Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga starší dorostenci

jaro - 12. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek 17.2. 11:00
Dukla - HK Lovosice 17.2. 14:00
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí 17.2. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Plzeň 17.2. 15:00
Velká Bystřice - HCB Karviná 17.2. 15:30
Zubří - Jičín 18.2. 17:00

jaro - 13. kolo - rozpis

Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla 24.2. 14:00
Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí 24.2. 15:00
HK Lovosice - Velká Bystřice 25.2. 14:00
HCB Karviná - TJ Sokol Šťáhlavy 25.2. 15:00
Zubří - Kopřivnice 25.2. 17:00
Jičín - Sokol Ostrava 25.2. 18:00

jaro - 14. kolo - rozpis

Talent Plzeň - Kopřivnice 4.2. 12:30
Sokol Ostrava - Zubří 3.3. 11:00
Dukla - Jičín 3.3. 14:00
Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 3.3. 14:45
TJ Sokol Šťáhlavy - HK Lovosice 3.3. 16:00
Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek 4.3. 14:30

jaro - 15. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Kopřivnice 17.3. 11:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy 18.3. 13:00
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí 18.3. 14:00
HCB Karviná - Talent Plzeň 18.3. 15:00
Jičín - Velká Bystřice 18.3. 15:00
Zubří - Dukla 18.3. 17:00

jaro - 16. kolo - rozpis

Dukla - Sokol Ostrava 24.3. 14:00
Kopřivnice - HCB Karviná 24.3. 15:00
Velká Bystřice - Zubří 25.3. 14:30
Talent Plzeň - HK Lovosice 25.3. 15:00
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 25.3. 16:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Jičín 25.3. 18:30

jaro - 17. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Velká Bystřice 7.4. 11:00
Dukla - Kopřivnice 7.4. 14:00
HK Lovosice - HCB Karviná 8.4. 14:00
Jičín - Sokol Nové Veselí 8.4. 15:00
Zubří - TJ Sokol Šťáhlavy 8.4. 17:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň 19.5. 14:00

jaro - 18. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - Zubří 14.4. 14:45
Kopřivnice - HK Lovosice 14.4. 15:00
Velká Bystřice - Dukla 15.4. 14:30
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 15.4. 15:00
Talent Plzeň - Jičín 15.4. 15:30
TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Ostrava 15.4. 15:30

jaro - 19. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí 21.4. 11:00
Dukla - TJ Sokol Šťáhlavy 21.4. 14:00
Velká Bystřice - Kopřivnice 21.4. 15:30
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice 22.4. 14:00
Jičín - HCB Karviná 22.4. 16:00
Zubří - Talent Plzeň 22.4. 17:00

jaro - 20. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - Dukla 28.4. 14:45
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek 28.4. 15:00
HK Lovosice - Jičín 29.4. 12:00
Talent Plzeň - Sokol Ostrava 29.4. 12:30
HCB Karviná - Zubří 29.4. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Velká Bystřice 29.4. 15:00

jaro - 21. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - HCB Karviná 5.5. 11:00
Dukla - Talent Plzeň 5.5. 14:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Kopřivnice 5.5. 15:00
Velká Bystřice - Sokol Nové Veselí 6.5. 09:00
Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 6.5. 15:00
Zubří - HK Lovosice 6.5. 17:00

jaro - 22. kolo - rozpis

Talent Plzeň - Velká Bystřice 27.4. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří 12.5. 12:00
Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy 12.5. 14:45
Kopřivnice - Jičín 12.5. 15:00
HK Lovosice - Sokol Ostrava 13.5. 14:00
HCB Karviná - Dukla 13.5. 15:00