TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga starší dorostenci

Jaro 2019 - 13. kolo - rozpis

TJ Sokol Šťáhlavy - Zlín nezadáno
C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 26 : 25
Dukla - Talent Škoda JS Plzeň 24 : 18
Liberec - Zubří 22 : 43
HK Lovosice - Kopřivnice 33 : 21
Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 37 : 21

Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

Liberec - Kopřivnice 31 : 33
Sokol Nové Veselí - Zubří 26 : 20
Dukla - HK Lovosice 38 : 20
TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek 34 : 30
Zlín - HCB Karviná 24 : 36
C.S.Cargo HBC Jičín - Talent Škoda JS Plzeň 20.3. 19:00

Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 23.3. 14:00
Kopřivnice - TJ Sokol Šťáhlavy 23.3. 15:00
Dukla - C.S.Cargo HBC Jičín 24.3. 12:00
Talent Škoda JS Plzeň - Liberec 24.3. 15:00
HCB Karviná - HK Lovosice 24.3. 15:00
Zubří - Zlín 24.3. 17:00

Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

Liberec - Dukla 30.3. 14:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň 31.3. 15:00
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice 31.3. 16:00
C.S.Cargo HBC Jičín - HK Lovosice 31.3. 17:00
Zubří - HCB Karviná 31.3. 17:00
Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek 31.3. 18:00

Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

Dukla - TJ Sokol Šťáhlavy 6.4. 12:00
Kopřivnice - Zlín 6.4. 15:00
HK Lovosice - Liberec 7.4. 14:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří 7.4. 14:00
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí 7.4. 15:00
HCB Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín 7.4. 17:00

Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - Dukla 27.4. 19:00
Liberec - C.S.Cargo HBC Jičín 28.4. 12:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná 28.4. 14:00
TJ Sokol Šťáhlavy - HK Lovosice 28.4. 15:00
Zlín - Talent Škoda JS Plzeň 28.4. 17:00
Zubří - Kopřivnice 28.4. 17:00

Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek 4.5. 15:00
Dukla - Zlín 5.5. 12:00
C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Šťáhlavy 5.5. 13:00
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí 5.5. 14:00
HCB Karviná - Liberec 5.5. 15:00
Talent Škoda JS Plzeň - Zubří 5.5. 15:00

Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín 11.5. 14:45
Kopřivnice - HCB Karviná 11.5. 15:00
Zlín - HK Lovosice 11.5. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Škoda JS Plzeň 12.5. 14:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Liberec 12.5. 15:00
Zubří - Dukla 12.5. 17:00

Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

C.S.Cargo HBC Jičín - Zlín 18.5. 13:00
Liberec - Sokol Nové Veselí 18.5. 15:00
Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek 19.5. 12:00
HK Lovosice - Zubří 19.5. 14:00
Talent Škoda JS Plzeň - Kopřivnice 19.5. 15:00
HCB Karviná - TJ Sokol Šťáhlavy 19.5. 15:00