TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga starší dorostenci

podzim 2019 - 1. kolo - rozpis

Dukla - C.S.Cargo HBC Jičín 21.9. 00:00
Sokol Nové Veselí - Rožnov p.R. 21.9. 14:45
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná 21.9. 15:00
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Šťáhlavy 21.9. 16:00
HK Lovosice - Kopřivnice 22.9. 14:00
Talent Škoda JS Plzeň - Zubří 22.9. 15:00

podzim 2019 - 2. kolo - rozpis

Dukla - Sokol Nové Veselí 28.9. 00:00
Rožnov p.R. - TJ Sokol Úvaly 28.9. 14:00
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek 28.9. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň 28.9. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín - HCB Karviná 28.9. 15:30
Zubří - HK Lovosice 29.9. 17:00

podzim 2019 - 3. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín 5.10. 14:45
Talent Škoda JS Plzeň - Rožnov p.R. 5.10. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří 5.10. 15:30
HK Lovosice - TJ Sokol Šťáhlavy 6.10. 14:00
TJ Sokol Úvaly - Dukla 6.10. 16:00
HCB Karviná - Kopřivnice 6.10. 17:00

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

Dukla - Talent Škoda JS Plzeň 12.10. 00:00
Rožnov p.R. - HK Lovosice 12.10. 14:00
Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Úvaly 12.10. 14:45
TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek 12.10. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Kopřivnice 12.10. 16:00
Zubří - HCB Karviná 13.10. 17:00

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

Kopřivnice - Zubří 19.10. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Rožnov p.R. 19.10. 15:30
TJ Sokol Úvaly - C.S.Cargo HBC Jičín 19.10. 16:00
HK Lovosice - Dukla 20.10. 14:00
HCB Karviná - TJ Sokol Šťáhlavy 20.10. 15:00
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí 20.10. 17:00

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek 2.11. 00:00
Rožnov p.R. - HCB Karviná 2.11. 14:00
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice 2.11. 14:45
TJ Sokol Šťáhlavy - Kopřivnice 2.11. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Zubří 2.11. 15:30
TJ Sokol Úvaly - Talent Škoda JS Plzeň 2.11. 16:00

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 9.11. 15:00
Kopřivnice - Rožnov p.R. 9.11. 15:00
HK Lovosice - TJ Sokol Úvaly 10.11. 14:00
HCB Karviná - Dukla 10.11. 15:00
Talent Škoda JS Plzeň - C.S.Cargo HBC Jičín 10.11. 15:00
Zubří - TJ Sokol Šťáhlavy 10.11. 17:00

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

Dukla - Kopřivnice 16.11. 00:00
Rožnov p.R. - Zubří 16.11. 14:00
Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 16.11. 14:45
Talent Škoda JS Plzeň - HK Lovosice 16.11. 15:00
TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek 17.11. 16:00
C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Šťáhlavy 17.11. 17:00

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Škoda JS Plzeň 23.11. 15:00
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí 23.11. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Rožnov p.R. 23.11. 15:00
HK Lovosice - C.S.Cargo HBC Jičín 24.11. 14:00
HCB Karviná - TJ Sokol Úvaly 24.11. 15:00
Zubří - Dukla 24.11. 17:00

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

Dukla - TJ Sokol Šťáhlavy 30.11. 00:00
Sokol Nové Veselí - Zubří 30.11. 14:45
TJ Sokol Úvaly - Kopřivnice 30.11. 16:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Rožnov p.R. 1.12. 13:00
HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek 1.12. 14:00
Talent Škoda JS Plzeň - HCB Karviná 1.12. 15:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Pepino SKP Frýdek-Místek - C.S.Cargo HBC Jičín 7.12. 15:00
Kopřivnice - Talent Škoda JS Plzeň 7.12. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí 7.12. 15:00
HCB Karviná - HK Lovosice 8.12. 15:00
Rožnov p.R. - Dukla 8.12. 16:00
Zubří - TJ Sokol Úvaly 8.12. 17:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Sokol Nové Veselí 22.2. 14:00
Kopřivnice - HK Lovosice 22.2. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly 22.2. 15:00
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 23.2. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla 23.2. 15:00
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň 23.2. 17:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

HK Lovosice - Zubří 29.2. 12:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice 29.2. 12:00
Sokol Nové Veselí - Dukla 29.2. 14:45
TJ Sokol Úvaly - Rožnov p.R. 29.2. 16:00
Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Šťáhlavy 29.2. 17:30
HCB Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín 1.3. 15:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Dukla - TJ Sokol Úvaly 7.3. 00:00
Rožnov p.R. - Talent Škoda JS Plzeň 7.3. 14:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Nové Veselí 7.3. 15:00
Kopřivnice - HCB Karviná 7.3. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - HK Lovosice 7.3. 15:00
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 8.3. 17:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

HK Lovosice - Rožnov p.R. 14.3. 12:00
Kopřivnice - C.S.Cargo HBC Jičín 14.3. 15:00
TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí 14.3. 16:00
HCB Karviná - Zubří 15.3. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy 15.3. 15:00
Talent Škoda JS Plzeň - Dukla 15.3. 17:30

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Dukla - HK Lovosice 21.3. 00:00
Rožnov p.R. - Pepino SKP Frýdek-Místek 21.3. 14:00
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň 21.3. 14:45
TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná 21.3. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Úvaly 22.3. 13:00
Zubří - Kopřivnice 22.3. 17:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

HK Lovosice - Sokol Nové Veselí 28.3. 12:00
Kopřivnice - TJ Sokol Šťáhlavy 28.3. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla 29.3. 00:00
HCB Karviná - Rožnov p.R. 29.3. 15:00
Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Úvaly 29.3. 15:00
Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín 29.3. 17:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Dukla - HCB Karviná 4.4. 00:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Talent Škoda JS Plzeň 4.4. 13:00
Rožnov p.R. - Kopřivnice 4.4. 14:00
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 4.4. 14:45
TJ Sokol Šťáhlavy - Zubří 4.4. 15:00
TJ Sokol Úvaly - HK Lovosice 4.4. 16:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

HK Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň 25.4. 12:00
Kopřivnice - Dukla 25.4. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - C.S.Cargo HBC Jičín 25.4. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Úvaly 26.4. 00:00
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 26.4. 15:00
Zubří - Rožnov p.R. 26.4. 17:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Talent Škoda JS Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek 1.5. 15:00
Dukla - Zubří 2.5. 00:00
Rožnov p.R. - TJ Sokol Šťáhlavy 2.5. 14:00
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice 2.5. 14:45
TJ Sokol Úvaly - HCB Karviná 2.5. 16:00
C.S.Cargo HBC Jičín - HK Lovosice 3.5. 13:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - C.S.Cargo HBC Jičín 9.5. 14:00
Kopřivnice - TJ Sokol Úvaly 9.5. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Dukla 9.5. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice 10.5. 00:00
HCB Karviná - Talent Škoda JS Plzeň 10.5. 15:00
Zubří - Sokol Nové Veselí 10.5. 17:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Dukla - Rožnov p.R. 16.5. 00:00
HK Lovosice - HCB Karviná 16.5. 12:00
Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy 16.5. 14:45
TJ Sokol Úvaly - Zubří 16.5. 16:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 17.5. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň - Kopřivnice 17.5. 15:00