Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - SM

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Kopřivnice - HC Nový Jičín 33 : 22
HCB Karviná B - SKH Polanka n.O. 17 : 31
HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Horka n.M. 8.12. 09:00
Rožnov p.R. - TJ Tatran Litovel 8.12. 14:00
Zlín - Sokol Ostrava 8.12. 15:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ Sokol Horka n.M. 22.2. 12:00
Kopřivnice - SKH Polanka n.O. 22.2. 13:00
HK Bystřice p.H. - TJ Cement Hranice 23.2. 09:00
Sokol Ostrava - TJ Tatran Litovel 23.2. 12:00
HCB Karviná B - Zlín 23.2. 17:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Horka n.M. 29.2. 12:30
TJ Cement Hranice - Rožnov p.R. 29.2. 16:00
HC Nový Jičín - HK Bystřice p.H. 1.3. 00:00
Zlín - Kopřivnice 1.3. 09:00
HCB Karviná B - Sokol Ostrava 1.3. 17:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - HC Nový Jičín 7.3. 12:00
Kopřivnice - HCB Karviná B 7.3. 13:00
TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice 7.3. 15:00
HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O. 8.3. 09:00
Sokol Ostrava - TJ Sokol Horka n.M. 8.3. 12:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Kopřivnice - Sokol Ostrava 14.3. 13:00
TJ Cement Hranice - TJ Sokol Horka n.M. 14.3. 16:00
HC Nový Jičín - TJ Tatran Litovel 15.3. 00:00
Zlín - HK Bystřice p.H. 15.3. 09:00
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R. 15.3. 14:30

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Zlín 21.3. 12:00
TJ Tatran Litovel - SKH Polanka n.O. 21.3. 15:00
HK Bystřice p.H. - HCB Karviná B 22.3. 09:00
Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice 22.3. 12:00
TJ Sokol Horka n.M. - HC Nový Jičín 22.3. 15:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Kopřivnice - HK Bystřice p.H. 28.3. 13:00
HC Nový Jičín - TJ Cement Hranice 29.3. 00:00
Zlín - TJ Tatran Litovel 29.3. 09:00
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Horka n.M. 29.3. 14:30
HCB Karviná B - Rožnov p.R. 29.3. 17:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Kopřivnice 4.4. 12:00
TJ Tatran Litovel - HCB Karviná B 4.4. 13:00
TJ Cement Hranice - SKH Polanka n.O. 4.4. 16:00
Sokol Ostrava - HC Nový Jičín 5.4. 12:00
TJ Sokol Horka n.M. - Zlín 5.4. 13:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Kopřivnice - TJ Tatran Litovel 25.4. 13:00
Zlín - TJ Cement Hranice 26.4. 09:00
HK Bystřice p.H. - Sokol Ostrava 26.4. 09:00
SKH Polanka n.O. - HC Nový Jičín 26.4. 14:30
TJ Sokol Horka n.M. - HCB Karviná B 26.4. 17:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - HK Bystřice p.H. 2.5. 12:00
TJ Cement Hranice - HCB Karviná B 2.5. 16:00
HC Nový Jičín - Zlín 3.5. 00:00
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O. 3.5. 12:00
TJ Sokol Horka n.M. - Kopřivnice 3.5. 15:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 9.5. 12:00
Kopřivnice - TJ Cement Hranice 9.5. 13:00
Zlín - SKH Polanka n.O. 10.5. 09:00
HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel 10.5. 09:00
HCB Karviná B - HC Nový Jičín 10.5. 17:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

TJ Tatran Litovel - Rožnov p.R. 16.5. 15:00
HC Nový Jičín - Kopřivnice 17.5. 00:00
Sokol Ostrava - Zlín 17.5. 12:00
SKH Polanka n.O. - HCB Karviná B 17.5. 14:30
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H. 17.5. 15:00