Házená v TV

16. 10. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HCB Karviná - HC Dukla Praha
05. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
12. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga muži

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

S.Vršovice - TJ Tatran Litovel 19.10. 16:00
Dvůr Králové - HK Bystřice p.H. 19.10. 17:00
HBC Strakonice 1921 - Vsetín 19.10. 17:00
Velká Bystřice - Házená L.Hustopeče 19.10. 17:30
Chodov - HBC Ronal Jičín "B" 20.10. 16:00
HC Zlín - Náchod 20.10. 17:00

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

HBC Ronal Jičín "B" - Házená L.Hustopeče 2.11. 11:30
Náchod - Dvůr Králové 2.11. 17:00
TJ Tatran Litovel - HC Zlín 2.11. 18:00
HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice 3.11. 11:00
Vsetín - S.Vršovice 3.11. 15:00
Chodov - HBC Strakonice 1921 3.11. 17:00

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

S.Vršovice - Chodov 9.11. 16:00
HBC Strakonice 1921 - HBC Ronal Jičín "B" 9.11. 17:00
Velká Bystřice - Náchod 9.11. 17:30
Házená L.Hustopeče - HK Bystřice p.H. 10.11. 11:30
HC Zlín - Vsetín 10.11. 17:00
Dvůr Králové - TJ Tatran Litovel 10.11. 17:00

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

TJ Tatran Litovel - Velká Bystřice 16.11. 17:00
Náchod - Házená L.Hustopeče 16.11. 17:00
HBC Strakonice 1921 - S.Vršovice 16.11. 17:00
HBC Ronal Jičín "B" - HK Bystřice p.H. 17.11. 10:30
Vsetín - Dvůr Králové 17.11. 15:00
Chodov - HC Zlín 17.11. 16:30

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

S.Vršovice - HBC Ronal Jičín "B" 23.11. 16:00
Dvůr Králové - Chodov 23.11. 17:00
Velká Bystřice - Vsetín 23.11. 17:30
HK Bystřice p.H. - Náchod 24.11. 11:00
Házená L.Hustopeče - TJ Tatran Litovel 24.11. 11:30
HC Zlín - HBC Strakonice 1921 24.11. 17:00

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

TJ Tatran Litovel - HK Bystřice p.H. 27.10. 17:00
S.Vršovice - HC Zlín 30.11. 16:00
HBC Strakonice 1921 - Dvůr Králové 30.11. 17:00
Vsetín - Házená L.Hustopeče 1.12. 15:00
Chodov - Velká Bystřice 1.12. 16:00
HBC Ronal Jičín "B" - Náchod 1.12. 17:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Náchod - TJ Tatran Litovel 7.12. 17:00
Dvůr Králové - S.Vršovice 7.12. 17:00
Velká Bystřice - HBC Strakonice 1921 7.12. 17:30
HK Bystřice p.H. - Vsetín 8.12. 11:00
Házená L.Hustopeče - Chodov 8.12. 11:30
HC Zlín - HBC Ronal Jičín "B" 8.12. 17:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Náchod - Vsetín 22.2. 17:00
Dvůr Králové - HC Zlín 22.2. 17:00
Velká Bystřice - S.Vršovice 22.2. 17:30
HK Bystřice p.H. - Chodov 23.2. 11:00
Házená L.Hustopeče - HBC Strakonice 1921 23.2. 15:00
HBC Ronal Jičín "B" - TJ Tatran Litovel 23.2. 17:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

S.Vršovice - Házená L.Hustopeče 29.2. 16:00
Dvůr Králové - HBC Ronal Jičín "B" 29.2. 17:00
HBC Strakonice 1921 - HK Bystřice p.H. 29.2. 17:00
Velká Bystřice - HC Zlín 29.2. 17:30
Vsetín - TJ Tatran Litovel 1.3. 15:00
Chodov - Náchod 1.3. 16:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

TJ Tatran Litovel - Chodov 7.3. 17:00
Náchod - HBC Strakonice 1921 7.3. 17:00
Velká Bystřice - Dvůr Králové 7.3. 17:30
HK Bystřice p.H. - S.Vršovice 8.3. 11:00
HBC Ronal Jičín "B" - Vsetín 8.3. 15:00
Házená L.Hustopeče - HC Zlín 8.3. 15:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

S.Vršovice - Náchod 14.3. 16:00
Dvůr Králové - Házená L.Hustopeče 14.3. 17:00
HBC Strakonice 1921 - TJ Tatran Litovel 14.3. 17:00
Velká Bystřice - HBC Ronal Jičín "B" 14.3. 17:30
HC Zlín - HK Bystřice p.H. 15.3. 09:00
Chodov - Vsetín 15.3. 16:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

TJ Tatran Litovel - S.Vršovice 21.3. 17:00
Náchod - HC Zlín 21.3. 17:00
HK Bystřice p.H. - Dvůr Králové 22.3. 11:00
Vsetín - HBC Strakonice 1921 22.3. 15:00
Házená L.Hustopeče - Velká Bystřice 22.3. 15:00
HBC Ronal Jičín "B" - Chodov 22.3. 17:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

S.Vršovice - Vsetín 28.3. 16:00
Dvůr Králové - Náchod 28.3. 17:00
HBC Strakonice 1921 - Chodov 28.3. 17:00
Velká Bystřice - HK Bystřice p.H. 28.3. 17:30
HC Zlín - TJ Tatran Litovel 29.3. 09:00
Házená L.Hustopeče - HBC Ronal Jičín "B" 29.3. 15:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

HBC Ronal Jičín "B" - HBC Strakonice 1921 4.4. 17:00
TJ Tatran Litovel - Dvůr Králové 4.4. 17:00
Náchod - Velká Bystřice 4.4. 17:00
HK Bystřice p.H. - Házená L.Hustopeče 5.4. 11:00
Vsetín - HC Zlín 5.4. 15:00
Chodov - S.Vršovice 5.4. 16:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

S.Vršovice - HBC Strakonice 1921 25.4. 16:00
Dvůr Králové - Vsetín 25.4. 17:00
Velká Bystřice - TJ Tatran Litovel 25.4. 17:30
HC Zlín - Chodov 26.4. 09:00
HK Bystřice p.H. - HBC Ronal Jičín "B" 26.4. 11:00
Házená L.Hustopeče - Náchod 26.4. 15:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

TJ Tatran Litovel - Házená L.Hustopeče 2.5. 17:00
Náchod - HK Bystřice p.H. 2.5. 17:00
HBC Strakonice 1921 - HC Zlín 2.5. 17:00
Vsetín - Velká Bystřice 3.5. 15:00
Chodov - Dvůr Králové 3.5. 16:00
HBC Ronal Jičín "B" - S.Vršovice 3.5. 17:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Náchod - HBC Ronal Jičín "B" 9.5. 17:00
Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921 9.5. 17:00
Velká Bystřice - Chodov 9.5. 17:30
HC Zlín - S.Vršovice 10.5. 09:00
HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel 10.5. 11:00
Házená L.Hustopeče - Vsetín 10.5. 15:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

S.Vršovice - Dvůr Králové 16.5. 16:00
TJ Tatran Litovel - Náchod 16.5. 17:00
HBC Strakonice 1921 - Velká Bystřice 16.5. 17:00
Vsetín - HK Bystřice p.H. 17.5. 15:00
Chodov - Házená L.Hustopeče 17.5. 16:00
HBC Ronal Jičín "B" - HC Zlín 17.5. 17:00