TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - SM

Podzim 2018 - 2. kolo - rozpis

Kopřivnice - TJ Tatran Litovel 28.9. 11:00
Rožnov p.R. - Házená Paskov 29.9. 12:00
Zlín - TJ Nový Jičín 29.9. 14:00
HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Luhačovice 30.9. 09:00
SKH Polanka n.O. - TJ Cement Hranice 30.9. 12:30
HC Zubří B - Sokol Ostrava 30.9. 13:00

Podzim 2018 - 3. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - HK Bystřice p.H. 6.10. 10:00
TJ Sokol Luhačovice - Kopřivnice 6.10. 10:30
TJ Tatran Litovel - SKH Polanka n.O. 6.10. 13:00
TJ Cement Hranice - Rožnov p.R. 6.10. 15:30
Házená Paskov - Zlín 6.10. 16:30
TJ Nový Jičín - HC Zubří B 7.10. 17:00

Podzim 2018 - 4. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Zlín 13.10. 12:00
Kopřivnice - Sokol Ostrava 13.10. 13:00
TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel 13.10. 15:30
HK Bystřice p.H. - TJ Nový Jičín 14.10. 09:00
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Luhačovice 14.10. 12:30
HC Zubří B - Házená Paskov 14.10. 13:00

Podzim 2018 - 5. kolo - rozpis

Zlín - HC Zubří B 20.10. 12:00
Házená Paskov - HK Bystřice p.H. 27.10. 10:00
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O. 27.10. 10:00
TJ Sokol Luhačovice - TJ Cement Hranice 27.10. 10:30
TJ Tatran Litovel - Rožnov p.R. 27.10. 13:00
TJ Nový Jičín - Kopřivnice 28.10. 17:00

Podzim 2018 - 6. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - HC Zubří B 3.11. 12:00
TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Luhačovice 3.11. 13:00
Kopřivnice - Házená Paskov 3.11. 13:00
TJ Cement Hranice - Sokol Ostrava 3.11. 15:30
HK Bystřice p.H. - Zlín 4.11. 09:00
SKH Polanka n.O. - TJ Nový Jičín 4.11. 14:30

Podzim 2018 - 7. kolo - rozpis

Házená Paskov - SKH Polanka n.O. 10.11. 09:00
Sokol Ostrava - TJ Tatran Litovel 10.11. 10:00
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R. 10.11. 10:30
HC Zubří B - HK Bystřice p.H. 11.11. 13:00
Zlín - Kopřivnice 11.11. 14:00
TJ Nový Jičín - TJ Cement Hranice 11.11. 17:00

Podzim 2018 - 8. kolo - rozpis

TJ Sokol Luhačovice - Sokol Ostrava 17.11. 10:30
Rožnov p.R. - HK Bystřice p.H. 17.11. 12:00
TJ Tatran Litovel - TJ Nový Jičín 17.11. 13:00
Kopřivnice - HC Zubří B 17.11. 13:00
SKH Polanka n.O. - Zlín 17.11. 15:00
TJ Cement Hranice - Házená Paskov 17.11. 15:30

Podzim 2018 - 9. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Rožnov p.R. 24.11. 10:00
Házená Paskov - TJ Tatran Litovel 24.11. 10:45
HK Bystřice p.H. - Kopřivnice 25.11. 09:00
HC Zubří B - SKH Polanka n.O. 25.11. 13:00
Zlín - TJ Cement Hranice 25.11. 14:00
TJ Nový Jičín - TJ Sokol Luhačovice 25.11. 16:00

Podzim 2018 - 10. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - TJ Nový Jičín 1.12. 10:00
TJ Sokol Luhačovice - Házená Paskov 1.12. 10:30
TJ Tatran Litovel - Zlín 1.12. 13:00
TJ Cement Hranice - HC Zubří B 1.12. 15:30
Rožnov p.R. - Kopřivnice 2.12. 14:00
SKH Polanka n.O. - HK Bystřice p.H. 2.12. 14:30

Podzim 2018 - 11. kolo - rozpis

Házená Paskov - Sokol Ostrava 8.12. 09:00
Kopřivnice - SKH Polanka n.O. 8.12. 13:00
HK Bystřice p.H. - TJ Cement Hranice 9.12. 09:00
HC Zubří B - TJ Tatran Litovel 9.12. 13:00
Zlín - TJ Sokol Luhačovice 9.12. 14:00
TJ Nový Jičín - Rožnov p.R. 9.12. 16:00

Jaro 2019 - 12. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O. 23.2. 12:00
Kopřivnice - TJ Cement Hranice 23.2. 13:00
Házená Paskov - TJ Nový Jičín 23.2. 16:30
HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel 24.2. 09:00
HC Zubří B - TJ Sokol Luhačovice 24.2. 13:00
Zlín - Sokol Ostrava 24.2. 13:30

Jaro 2019 - 13. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - HC Zubří B 2.3. 10:00
TJ Sokol Luhačovice - HK Bystřice p.H. 2.3. 10:30
TJ Tatran Litovel - Kopřivnice 2.3. 13:00
TJ Cement Hranice - SKH Polanka n.O. 2.3. 15:30
Házená Paskov - Rožnov p.R. 2.3. 16:30
TJ Nový Jičín - Zlín 3.3. 18:00

Jaro 2019 - 14. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ Cement Hranice 9.3. 12:00
Kopřivnice - TJ Sokol Luhačovice 9.3. 13:00
HK Bystřice p.H. - Sokol Ostrava 10.3. 09:00
HC Zubří B - TJ Nový Jičín 10.3. 13:00
Zlín - Házená Paskov 10.3. 13:30
SKH Polanka n.O. - TJ Tatran Litovel 10.3. 14:30

Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Kopřivnice 16.3. 10:00
TJ Sokol Luhačovice - SKH Polanka n.O. 16.3. 10:30
TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice 16.3. 13:00
Házená Paskov - HC Zubří B 16.3. 16:30
Zlín - Rožnov p.R. 17.3. 13:30
TJ Nový Jičín - HK Bystřice p.H. 17.3. 18:00

Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ Tatran Litovel 23.3. 12:00
Kopřivnice - TJ Nový Jičín 23.3. 13:00
TJ Cement Hranice - TJ Sokol Luhačovice 23.3. 15:30
HK Bystřice p.H. - Házená Paskov 24.3. 09:00
HC Zubří B - Zlín 24.3. 13:00
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava 24.3. 14:30

Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice 30.3. 10:00
TJ Sokol Luhačovice - TJ Tatran Litovel 30.3. 10:30
Házená Paskov - Kopřivnice 30.3. 16:30
HC Zubří B - Rožnov p.R. 31.3. 13:00
Zlín - HK Bystřice p.H. 31.3. 13:30
TJ Nový Jičín - SKH Polanka n.O. 31.3. 18:00

Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice 6.4. 12:00
TJ Tatran Litovel - Sokol Ostrava 6.4. 13:00
Kopřivnice - Zlín 6.4. 13:00
TJ Cement Hranice - TJ Nový Jičín 6.4. 15:30
HK Bystřice p.H. - HC Zubří B 7.4. 09:00
SKH Polanka n.O. - Házená Paskov 7.4. 14:30

Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - TJ Sokol Luhačovice 27.4. 10:00
Házená Paskov - TJ Cement Hranice 27.4. 16:30
HK Bystřice p.H. - Rožnov p.R. 28.4. 09:00
HC Zubří B - Kopřivnice 28.4. 13:00
Zlín - SKH Polanka n.O. 28.4. 13:30
TJ Nový Jičín - TJ Tatran Litovel 28.4. 18:00

Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

TJ Sokol Luhačovice - TJ Nový Jičín 4.5. 10:30
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 4.5. 12:00
TJ Tatran Litovel - Házená Paskov 4.5. 13:00
Kopřivnice - HK Bystřice p.H. 4.5. 13:00
TJ Cement Hranice - Zlín 4.5. 15:30
SKH Polanka n.O. - HC Zubří B 5.5. 14:30

Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

Kopřivnice - Rožnov p.R. 11.5. 13:00
Házená Paskov - TJ Sokol Luhačovice 11.5. 16:30
HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O. 12.5. 09:00
HC Zubří B - TJ Cement Hranice 12.5. 13:00
Zlín - TJ Tatran Litovel 12.5. 13:30
TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava 12.5. 18:00

Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Házená Paskov 18.5. 10:00
TJ Sokol Luhačovice - Zlín 18.5. 10:30
Rožnov p.R. - TJ Nový Jičín 18.5. 12:00
TJ Tatran Litovel - HC Zubří B 18.5. 13:00
TJ Cement Hranice - HK Bystřice p.H. 18.5. 15:30
SKH Polanka n.O. - Kopřivnice 19.5. 14:30