.H. 20.10. 17:00

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - HCB Karviná B 2.11. 12:00
TJ Cement Hranice - HC Nový Jičín 2.11. 16:00
TJ Tatran Litovel - Zlín 2.11. 16:00
HK Bystřice p.H. - Kopřivnice 3.11. 09:00
TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O. 3.11. 13:00

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

Kopřivnice - Rožnov p.R. 9.11. 13:00
Zlín - TJ Sokol Horka n.M. 10.11. 13:00
SKH Polanka n.O. - TJ Cement Hranice 10.11. 14:30
HCB Karviná B - TJ Tatran Litovel 10.11. 17:00
HC Nový Jičín - Sokol Ostrava 10.11. 17:00

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

TJ Sokol Horka n.M. - HCB Karviná B 8.9. 17:00
TJ Tatran Litovel - Kopřivnice 16.11. 15:00
TJ Cement Hranice - Zlín 16.11. 16:00
Sokol Ostrava - HK Bystřice p.H. 17.11. 12:00
HC Nový Jičín - SKH Polanka n.O. 17.11. 17:00

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

Kopřivnice - TJ Sokol Horka n.M. 23.11. 13:00
HK Bystřice p.H. - Rožnov p.R. 24.11. 09:00
Zlín - HC Nový Jičín 24.11. 13:00
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava 24.11. 14:30
HCB Karviná B - TJ Cement Hranice 24.11. 17:00

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

TJ Tatran Litovel - HK Bystřice p.H. 30.11. 15:00
TJ Cement Hranice - Kopřivnice 30.11. 16:00
Sokol Ostrava - Rožnov p.R. 1.12. 12:00
SKH Polanka n.O. - Zlín 1.12. 14:30
HC Nový Jičín - HCB Karviná B 1.12. 17:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Kopřivnice - HC Nový Jičín 7.12. 13:00
HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Horka n.M. 8.12. 09:00
Rožnov p.R. - TJ Tatran Litovel 8.12. 14:00
Zlín - Sokol Ostrava 8.12. 15:00
HCB Karviná B - SKH Polanka n.O. 8.12. 17:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ Sokol Horka n.M. 22.2. 12:00
Kopřivnice - SKH Polanka n.O. 22.2. 13:00
HK Bystřice p.H. - TJ Cement Hranice 23.2. 09:00
Sokol Ostrava - TJ Tatran Litovel 23.2. 12:00
HCB Karviná B - Zlín 23.2. 17:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

TJ Cement Hranice - Rožnov p.R. 29.2. 16:00
HC Nový Jičín - HK Bystřice p.H. 1.3. 00:00
Zlín - Kopřivnice 1.3. 09:00
TJ Sokol Horka n.M. - TJ Tatran Litovel 1.3. 15:00
HCB Karviná B - Sokol Ostrava 1.3. 17:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - HC Nový Jičín 7.3. 12:00
Kopřivnice - HCB Karviná B 7.3. 13:00
TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice 7.3. 15:00
HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O. 8.3. 09:00
Sokol Ostrava - TJ Sokol Horka n.M. 8.3. 12:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Kopřivnice - Sokol Ostrava 14.3. 13:00
TJ Cement Hranice - TJ Sokol Horka n.M. 14.3. 16:00
HC Nový Jičín - TJ Tatran Litovel 15.3. 00:00
Zlín - HK Bystřice p.H. 15.3. 09:00
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R. 15.3. 14:30

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Zlín 21.3. 12:00
TJ Tatran Litovel - SKH Polanka n.O. 21.3. 15:00
HK Bystřice p.H. - HCB Karviná B 22.3. 09:00
Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice 22.3. 12:00
TJ Sokol Horka n.M. - HC Nový Jičín 22.3. 15:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Kopřivnice - HK Bystřice p.H. 28.3. 13:00
HC Nový Jičín - TJ Cement Hranice 29.3. 00:00
Zlín - TJ Tatran Litovel 29.3. 09:00
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Horka n.M. 29.3. 14:30
HCB Karviná B - Rožnov p.R. 29.3. 17:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Kopřivnice 4.4. 12:00
TJ Tatran Litovel - HCB Karviná B 4.4. 13:00
TJ Cement Hranice - SKH Polanka n.O. 4.4. 16:00
Sokol Ostrava - HC Nový Jičín 5.4. 12:00
TJ Sokol Horka n.M. - Zlín 5.4. 13:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Kopřivnice - TJ Tatran Litovel 25.4. 13:00
Zlín - TJ Cement Hranice 26.4. 09:00
HK Bystřice p.H. - Sokol Ostrava 26.4. 09:00
SKH Polanka n.O. - HC Nový Jičín 26.4. 14:30
HCB Karviná B - TJ Sokol Horka n.M. 26.4. 17:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - HK Bystřice p.H. 2.5. 12:00
TJ Cement Hranice - HCB Karviná B 2.5. 16:00
HC Nový Jičín - Zlín 3.5. 00:00
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O. 3.5. 12:00
TJ Sokol Horka n.M. - Kopřivnice 3.5. 15:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 9.5. 12:00
Kopřivnice - TJ Cement Hranice 9.5. 13:00
Zlín - SKH Polanka n.O. 10.5. 09:00
HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel 10.5. 09:00
HCB Karviná B - HC Nový Jičín 10.5. 17:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

TJ Tatran Litovel - Rožnov p.R. 16.5. 15:00
HC Nový Jičín - Kopřivnice 17.5. 00:00
Sokol Ostrava - Zlín 17.5. 12:00
SKH Polanka n.O. - HCB Karviná B 17.5. 14:30
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H. 17.5. 15:00