TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga starší dorostenci Č

jaro - 17. kolo - rozpis

TJ Kutná Hora - Sp.MAS Sezimovo Ústí nezadáno
ZJ Kovofiniš Ledeč - L.Vršovice 27 : 20
Náchod - ELP Jablonec 39 : 22
TJ Sokol Bělá - Chodov 29 : 25
1.HC Pardubice - Liberec 24 : 27
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové 37 : 25

jaro - 18. kolo - rozpis

1.HK Dvůr Králové - TJ Kutná Hora nezadáno
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly 29 : 19
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Bělá 31 : 20
Chodov - 1.HC Pardubice 30 : 33
ELP Jablonec - Loko Louny 19 : 47
Liberec - HBC Strakonice 1921 29 : 20

jaro - 19. kolo - rozpis

TJ Kutná Hora - ZJ Kovofiniš Ledeč nezadáno
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové 24 : 33
HBC Strakonice 1921 - Chodov 26 : 24
Loko Louny - Náchod 41 : 22
1.HC Pardubice - Sp.MAS Sezimovo Ústí 23 : 19
L.Vršovice - ELP Jablonec 29 : 26

jaro - 21. kolo - rozpis

TJ Kutná Hora - ELP Jablonec nezadáno
TJ Sokol Úvaly - Náchod 20 : 16
HBC Strakonice 1921 - 1.HK Dvůr Králové 28 : 28
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč 36 : 21
Liberec - Sp.MAS Sezimovo Ústí 39 : 18
L.Vršovice - Loko Louny 18 : 33

jaro - 23. kolo - rozpis

TJ Kutná Hora - Loko Louny nezadáno
TJ Sokol Bělá - Náchod 27 : 26
Liberec - ZJ Kovofiniš Ledeč 10 : 0 k.
TJ Sokol Úvaly - L.Vršovice 42 : 26
1.HC Pardubice - ELP Jablonec 54 : 28
Chodov - 1.HK Dvůr Králové 27 : 18

jaro - 24. kolo - rozpis

L.Vršovice - TJ Kutná Hora nezadáno
Náchod - 1.HC Pardubice 22 : 32
Loko Louny - TJ Sokol Bělá 36 : 25
ELP Jablonec - HBC Strakonice 1921 21 : 45
1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí 23 : 14
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov 29 : 36

jaro - 25. kolo - rozpis

TJ Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly nezadáno
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice 28 : 24
Liberec - ELP Jablonec 60 : 25
HBC Strakonice 1921 - Náchod 33 : 23
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ZJ Kovofiniš Ledeč 38 : 25
1.HC Pardubice - Loko Louny 34 : 36

jaro - 27. kolo - rozpis

TJ Sokol Bělá - TJ Kutná Hora nezadáno
Chodov - Náchod 30 : 34
HBC Strakonice 1921 - L.Vršovice 29 : 25
Liberec - Loko Louny 25 : 35
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec 40 : 23
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly 35 : 27

jaro - 28. kolo - rozpis

TJ Kutná Hora - 1.HC Pardubice nezadáno
Loko Louny - Chodov 26.5. 14:30
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové 26.5. 15:00
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921 26.5. 16:00
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí 26.5. 17:00
L.Vršovice - Liberec 27.5. 15:00

jaro - 29. kolo - rozpis

HBC Strakonice 1921 - TJ Kutná Hora nezadáno
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá 26 : 14
Loko Louny - Sp.MAS Sezimovo Ústí 36 : 28
1.HK Dvůr Králové - Náchod 22 : 21
ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec 32 : 23
Chodov - L.Vršovice 23 : 21
Liberec - TJ Sokol Úvaly 38 : 18