TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga starší dorostenci Z

Podzim 2018 - 5. kolo - rozpis

Náchod - Jiskra Havlíčkův Brod 27.10. 13:00
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá 27.10. 15:00
Sokol Vršovice - Chodov 28.10. 13:30
Loko Louny - 1.HC Pardubice 28.10. 14:30
L.Vršovice - BHS Starý Plzenec 28.10. 15:00

Podzim 2018 - 6. kolo - rozpis

TJ Sokol Bělá - Náchod 3.11. 13:00
BHS Starý Plzenec - 1.HK Dvůr Králové 3.11. 16:00
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny 3.11. 16:00
Sokol Vršovice - L.Vršovice 3.11. 18:00
Chodov - 1.HC Pardubice 4.11. 15:00

Podzim 2018 - 7. kolo - rozpis

Náchod - BHS Starý Plzenec 10.11. 15:00
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly 11.11. 14:00
Loko Louny - Jiskra Havlíčkův Brod 11.11. 14:30
L.Vršovice - Chodov 11.11. 15:00
Sokol Vršovice - 1.HK Dvůr Králové 11.11. 17:30

Podzim 2018 - 8. kolo - rozpis

Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice 17.11. 10:00
Chodov - TJ Sokol Úvaly 18.11. 12:00
Sokol Vršovice - Náchod 18.11. 13:30
L.Vršovice - 1.HK Dvůr Králové 18.11. 15:00
TJ Sokol Bělá - Loko Louny 15.12. 15:00

Podzim 2018 - 9. kolo - rozpis

Loko Louny - BHS Starý Plzenec 20.10. 14:30
Náchod - L.Vršovice 24.11. 15:00
1.HK Dvůr Králové - Chodov 24.11. 15:00
TJ Sokol Úvaly - Jiskra Havlíčkův Brod 24.11. 16:00
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá 25.11. 13:30

Podzim 2018 - 10. kolo - rozpis

TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly 1.12. 15:00
1.HK Dvůr Králové - Náchod 1.12. 15:00
BHS Starý Plzenec - 1.HC Pardubice 1.12. 16:00
Chodov - Jiskra Havlíčkův Brod 2.12. 12:00
Sokol Vršovice - Loko Louny 2.12. 13:30

Podzim 2018 - 11. kolo - rozpis

Náchod - Chodov 8.12. 15:00
TJ Sokol Úvaly - BHS Starý Plzenec 8.12. 16:00
1.HC Pardubice - Sokol Vršovice 9.12. 13:30
Loko Louny - L.Vršovice 9.12. 14:30
Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Bělá 9.12. 16:00

Jaro 2019 - 12. kolo - rozpis

Jiskra Havlíčkův Brod - BHS Starý Plzenec 23.2. 12:00
Loko Louny - 1.HK Dvůr Králové 23.2. 14:30
TJ Sokol Úvaly - Sokol Vršovice 23.2. 16:00
1.HC Pardubice - L.Vršovice 24.2. 13:30
Chodov - TJ Sokol Bělá 24.2. 15:00

Jaro 2019 - 13. kolo - rozpis

1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice 2.3. 15:00
BHS Starý Plzenec - TJ Sokol Bělá 2.3. 16:00
Náchod - Loko Louny 2.3. 17:00
Sokol Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod 3.3. 13:30
L.Vršovice - TJ Sokol Úvaly 3.3. 15:00

Jaro 2019 - 14. kolo - rozpis

Jiskra Havlíčkův Brod - L.Vršovice 9.3. 12:00
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové 9.3. 16:00
TJ Sokol Bělá - Sokol Vršovice 9.3. 17:00
1.HC Pardubice - Náchod 10.3. 13:30
Chodov - BHS Starý Plzenec 10.3. 15:00

Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

Loko Louny - Chodov 16.3. 14:30
1.HK Dvůr Králové - Jiskra Havlíčkův Brod 16.3. 15:00
Náchod - TJ Sokol Úvaly 16.3. 17:00
Sokol Vršovice - BHS Starý Plzenec 17.3. 13:30
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá 17.3. 15:00

Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

Jiskra Havlíčkův Brod - Náchod 23.3. 12:00
BHS Starý Plzenec - L.Vršovice 23.3. 16:00
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové 23.3. 17:00
1.HC Pardubice - Loko Louny 24.3. 13:30
Chodov - Sokol Vršovice 24.3. 15:00

Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

Loko Louny - TJ Sokol Úvaly 30.3. 14:30
1.HK Dvůr Králové - BHS Starý Plzenec 30.3. 15:00
Náchod - TJ Sokol Bělá 30.3. 17:00
1.HC Pardubice - Chodov 31.3. 13:30
L.Vršovice - Sokol Vršovice 31.3. 15:00

Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Louny 6.4. 12:00
BHS Starý Plzenec - Náchod 6.4. 16:00
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice 6.4. 16:00
1.HK Dvůr Králové - Sokol Vršovice 7.4. 13:30
Chodov - L.Vršovice 7.4. 15:00

Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

Loko Louny - TJ Sokol Bělá 27.4. 14:30
1.HK Dvůr Králové - L.Vršovice 27.4. 15:00
TJ Sokol Úvaly - Chodov 27.4. 16:00
Náchod - Sokol Vršovice 27.4. 17:00
1.HC Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod 28.4. 13:30

Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Úvaly 4.5. 12:00
BHS Starý Plzenec - Loko Louny 4.5. 16:00
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice 4.5. 17:00
Chodov - 1.HK Dvůr Králové 5.5. 15:00
L.Vršovice - Náchod 5.5. 15:00

Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

Jiskra Havlíčkův Brod - Chodov 11.5. 12:00
Loko Louny - Sokol Vršovice 11.5. 14:30
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá 11.5. 16:00
Náchod - 1.HK Dvůr Králové 11.5. 17:00
1.HC Pardubice - BHS Starý Plzenec 12.5. 13:30

Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

BHS Starý Plzenec - TJ Sokol Úvaly 18.5. 16:00
TJ Sokol Bělá - Jiskra Havlíčkův Brod 18.5. 17:00
Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice 19.5. 13:30
Chodov - Náchod 19.5. 15:00
L.Vršovice - Loko Louny 19.5. 15:00