Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga starší dorostenci Z

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Náchod - Třeboň 28 : 29
Liberec - BHS Starý Plzenec 53 : 15
TJ D.Cerekev - Jiskra Havlíčkův Brod 7.12. 15:00
1.HK Dvůr Králové - Sokol Vršovice 25 : 31
1.HC Pardubice - Chodov 8.12. 13:30
L.Vršovice - Loko Louny 8.12. 15:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - Chodov 22.2. 15:00
1.HK Dvůr Králové - Náchod 22.2. 15:00
Liberec - Jiskra Havlíčkův Brod 22.2. 15:00
Třeboň - BHS Starý Plzenec 22.2. 16:00
1.HC Pardubice - Loko Louny 23.2. 13:30
L.Vršovice - Sokol Vršovice 23.2. 15:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

1.HK Dvůr Králové - Třeboň 29.2. 15:00
Náchod - L.Vršovice 29.2. 15:00
Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice 29.2. 18:00
Jiskra Havlíčkův Brod - BHS Starý Plzenec 1.3. 13:00
Chodov - Liberec 1.3. 14:00
Loko Louny - TJ D.Cerekev 1.3. 14:30

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Liberec - Loko Louny 7.3. 14:00
TJ D.Cerekev - Sokol Vršovice 7.3. 15:00
BHS Starý Plzenec - Chodov 7.3. 16:00
Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod 7.3. 16:00
1.HC Pardubice - Náchod 8.3. 13:30
L.Vršovice - 1.HK Dvůr Králové 8.3. 15:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Náchod - TJ D.Cerekev 14.3. 15:00
1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice 14.3. 15:00
Sokol Vršovice - Liberec 14.3. 18:00
Chodov - Jiskra Havlíčkův Brod 15.3. 14:00
Loko Louny - BHS Starý Plzenec 15.3. 14:30
L.Vršovice - Třeboň 15.3. 15:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Liberec - Náchod 21.3. 15:00
TJ D.Cerekev - 1.HK Dvůr Králové 21.3. 15:00
Třeboň - Chodov 21.3. 16:00
BHS Starý Plzenec - Sokol Vršovice 21.3. 16:00
1.HC Pardubice - L.Vršovice 22.3. 13:30
Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Louny 22.3. 16:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

1.HK Dvůr Králové - Liberec 28.3. 15:00
Náchod - BHS Starý Plzenec 28.3. 15:00
Sokol Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod 28.3. 18:00
1.HC Pardubice - Třeboň 29.3. 13:30
Loko Louny - Chodov 29.3. 14:30
L.Vršovice - TJ D.Cerekev 29.3. 15:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - 1.HC Pardubice 4.4. 15:00
Třeboň - Loko Louny 4.4. 16:00
BHS Starý Plzenec - 1.HK Dvůr Králové 4.4. 16:00
Jiskra Havlíčkův Brod - Náchod 4.4. 17:00
Liberec - L.Vršovice 5.4. 14:00
Chodov - Sokol Vršovice 5.4. 14:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - Třeboň 25.4. 15:00
Náchod - Chodov 25.4. 15:00
1.HK Dvůr Králové - Jiskra Havlíčkův Brod 25.4. 15:00
Sokol Vršovice - Loko Louny 25.4. 18:00
1.HC Pardubice - Liberec 26.4. 13:30
L.Vršovice - BHS Starý Plzenec 26.4. 15:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Loko Louny - Náchod 2.5. 14:30
Liberec - TJ D.Cerekev 2.5. 15:00
BHS Starý Plzenec - 1.HC Pardubice 2.5. 16:00
Jiskra Havlíčkův Brod - L.Vršovice 2.5. 16:00
Třeboň - Sokol Vršovice 2.5. 16:00
Chodov - 1.HK Dvůr Králové 3.5. 14:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Liberec - Třeboň 9.5. 15:00
1.HK Dvůr Králové - Loko Louny 9.5. 15:00
TJ D.Cerekev - BHS Starý Plzenec 9.5. 15:00
Náchod - Sokol Vršovice 9.5. 15:00
1.HC Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod 10.5. 13:30
L.Vršovice - Chodov 10.5. 15:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Loko Louny - L.Vršovice 16.5. 14:30
Jiskra Havlíčkův Brod - TJ D.Cerekev 16.5. 16:00
BHS Starý Plzenec - Liberec 16.5. 16:00
Třeboň - Náchod 16.5. 16:00
Sokol Vršovice - 1.HK Dvůr Králové 16.5. 18:00
Chodov - 1.HC Pardubice 17.5. 14:00